RADOŚĆ!!!

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

RADOŚĆ!!!

Postautor: boston » sob wrz 26, 2009 12:56 pm

Pozwoliłam sobie na założenie tego tematu z myślą, że może i Wy podzielicie się swymi radościami większymi i mniejszymi.
A bezpośrednim powodem jest moje ogromne, po prostu nie do opisania szczęście, że mojej prawie 90-cio letniej mamie wszczepiono kilka dni temu rozrusznik serca i wszystko świetnie się udało, opieka w szpitalu była super (bez żadnych koneksji albo łąpówek) no i przede wszystkim Ona czuje się lepiej!! A tak bardzo się bałam....
Gość

Re: RADOŚĆ!!!

Postautor: Gość » sob wrz 26, 2009 1:00 pm

Ja się cieszę razem z Tobą - mama jest najważniejsza, oby rozrusznik dawał długo czadu.
Ps. gdzie ty znalazłaś bezłapówkowy szpital :shock:
boston

Postautor: boston » sob wrz 26, 2009 1:40 pm

Zdziwiłabyś się bo to nie po raz pierwszy trafiam na super lekarzy i to w naprawdę trudnych sytuacjach (np oddałam nerkę 28 letniemu synowi). Może ja po prostu mam jednak trochę szczęścia???
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » ndz wrz 27, 2009 10:50 am

To swietnei ze wszystko skonczylo sie dobrze :)
Zdrowie najwazniejsze...

Przy czyms takim moja radosc z zaliczenia egzaminu poprawkowego wyglada marnie ;)
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz wrz 27, 2009 11:21 am

Ewuniu, jak ostatnio rozmawialiśmy telefonicznie to miałem Cię zapytać co z mamą i w końcu zapomniałem (aż mi głupio), ale skoro napisałaś to już wiem i cieszę się razem z Tobą.

Thomas_Hewitt pisze:Przy czyms takim moja radosc z zaliczenia egzaminu poprawkowego wyglada marnie

Nie szkodzi, że marnie, to też sukces, z którego należy się cieszyć.
Ja na ten przykład cieszę się każdego ostatniego dnia miesiąca, że nie wręczono mi wypowiedzenia z pracy.
I będę się cieszył jeżeli wypowiedzi w tym temacie będzie jak najwięcej.
pozdrawiam
jarek
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » ndz wrz 27, 2009 12:44 pm

alembik pisze:Nie szkodzi, że marnie, to też sukces, z którego należy się cieszyć.

Zgadzam sie i ciesze sie z tego bardzo :D
Dlatego sie tutaj wpisalem ;)
MalaGosia

Postautor: MalaGosia » ndz wrz 27, 2009 1:52 pm

:)
A ja się cieszę że już w środę wsiądę w samolot i przylece do Polski na 30 urodziny Dżemu:D
I spędzę kila dni ze swoimi przyjaciółmi:) oraz oczywiście będę mogła się świetnie bawić na kolejnym koncercie:D:) :D
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 27, 2009 2:12 pm

a ja cieszę się że jutro wyjeżdżam na studia :) Pierwszy rok wiadomo nerwy stres a ja się cieszę jak głupia :D

Boston - tak przeczytałam posta i aż miło robi się na sercu gdy czyta się takie pełne szczęścia i radości wiadomości. Dobrze, że wszystko się udało. To wielkie szczęście gdy wie się, że z osobą którą się kocha będzie wszystko dobrze. 90 lat to piękny wiek, oby tych lat było jak najwięcej w zdrowiu i radości.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » ndz wrz 27, 2009 2:27 pm

Kasiak - jest sie z czego cieszyc :D
Studia to bardzo fajny czas.... Dopoki nie przyjdzie sesja :P
Ale jak bedziesz studiowac cos co Cie kreci to i z tym sobie poradzisz ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 27, 2009 2:44 pm

ja z kolei cieszyłabym sie bardzo, gdyby udało mi sie załatwić 2 bilety na Katowicki , urodzinowy koncert Dżemu :):) Ale póki co, to niestety smutek :(
boston

Postautor: boston » ndz wrz 27, 2009 7:59 pm

No i proszę... każdy może mieć swoją radość - nie ważne w jakiej dziedzinie :lol:
Drobne rzeczy też mogą dawać moc radości i "kopa" na każdy nowy dzień. Praca i możliwość utrzymania rodziny, zdany egzamin, rozpoczęcie studiów - to bardzo ważne sprawy. Grunt to iść do przodu i nie oglądać się wstecz...

Dzięki, dzięki za miłe słowa od Was!
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 27, 2009 9:33 pm

boston bardzo sie ciesze ze wszystko pieknie sie udalo!!! Zycze duzo zdrowka Twojej mamie!!!

a ja sie bardzo ciesze ze mojej dziecko wreszcie chetnie idzie do przedszkola, bez placzu, wrecz biegiem i dzieki temu ze tam chodzi zaczal wreszcie jesc mieso bo nie jadl wcale prawie...takie moje male-wielkie radosci :)
boston

Postautor: boston » pn wrz 28, 2009 10:34 am

Znam te bóle i nerwy bo sama mam prawie 3 letniego wnuka niejadka, który od września poszedł do przedszkola....
Pierwszy tydzień - to był koszmar ale teraz jest już nieco lepiej.
Tak, że - moje gratulacje Balcarko!
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 28, 2009 10:55 am

Dzieki Ewcia :) u nas pierwszy tydzien byl ok, potem jakos sie zepsulo a teraz jest bajka :)))) i jestem happy...
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 28, 2009 11:52 am

To po kolei:
:!: W szafce mam 17 puszek piwa Perła Chmielowa Pils
:!: Wczoraj byłem na koncercie Turnaua, świetnie było, zabawnie, trochę oficjalnie (rocznica nadania Zabrzu praw miejskich) ale nie aż tak bardzo znów sztywno
:!: Bo Wy się cieszycie :mrgreen:
Życzę powodzenia Kasiu :D

Wróć do „HydePark”