Jaki film wam sie najbardziej podobal??

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Jaki film wam sie najbardziej podobal??

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 10:24 am

tak sie pyatm bo lubie ogladac rozne filmy. moim numerem jeden jest ekranizacja trylogii J.R.R. Tolkiena - Władca pierścieni chociaz najbardziej podobala mi sie czesc trzecia Powrot Krola. To tyle czekam na wasze typy.
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt lut 22, 2005 10:36 am

dla mnie numerem I od kilku lat jest "braveheart", trylogia tolkiena na ekranie tez niezla :)
a z ciekwawszych filmow co ostatnio widzialem to "efekt motyla" -bardzo sie podobal
pozdrawiam
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 10:37 am

braveheart tez jest swietny - swietna muzyka i plenery :)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 10:53 am

ja mam kilka ulubiony filmow. Jednym z nich jest Trainspotting. W ogole ostatnio zauwazylam ze lubie dosc nietypowe filmy :)
POZDRAWIAM GORACO!!!
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 11:16 am

Pewnie znowu będę oryginalna, ale uwielbiam stare polskie komedie, szczególnie Stanisława Bareji - "Brunet wieczorową porą", "Nie ma róży bez ognia", "Poszukiwany, poszukiwana", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Miś" "Niespotykanie spokojny człowiek" i seriale - "Zmiennicy", "Alternatywy 4".
A i resztę starych komedii też lubię :) "Seksmisja", "Nie lubię poniedziałku", "Rejs", "Kingsajz", "Zezowate szczęście", "Dzień świra", "Fuks", itd.
Lubię też bajeczki a szczególnie "Ice age" :)
Z filmów które zrobiły na mnie spore wrażenie to przede wszystkim "Leon zawodowiec", "Filadelfia", "Forrest Gump".
Jeżeli chodzi o ekranizacje książek to zawsze jednak wygrywają dla mnie książki. "Władca pierścieni" jako film był niezły, ale "Wiedźmin" to był totalny przekręt.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 11:37 am

Długo można by wymianiać, ale jednak w moim rankingu na 1 jest i bedzie "Leon Zawodowiec" :] a na zaszczytnym 2 "Życie jest piękne".

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt lut 22, 2005 11:46 am

Jeśli miałbym wymienić tylko jeden film, to zdecydowanie byłby to "Hot Shots" :D Nie za wartości artystyczne, ale za sentymentalne (zdarzało się, że widziałem go 3 razy w ciągu dnia). Zresztą mój avatar mówi wszystko (przynajmniej tym co widzieli film ;) ).
A oprócz tego, jako że oglądam dużo filmów, moja kolekcja "ulubionych" jest dość pokaźna. Z tych najważniejszych wymienię:

Blair Witch Project
Dym
The Goonies
Indiana Jones
Kevin sam w domu
Naga Broń
Obcy - Decydujące starcie
Podziemny krąg
Porachunki
Sami swoi
Skazani na Shawshank
Szeregowiec Ryan
Szklana pułapka
Truman Show
U progu sławy
Wielki błękit
Władca pierścieni
Zabójcza broń
Zielona mila (jedyny film, na którym się popłakałem - odtąd boję się obejrzeć go drugi raz :D )

Do tego dochodzi wiele seriali, które uwielbiam, m.in.:
The Simpsons (miłość mojego życia, mogę oglądać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu)
Alternatywy 4
Miasteczko Twin Peaks
Przyjaciele
Robin of Sherwood
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 12:26 pm

"Cześć Tereska", za całokształt
"Amelia"
"Czekolada", za romantyczność panująca w filmie
"Zdjęcie w godzine" świetna gra Robbiego
"Piękny umysł" ah...
"Requiem for a Dream", za całokształt, lodówka do końca życia będzie mnie prześladować.
"Efekt motyla", fajnie się zeschizowałam
"Jeździec bez głowy" dobry film
" The Million Dollar Hotel", za całokształt. Muzyczka-U2
"Przerwana lekcja muzyki"
"Seksmisja"
"Klątwa" kici kici
"Tożsamość"
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt lut 22, 2005 12:48 pm

Fabia ale mi przypomnialas ze istanieja polskie filmy :D zupelnie zapomnialem, moze dlatego ze ost. nic dobrego w rodzimej produkcji sie nie pokazalo, wiec dodaje do listy moich ulubionyc:
rejs, mis, nie lubie poniedzialku, brunet wieczorowa pora, co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ... i inne z tego okresu ;) seriale te same, czyli alternatywy 4 i zmiennicy.
moze z takich nowszych filmow to przypadl mi do gustu "dzien swira"

pozdrawiam :)
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 1:24 pm

Z Polskich moim ulubionym sa"Sami swoi"ile razy bym nie ogladała zawsze sie smieje do upadłego :D innym filmem ktory uwielbiam to "Dirty dancing"oczywiscie jedynka.Nawet podobał mi sie film pt"pamietnik ksiezniczki",ale to taki film rodzinny.Uwielbiam wszelkiego rodzaju komedie
poprostu zajeb... byl "Poranek kojota" a szczegolnie rola Jozefowicza the best!!.Uwielbiam filmy zagmatwane tak jak w przypadku filmu pt"dzikie Rzadze".no to chyba na tyle...napewno o czyms zapomnialam jak sobie przypomne to napisze :)
nora__

Postautor: nora__ » wt lut 22, 2005 2:10 pm

ja
lubie polskie komedie, według mnie w tym akurat jesteśmy dobrzy : poranek kojota, pieniadze to nie wszystko itd

z polskich filmów też dzień swira i tato (to akurat mniej śmieszne)

zagraniczne - zielona mila, piękny umysł, telefon, szósty zmysł, między słowami, ostatnie przeznaczenie, dziennik bridget jones obie części
lubie też głupie amerykańskie komedie typu american pie (szczególnie z tym gościem co gra Stiflera)
a z filmów dla małolatów - clueless i szkoła uwodzenia :)
no i shrek
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt lut 22, 2005 2:23 pm

ja jeszcze sie przyznam ze ostatnio wkrecilem sie w jeden serial ... na wspolnej :oops: :D no dokladnie to z 1,5 roku temu :P
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 2:38 pm

nora__ pisze:ja
lubie polskie komedie, według mnie w tym akurat jesteśmy dobrzy : poranek kojota, pieniadze to nie wszystko itd

polskie komedie w ogóle mnie nie śmieszą, są mało ambitne. Choć komedie powinny być ambitne? [sama sobie odpowiedziałam na to pytanie] W polskich komediach drażni mnie totalna pomyłka w aktorach. A czy jesteśmy w tym dobrzy? Wydaje mi się, że polskie komedie KIEDYŚ tak były dobre, ale te współczesne są jak majonez z bitą śmietaną, nie do zjedzenia.

ale to moja opinia i szanują Twoja wypowiedź :)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 2:48 pm

Wpolczesne a jakie masz na mysli???mi sie tylko poranek kojota kojarzy z tych nowszych...
Gość

Postautor: Gość » wt lut 22, 2005 3:00 pm

grzaneczka pisze:Wpolczesne a jakie masz na mysli???mi sie tylko poranek kojota kojarzy z tych nowszych...

choćby na przykład wspomniany film " pieniadze to nie wszystko ".

Wróć do „HydePark”