Harry powrócił! Tym razem na Podlasiu....

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Harry

Harry powrócił! Tym razem na Podlasiu....

Postautor: Harry » ndz maja 27, 2018 5:08 pm

No i stało się. Po długiej nieobecności trzeba wrócić do starych nawyków - czyli dżemowania.
Widzę, że sporo się tu pozmieniało - muszę czekać, aż mod mi skontroluje post, stara ekipa już dawno stąd uciekła, nowe posty pojawiają się z częstotliwością dżemowych spotkań - czyli mizerną.
Tak, czy inaczej - jakoś mnie wzięło na sentymenty, więc chętnie się dowiem, co się u Was dzieje. Ostał się tu jeszcze ktoś znajomy? Jakieś ciekawe dżemowe historie wypłynęły w tzw. "międzyczasie"?

PS: Po Świętokrzyskim, Mazowieckim i Śląskim - teraz rzuciło mnie do Hajnówki. Jeśli są tu jakieś żywe duchy z Podlasia, to zapraszam na piwo :D
Skazana_na_Dzem

Re: Harry powrócił! Tym razem na Podlasiu....

Postautor: Skazana_na_Dzem » pn maja 28, 2018 4:44 pm

Witaj Harry!!!
Widzę,że od dłuższego czasu jesteś fanem Dżemu.
Ja właściwie jestem fanką od niedawna czyli prawie roku(4 czerwca mija dokładnie rok od koncertu na którym byłam po raz pierwszy)
No co mogę jeszcze powiedzieć?
Lubię słuchać tylko DOBREJ muzyki.
Dżem poznałam dzień po koncercie (grali w mojej małej miejscowości).Spotkałam się z nimi w hotelu w którym miałam pracować-niestety nic z tego nie wyszło.Ale miałam przyjemność rozmawiać z muzykami,z Szymonem z ekipy technicznej i bardzo miłym Panem menadżerem.Mam też pocztówkę z autografami i zdjęcia z całą ekipą (no prawie całą-brakuje wokalisty Maćka i perkusisty Zbyszka).
W tym roku czekają mnie dwa koncerty Dżemu.29 czerwca w Kraśniku i w sierpniu na Cieszanów Rock Festiwal.
My pewnie się nie znamy.Oj nie przedstawiłam się.Mam na imię Kasia i mieszkam w Tomaszowie Lubelskim.Razem z moją mamą Wiesławą jesteśmy fankami Dzemu.
No to tyle.
Skazana_na_Dzem/Kasia z Tomaszowa Lubelskiego

W życiu piękne są tylko chwile...
Skazana_na_Dzem

Postautor: Skazana_na_Dzem » pn maja 28, 2018 5:12 pm

Witaj ponownie Harry!!!
Z tym sprawdzaniem postów przez moderatorów to bardzo dobry pomysł.
Bo wcześniej pojawiały się posty z reklamami i strasznie zaśmiecały forum.Dzieki sprawdzaniu postów przez moderatorów, unikniemy problemu a i czytelnicy forum będą zadowoleni.
Ja byłam tu ostatnio 5 maja i na razie nic się nie dzieje.
Skazana_na_Dzem/Kasia z Tomaszowa Lubelskiego

W życiu piękne są tylko chwile...
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt maja 29, 2018 3:54 pm

Harry tutaj już tylko kilku starych ludzi zostało :)
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw cze 14, 2018 2:37 pm

Ja żyję Harry :D
Tylko czasu z dnia na dzień coraz mniej :(
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » wt cze 26, 2018 4:51 pm

Witaj Kasiu! Ano, skoro jesteś zaDżemiona dopiero od niedawna, to raczej nie mieliśmy okazji się poznać. ja miałem przez jakiś czas przerwę w koncertach, także teraz planuję to nadrobić :) A jak mi coś odbije, to może nawet spotkamy się w Cieszanowie ;)
A reklamy zawsze można kasować na bieżąco, ale do tego moderatorzy musieliby częściej tu zaglądać.

Marcinie, z tego co widzę, to nawet tych kilku będzie ciężko zebrać ;)

Arku - no wiem, wiem, że słabo stoisz z czasem :P Nawet jak zaglądam do Warszawy, to nie mogę Cię złapać :P

Wróć do „HydePark”