dziara z ryśkiem

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

dziara z ryśkiem

Postautor: Gość » wt lis 25, 2008 11:19 am

szukam fajnego zdięcia z RYśKIEM RIEDLEM .chce sobie zrobić tatuaż tzw..portret,, mam dwa pomysly .1 to zdięcie ryśka z okladki THE SINGLES .2 to fotografia z ksiązki na okladce Biala i czarna legenda Ryszarda Riedla.moze ktoś ma lepszego pomysła? szymonidas32@tlen.pl z góry dziękuje.Szymon
Awatar użytkownika
Drut

Re: dziara z ryśkiem

Postautor: Drut » wt lis 25, 2008 6:36 pm

Ja mam lepszego pomysla na dziare....ale jak Ci powiem to juz nie bedzie moja dziara tylo nasza..a tego chyba nie chcemy...
www.dzikijunak.org/gallery/Drut
I'd like to think that when I die
I'd get a chance another time
And to return and live again
Reincarnate, play the game
Again, and again, and again, and again
http://junakm10.fotosik.pl/
Gość

Postautor: Gość » wt lis 25, 2008 6:46 pm

Ja raczej na lepszy pomysł nie wpadnę, więc Ci nie doradzę, ale z dwóch przedstawionych przez Ciebie propozycji, to chyba bardziej podoba mi się ta pierwsza opcja, tzn foto z "The Singles". To zdjęcie na okładce książki jest takie trochę zbyt poważne...no nie wiem, tak mi się wydaje :)
Wybór należy do Ciebie, a może jeszcze coś wymyślisz :) :)
kubahd

Postautor: kubahd » wt lis 25, 2008 8:26 pm

... gdybym byl na twoim miejscu , wybralbym wzor z okladki The Singles :wink: a pod spodem widnialoby zdanie ... '' każdy kiedyś umrze , ale nie każdy , wie jak życ ... '' ale to tylko moj skromny pomysl ktory niebawem wykonam ... wiec moze zapoczatkujemy razem ... nowa ere znaku rozpoznawczego :?: :wink: pozdrawiam kuba hd
nataliaw

Postautor: nataliaw » wt lis 25, 2008 10:08 pm

A może z książki "Rysiek" ten autoportret (tzn. "Czy to moge być ja?") A co do podpisu, to może jakieś piękne słowa z piosenki, może: "Miłość to bzdura, a życie naiwna gra!", albo: (klasyk) "W życiu piękne są tylko chwile"? :wink: Pozdrawiam
boston

Postautor: boston » śr lis 26, 2008 8:43 am

A nie lepiej poprzestać na słuchaniu muzyki? Poza tym co zrobisz gdy "uzbierasz" więcej idoli - wszystkich będziesz "dokumentował"? :) Jaką masz pewność, że tatuaż będzie na tyle dobry, że będzie Ci się podobał. :shock:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 26, 2008 11:44 am

dzieki wszystkim którzy odpowiedzieli,i wychodzi na to że najlepszym wzorem na tatto z Ryśkiem jest wzór z okladki the singles . ,,MADLENE i KUBAHD proponują dolożyć pod tatuażem napis ale moim zdaniem niebardzo by leżal na ramieniu (robilem już szkice więc napis odpada) ale dzieki za pomysla,NATALIAW proponuje zdiecie z książki ,,rysiek,, mozna zrobić szkic zdięcie czarnobiale bez mikrofonu i czerwony napis rysiek.BOSTON pisze abym zostal tylko przy sluchaniu bo jak znajde nowego idola to go bede chcial też wrzucic.slucham dzemu od 17lat sluchalem innych fajnych wykonawcow np.nirwana bob marley i wielu wspanialych muzyków ale moim idolem jest Rysiek i zawsze bedzie a do tatuażu sie przymierzam od paru miesięcy.BOSTON piszesz że dziara moze mi sie niespodobać ,portrety są trudne do wykonania ,chyba zostaje okladka the singles i może pod dziarą jakiś krotki napis np.autsajder.pozdrawiam wszystkich i dzieki
Gość

Postautor: Gość » śr lis 26, 2008 8:24 pm

ja bym wybral to z ballady podpisane "polski Morrison" z takim swiatelkiem dla mnie najlepsze jego zdjecie
Gość

Postautor: Gość » czw lis 27, 2008 11:36 pm

ja sobie zrobilem pare lat temu motyw z dzien w ktorym peklo niebo (wrony) i nadal mi sie zajebiscie podoba :)
Gość

Postautor: Gość » wt gru 02, 2008 7:10 pm

już zrobilem wybralem jednak zdięcie z okladki the singles i jestem zadowolony
Gość

Postautor: Gość » wt gru 02, 2008 7:14 pm

zdiecie jest na galeria fan clubu
Gość

Postautor: Gość » wt gru 02, 2008 7:35 pm

ja sobie robie za nie viecej jak 4 tygodnie

to bedzie moj 7 tatuaz :) na przedramieniu

zdjecie vypatrzylem v galerii
nataliaw

Postautor: nataliaw » wt gru 02, 2008 9:17 pm

mysza22 pisze:ja sobie robie za nie viecej jak 4 tygodnie

No, to rzeczywiście masz się czym chwalić 8)
Gość

Postautor: Gość » śr gru 03, 2008 3:40 pm

nataliaw pisze:
mysza22 pisze:ja sobie robie za nie viecej jak 4 tygodnie

No, to rzeczywiście masz się czym chwalić 8)

No wiesz skoro ktoś to lubi to czemu nie.....
Chociaż swoja drogą 7...niezły wynik :) :) vvvvvvvvspaniały bym powiedziała :D
Tatuaże baaardzo mi się podobają, ale sama chyba bym sobie nie zrobiła. Pozdrawiam. :)
evvus00

Postautor: evvus00 » śr gru 03, 2008 4:39 pm

Też wypatrzyłam w galerii, robi wrażenie! :D
chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Wróć do „HydePark”