Tatuaż

Wasze niezapomniane i najdroższe utwory, płyty, muzycy...

Moderator: smar666

Blackangel666

Re: Tatuaż

Postautor: Blackangel666 » śr lut 08, 2012 10:34 am

Hell'o Kaaaamil,jak tam tatuaż?
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » śr lut 08, 2012 7:55 pm

A powiem, że nowego wciąż brak, są pomysły ale nie były na tyle mocno abe je przelac na codzienną rzeczywistosc :) Mam teraz taki nowy pomysł i sprawdzam czy za jakiś czas nie zgaśnie xd A mianowicie myślę o takim tatuażu mniej więcej jak na 5 obrazku z tej strony http://tatuaze.rymanow.com/tattoo-zoom_ ... jne-2.html i pod i nad napis..."Uczyń bym był z kamienia.."
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » czw lut 09, 2012 12:40 pm

Hell'o,chodzi o dłonie z różańcem,coś w tym kierunku?
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » czw lut 09, 2012 9:46 pm

Tak:)
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » ndz lut 12, 2012 3:44 pm

Hmmm,osobiście to nie lubię 'religijnych' motywów,pomysł nie jest zły,tylko wykonanie tego tatuażu jest tak okropne,że się skrzywiłam,mam nadzieję że masz lepszego mistrza tatuażu.
Awatar użytkownika
Adaross

Postautor: Adaross » ndz gru 30, 2012 12:54 am

Witam ;)
Trochę zakurzony temat, aczkolwiek dorzucę coś od siebie.
Też mam dziare na przedramieniu. Jest to napis, krótki ale przemyślany (rok). Nie jest też wielki ale moim zdaniem treściwy, a mianowicie brzmi on "My life - My time" i ktoś powiedział że to uzależnia. Masz rację, lecz trzeba to dobrze przemyśleć gdyż nie jest to na tydzień czy dwa. Jest alternatywa brzmiąca BIO TATOO ale moim zdaniem jest to bezcelowe. Jeśli jestem pewien tego czego chcę to, to robię, a nie że za kilka lat zniknie i "a no i dobrze zrobie se nowy"...
Dziara czy jak niektórzy wolą tatuaż powinien być też związany ideologicznie i duchowo z jego "nosicielem". Niedługo bo za tydzień będzie kolejna moja dzianina, czyli grupa krwi na nadgarstku oraz
"Czy przyj­miesz mnie mój Boże, kiedy odejść przyj­dzie czas(...) a może będziesz się bał.". Jest to kolejny dobrze przemyślany tatuaż. I powtarzam: RÓBCIE TYLKO TAKIE DZIARY KTÓRE SIĘ WAM NIE ZNUDZĄ, I KTÓRE DOBRZE PRZEMYŚLICIE. NIE MA SENSU PÓŹNIEJ USUWAĆ CZY ZMIENIAĆ!

Pozdrawiam :)
"Czy przyj­miesz mnie mój Boże, kiedy odejść przyj­dzie czas, czy po­dasz mi swą rękę, a może będziesz się bał. "

Nie liczę dni, liczę chwile.

Każde moje słowo dedykowane jest M.P.

Wróć do „Ulubione...”