Whisky wersja karaoke.

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Whisky wersja karaoke.

Postautor: Gość » śr mar 18, 2009 8:51 pm

Mam bardzo pilną sprawę i mam mało czasu. Szykujemy w mojej szkole występ o tematyce antyalkoholowej i mój kolega ma śpiewać Whisky. Ma on bardzo słabą wersję tego karaoke (czyli samej muzyki) i chciałabym się zapytać czy ktoś z was ma lub wie jak można zdobyć dobrą wersję tej piosenki. Jeśli wy nie macie, to czy dobrym pomysłem jest napisanie do zespołu z prośbą o to?

Wiem, dawno się nie odzywałam, ale tyle się dzieje... :D
Gość

Re: Whisky wersja karaoke.

Postautor: Gość » śr mar 18, 2009 10:50 pm

co do pisania do zespolu uwazam ze raczej watpie czy znalezli by czas, moze na ytb jest jakas taka wresja? sa czasem karaoke...

edit:
http://www.allegro.pl/search.php?string ... egory=1383 poluj czasem sie pojawia ale jezeli masz malo czasu to nie wiem czy uda Ci sie niestety...
Gość

Postautor: Gość » czw mar 19, 2009 6:43 pm

no jest na tej stronie Whisky, ale sam zobacz, że to takie niedżemowe....
nataliaw

Postautor: nataliaw » czw mar 19, 2009 8:28 pm

no ja chętnie bym pomogła, bo mam, ale też niezbyt ciekawa ta moja wersja jest... niby 'profesjonalna', ale jakoś nie brzmi tak, jak powinna. zresztą wątpię w to, czy znajdziesz ideał prócz oryginału... a jeśli chodzi o pismo do zespołu... nie uwazasz, ze to ciut niepowazne zawracac im glowy wystepem karaoke, gdy oni przelatują cały czas z jednej sceny na drugą i mają wszyscy- cała ekipa- morze spraw na głowie? :wink:
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » pt mar 20, 2009 11:28 am

pewnie niewiele to pomoże, ale dość dobra wersja Whisky znajduje sie na plycie DVD "Domowe karaoke - największe przeboje"...nic innego nie znalazłam

Wróć do „HydePark”