festiwal Ryśka Riedla bez Dżemu

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Kaaaamil

festiwal Ryśka Riedla bez Dżemu

Postautor: Kaaaamil » pt lip 25, 2014 7:55 pm

Witajcie

Nie wiem czy ktoś dołączy się do tematu bo wydaje mi się, że na ten temat było już dużo powiedziane.
Słucham sobie w tym momencie http://www.youtube.com/watch?v=vwvquhdKlMI i tak rozmyślam, i mówiąc szczerze jestem trochę " obrażony " na Dżem.

Jakiekolwiek nie były tłumaczenia, cokolwiek się nie wydarzyło, o cokolwiek by nie chodziło, wydaje mi się, że zespół Dżem, sam powinien dążyć do tego, żeby pojawić się na 20 okrągłej rocznicy śmierci. I nie ważne czy grali miesiąc temu duży koncert, nieważne czy mieli by to zrobić za darmo, czy nawet przełożyć , odwołać, bądź nie planować po prostu żadnego innego koncertu...z samego szacunku, pamięci, dla wokalisty, legendarnego wokalisty, wstyd jak dla mnie, bez względu jakla była przyczyna, ale chociażby przyjechać , wspomnieć, zagrać koncert, być tam, być z nami wszystkimi którzy jadą tam żeby festiwal trwał żeby pamięć po Ryśku nigdy nie zginęła... Może nie mam racji, może się mylę, nie wiem...lecz to moje zdanie, czułem potrzebę wypowiedzenia się na ten temat, wiem, że są inni fantastyczni goście, zespoły...i bardzo się cieszę, jutro się tam pojawię...ale mimo wszystko , czy gdybyście byli członkami zespołu, nie czulibyście potrzeby bycia tam? Bo ja tak. i Naprawdę się dziwie. Pozdrawiam

Kamil :)
Awatar użytkownika
kikan

Re: festiwal Ryśka Riedla bez Dżemu

Postautor: kikan » sob lip 26, 2014 10:36 am

Chyba wszystko na ten temat już napisaliśmy. Tak sobie patrzę, że dzisiaj i jutro grają praktycznie dla przypadkowych ludzi. To jest naprawdę żenujące.
"Nothingman... Isn't it something...?"
boston

Postautor: boston » sob lip 26, 2014 12:28 pm

Szkoda słów........
Awatar użytkownika
LeoVirago

Postautor: LeoVirago » pn lip 28, 2014 9:11 am

Tym wszystkim, którzy zwątpili w to, że Dżemu może zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu poświęconemu Ryśkowi Riedlowi (w tym także i mnie), tym wszystkim, którzy zwątpili w to, że oprócz przyziemnych celów, są jeszcze takie jak szacunek, pamięć i wartości, które ciężko przeliczać na jakiekolwiek znane waluty (w tym także i mnie), tym wszystkim, którzy do końca nie wierzyli, że Panowie z Dżemu pomimo całego szumu medialnego, pomimo pisanych petycji, pomimo oburzenia jakie wywołała decyzja o nieuczestniczeniu kapeli w Festiwalu (w tym także i mnie), tym wszystkim prostym ludziom , tym którzy nie potrafią zrozumieć jak można nie nie być w tym szczególnym dniu, tam gdzie wydawało by się, psim obowiązkiem w 20-tą rocznicę śmierci Ryśka jest tam po prosu być (w tym także i mnie) chciałbym poinformować, że nie mieliście racji (w tym także i ja), że Dżem pomimo wszystko był na 16-tym Festiwalu i zaakcentował swoją obecność w tym jedynym tak klimatycznym Święcie muzycznym, otóż kapela pomimo fizycznej swojej nieobecności, wystawiła... swój kramik z gadżetami, by dorobić na "piwko i chleb". Dzięki Wam Panowie mój słownik nieco rozbudował się. Słysząc "żenada" myślę Dżem, słysząc "obrzydliwość" myślę Dżemowość. Panie Martinek, jadąc palcem wzdłuż swojego kręgosłupa w dół, natknie się pan na otwór, z którego kiedyś te pieniądze wylezą Panu w najmniej spodziewanym momencie...
http://chorynabluesa.blog.onet.pl/files ... .32.54.jpg
boston

Postautor: boston » pn lip 28, 2014 11:31 am

Może się mylę ale z tego co wiem to ani kapela ani p. Martinek nie mają nic wspólnego z tym stoiskiem. No może tyle, że wyrazili zgodę na jego funkcjonowanie przy okazji koncertów Dżemu. :shock:

Co do reszty - pełna zgoda.
Awatar użytkownika
manowar

Postautor: manowar » wt lip 29, 2014 7:26 pm

no to się mylisz :)
dżem musi wyrazić zgodę by postawić stoisko... BA! Musi mieć zgodę by takie stoisko postawić, więc musieli PROSIĆ by to postawić.

Dżem WYPIĄŁ się na fanów, co gorsza, wypiął się na Ryśka i Sebę...

Przykre, nie wiedziałem, że tak wcześnie skończę chodzić na koncerty DŻEMu i że tak szybko zdejmę naklejkę "DŻEM" z samochodu. Kiedy mam słuchać dżemu bez Ryśka, to albo zmieniam płytę, albo przełączam stację radiową. Taka "nienawiść" ze mnie płynie. A byłem ogromnym fanem tego zespołu, nawet jak zaczęli grać z Maćkiem Balcarem.

Ogłaszam WSZEM I WOBEC- przestaję chodzić na koncerty zespołu DŻEM oraz przestaję kupować ich gadżety i płyty! Taki mój mały protest, może ktoś się dołączy? :)

Pozdrawiam fanów RYŚKA RIEDLA (bez dżemu)
Marcin G. z Tychów

Wróć do „HydePark”