sny

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Mazzi84

sny

Postautor: Mazzi84 » ndz mar 28, 2010 2:03 pm

Czy przyśnił się Wam się zespół Dżem, Festiwal im. Ryśka Riedla,koncerty itp. Jeśli tak to może przedstawicie ten sen/y?
Ja miałem kilka snów mające wspólnego z Dżemem i Festiwalem. I nic nie zmyślam.
1. Przyjechałem na festiwal w piątek do Ośrodka Paprocańskiego a tam ani jednej żywej duszy! I postanowiłem wtedy że jeśli nawet nikt nie przybędzie to i tak ja zostanę. I jeszcze na dodatek padał deszcz.
2. Byłem w jakimś pokoju razem z Maćkiem Balcarem, Jerzym Styczyńskim i moją jedyną siostrą Moniką. I Maciej się pyta mnie i siostrę co my robimy na co dzień. Ja odpowiedziałem że uczę się grać na gitarze. A na to Maciej: To dobrze, rób tak dalej!
3. Byłem na festiwalu i tak chodziłem od namiotu do namiotu i z każdym się witałem a z jedną dziewczyną mocno przytuliłem i wziąłem ją na barana! Potem nagła zmiana scenerii: ukazał mi się dom mojej babci i zobaczyłem faktyczny obraz na ścianie który był swojego czasu w tym domu.
I może jeszcze mi się coś śniło ale nie pamiętam :D .
Gość

Re: sny

Postautor: Gość » ndz mar 28, 2010 7:31 pm

:shock: jaaaa Ty masz prorocze sny.. wybierz się w tym roku na festiwal na Paprocany a z pewnością nikogo tam nie znajdziesz... :roll:

Wróć do „HydePark”