Bieszczady??

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Bieszczady??

Postautor: Gość » wt paź 09, 2007 7:32 am

Był ktoś z was w bieszczadach?? Przecierz to idealne miejsce do spotkania FC. W bieszczadach jest wiele ciekawych tras pieszych wedrówkowych ośrodków noclegowych minus część jest zamknieta poza sezonem, ale dało by sie cos wykombinowac napewno!! Wiem, że to spory kawałek od Katowic czy Tych, ale może by było warto! Wiem, że jestem nowym, ale pomysły może chyba mieć każdy. Co sądzicie o spotkaniu takowym gdzieś w bieszczadach??

A wogóle ktoś na tym forum jest z bieszczad lub okolic??
Gość

Postautor: Gość » wt paź 09, 2007 8:38 am

Bieszczady są super ale jednak zbyt daleko. Moża tak naprawdę dojechać tam tylko samochodem a nie każdy go posiada.
Gość

Postautor: Gość » wt paź 09, 2007 8:44 am

w bieszczadach jest ekstra mozna by jeszcze znalezc Giera gdzies na tratwie tylko trzeba wiedziec gdzie on dokladnie mieszka :P
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » wt paź 09, 2007 1:47 pm

jak dla mnie za daleko :wink:
Gość

...Bieszczady..hhhmmmmm

Postautor: Gość » wt paź 09, 2007 5:50 pm

...witajcie wszyscy...co do pomysłu z Bieszczadami to bardzo mi sie podoba...ja zakochałem sie w Bieszczadach...wiecie jest taka mieścina w Bieszczadach zwana Wetliną, a w niej taka baza zwana "Bazą Ludzi z Mgły" poprosty pelen wypas z mega klimatem i powiem wam jak co roku tam jestem ludzie wieczorem zapuszczaja z szafy Dżem i cała Baza śpiewa jest poprosty ekstra...gory takze przepiekne, a zachody slońcqa na szczytach obok Ukochana Dziewczyna, w uszach słuchawki a w nich Dżem...coś nie do opisania..poprostu chciałbym aby przezyli to wszyscy...

...jedyny problem to dojazd, ponieważ poza sezonem nie jeżdżą bezposrednie pociagi, ale wiem ze z katowic, z krakowa także zasuwa bezposredni autobus do sanoka, potem autobusik do wetliny i ......całe to piekno

...a co do Giera to on mieszka gdzieś na Solinie ale to nie bieszczady choć niektorzy tak je nazywaja

....gorące pozdrowienia
Gość

Postautor: Gość » wt paź 09, 2007 5:57 pm

Michał (Gier) mieszka w Teleśnicy Owszarowej... i to nie tratwa tylko dom na wodzie.
Obrazek :wink:

Można się z Nim skontaktować.. chętnie Go tam zaproszę, jeśli komuś się faktycznie będzie chciało i wystarczy zapału, aby coś zorganizować.[/img]
Gość

Re: ...Bieszczady..hhhmmmmm

Postautor: Gość » śr paź 10, 2007 9:37 am

Felek_bb masz racje wetlina cudowna mieścinka, a z dojazdem nie ma raczej problemu bo mozna przyjechac autobusem z KATOWIC, Wrocławia, Waszawy bezposrednio do Sanoka i jak to powiedział Felek_bb! Ewetualnie mozna przyjechac do Rzeszowa i zjechac do Sanoka. Organizacją bym mógł ja sie zająć ale dopiero najpredzej po Styczniu!! Bo teraz mam urwanie głowy ze szkoła:(
Gość

...odp...

Postautor: Gość » śr paź 10, 2007 9:23 pm

....widze Giazis ze takie same klimaty mamy....hihihihi...gorące pozdrowienia.....ja jestem za
Gość

Postautor: Gość » pt paź 12, 2007 5:58 pm

Jeśli już mielibyśmy się spodkaćw Wetlinie to myślę, że najlepszy lokal to "Chata Wędrowca".

http://chatawedrowca.pl/
Gość

...nie ma nic lepszego

Postautor: Gość » sob paź 13, 2007 3:10 pm

....Chlopie jesli chodzi o bieszczady i Wetlinę to nie ma nic lepszego od Bazy...tam jest naprawdę wyjebiście
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 14, 2007 9:14 am

Lepiej szybko wykasuj ostatnie słowo w swoim poście, bo dostaniesz ostrzeżenie!
A tak pozatym to nie ma lepszego miejsca niż bar "U Rzeźbiarza" w Ustrzykach Górnych.
Gość

Postautor: Gość » pn paź 15, 2007 9:04 am

Powiem wam, że to obojetnie gdzie można zrobić grunt to trzeba się rozgladnąc za jakim noclegiem, bo chyba piany spał pod stołem. Ustrzyki ciekaw e są ale to nie jest mała miescinka taka jak Wetlina. Pozdrawiam!!
Gość

Postautor: Gość » sob sie 02, 2008 1:24 pm

jestem całkowicie za! ;] z Krakowa autobusem można spokojnie dojechać w Bieszczady, a do Krakowa chyba większość osób ma jak dojechać :)
jako miejsce proponuję Wetlinę lub lepiej Dołżycę- Cień PRL-u i pole namiotowe obok;) miejsce jeszcze bardziej spokojniejsze niż Wetlinka :) pozdrawiam wszystkich!:)

Wróć do „Wasze propozycje”