książki o Dzemie

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

mastyla

książki o Dzemie

Postautor: mastyla » śr maja 30, 2018 1:47 pm

witam ,
chciałabym kupić na preznet książkę o dzemie i mam lellkie rozczarowanie, czyżby była tylk jedna książka o dzemie?
nie ma jakiejś nowszej historii? nikt się nie pokusiła o nowe ulepszone wydanie zawierające też dzisiejsze czasy?
Skazana_na_Dzem

Re: książki o Dzemie

Postautor: Skazana_na_Dzem » pt cze 01, 2018 9:13 am

mastyla pisze:witam ,
chciałabym kupić na preznet książkę o dzemie i mam lellkie rozczarowanie, czyżby była tylk jedna książka o dzemie?
nie ma jakiejś nowszej historii? nikt się nie pokusiła o nowe ulepszone wydanie zawierające też dzisiejsze czasy?

Witaj mastyla!!!
Są dwie książki o Dżemie Jana Skaradzinskiego:,,Rysiek" i ,,Ballada o dziwnym zespole". ,,Ballada o dziwnym zespole" jest uaktualnione.
Skazana_na_Dzem/Kasia z Tomaszowa Lubelskiego

W życiu piękne są tylko chwile...
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » czw cze 14, 2018 10:06 am

Dodam, że "Rysiek", jeśli można tak nazwać, również jest uaktualniony. Wydanie z roku 2014 jest mocno poszerzone, by nie powiedzieć jest jakby "nową" książką o RR.. Gorąco Polecam
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
nela

Postautor: nela » wt maja 14, 2019 1:30 pm

Ryśka zdecydowanie warto, chyba moja ulubiona biografia. Zaktualizowanego czyta sie tym lepiej.

Wróć do „HydePark”