Najsłabsze ogniwo - poszczególne albumy

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
dzemland

Re: Najsłabsze ogniwo - poszczególne albumy

Postautor: dzemland » wt wrz 08, 2009 12:46 pm

Podtrzymuję głos na "14 urodziny"
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 08, 2009 3:01 pm

Zastanawiałem się pomiędzy "The Band Plays On.."a ,"14 urodziny". Jednak tym razem zadziałała psychologia tłumu :lol: - głos na
"14 urodziny"
anetawaldi

Postautor: anetawaldi » wt wrz 08, 2009 5:34 pm

ja rowniez oddaje glos na 14 Urodziny jakos najrzadziej jej slucham i nie czuje potrzeby sluchania jej czesciej,no to tyle.
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 08, 2009 10:24 pm

the band plays on...jakos wole posluchac i glosu i muzyki razem ;)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 7:38 am

balcarka pisze:the band plays on...jakos wole posluchac i glosu i muzyki razem ;)

bo sie nie znasz :P ta plyta to arcydzielo :P a solowka w Karlusie niemal powala z nog, jedna z najlepszych jakie Jurek zagral w swoim zyciu...
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 9:04 am

kaczka6661 pisze:
balcarka pisze:the band plays on...jakos wole posluchac i glosu i muzyki razem ;)

bo sie nie znasz :P ta plyta to arcydzielo :P a solowka w Karlusie niemal powala z nog, jedna z najlepszych jakie Jurek zagral w swoim zyciu...

Kaczka-będę bronił balcarki. Jak będzie trzeba nawet na topory :lol: . Oceniamy (?) albumy Dżemu,czy to czy ktoś się zna czy nie zna na muzyce? To po pierwsze primo :wink: Po drugie ,traktujmy to bardziej jako zabawę a nie okazję do napinania się za klawiaturą i udowadniania na siłę "jaki to ja jestem mądry i cudowny". Wszystkie te oceny sa i będą bardzo subiektywne. O jakimkolwiek obiektywiźmie nie ma nawet mowy. Zresztą " bawimy " się w to w gronie kilku osób dosłownie. Co by było jakby tu zaczęło pisać ,powiedzmy ze sto osób. ? "Detox" by jeszcze wywalili :twisted: ---- :wink: . I tyle w ramach tego offu.
Pozdrawiam- idę do pracy ,do wieczora. :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 2:54 pm

a zauwazyles moje emotki jakie uzylem? widocznie nie zauwazyles ironii w mojej wypowiedzi, przykro mi... a Balcarke znam, czasem gadamy i wiem ze za to co napisalem sie nie obrazi... (mam racje?), zreszta to jest jedna z niewielu osob, ktore zauwazaja ironie w moich wypowiedziach :twisted:

p.s. mniej emotek bo daje po oczach jak nie wiem... (to tez jest z przymruzeniem oka)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 7:07 pm

kaczka6661 pisze:a zauwazyles moje emotki jakie uzylem?

ja zauważyłam of top :?

----

RUNDA 3 – WYNIKI

Cegła, The Band Plays On..., Akustycznie – po 1 głosie
14 urodziny – odpada z 6 głosami

RUNDA 4 – 10 albumów

Cegła -
Zemsta nietoperzy
Najemnik
The Band Plays On... (album instrumentalny)1
Urodziny
Dżem Session 1 -
Detox
Autsajder
Akustycznie -
Akustycznie – suplement

Głosujemy do piątku, do godziny 20.00

Nadal „Akustycznie” widzę najniżej w tym zestawieniu
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 8:55 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 7:18 pm

Urodziny - po prostu najslabiej wydana ze wszystkich plyt/kaset, i rzadko do kaste dzemowych wracam, jakos nie jestem ich wielkim zwolennikiem chociaz na niej mozna znalezc studyjna wersje Kiepskiej gry i Wiem na pewno wiem...
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » śr wrz 09, 2009 7:30 pm

a ja dalej głosuję na Cegła (do skutku)
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 9:41 pm

to ja jeszcze tak poza tematem, Piotrus obronco wielki buziak ;) Kaczka pewnie ze sie nie obraze ;) zawsze wiem o co chodzi ;)
moze maciejka mnie nie zabije hehhe
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 9:54 pm

Jak kogoś MaciejK@ zabije to mnie. Ale to za to co będzie niżej. Teraz głos. Więc jak wyżej napisałem.. zastanawiałem się poprzednio pomiędzy "14 urodzinami" ,a "The Band Plays On..". Oddałem jak cały tłum głos na "14", no to teraz czas na "The Band Plays On..".
Jakoś tak Dżem zawsze pasuje mi lepiej z tekstem. To wielka siła ,szczegolnie tekstow Ryśka.

Teraz powód do morderstwa :lol: : Dziękuje balcarka za wielkiego buziaka,Tobie rownież wielki buziak. Teraz do kaczki :wink: : no dobra niech Ci będzie -ale użyłeś złej emotki powinno być :wink: ,ale mniejsza z tym.. Sorry wystarcza ? :mrgreen: czy jeszcze muszę dorzucić zgrzewkę Tyskiego ? :lol:
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 10, 2009 8:18 am

Piotr64 pisze:Teraz powód do morderstwa :lol: : Dziękuje balcarka za wielkiego buziaka,Tobie rownież wielki buziak. Teraz do kaczki :wink: : no dobra niech Ci będzie -ale użyłeś złej emotki powinno być :wink: ,ale mniejsza z tym.. Sorry wystarcza ? :mrgreen: czy jeszcze muszę dorzucić zgrzewkę Tyskiego ? :lol:
Pozdrawiam

najwyzej zabije Maciejka ale dobra, konczac OT... nie, nei musisz dorzucac ;), no moze zlej uzylem emotki ale to chodzilo wlasnie takie pol zartem mowione, z przymrozeniem oka... a tak po za tym po prostu lubie ta plyte dzemu, i w szczegolnosci kapitalne solo w Karlusie i bronic tej plyty bede ;)
anetawaldi

Postautor: anetawaldi » czw wrz 10, 2009 2:02 pm

The Band Plays On..-uzasadniam podobnie jak Piotr64 i Balcarka -Dzem wole z vocalem.
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 11, 2009 7:03 pm

RUNDA 4 – WYNIKI

Cegła, Urodziny, Akustycznie – po 1 głosie
Przegranym w tej rundzie, z wynikiem 2 głosów jest The Band Plays On

RUNDA 5
– 9 albumów

Cegła
Zemsta nietoperzy
Najemnik
Urodziny