Jaki rodzaj koszulki DAMSKIEJ kupiłabyś najchetniej?

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Jaki KOLOR koszulki DAMSKIEJ kupilabys najchetniej

czarny
48
64%
biały
4
5%
czerwony
5
7%
szary
0
Brak głosów
żółty
3
4%
gratanowy
2
3%
inny...
9
12%
zielony
4
5%

Liczba głosów: 75
Gość

Postautor: Gość » wt lip 18, 2006 4:55 pm

Wiem Wiem... napisałam, że byłabym ZA TYM ;) a nie musi byc :D

Pozdrówki ;)
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:30 am

jak dlamnie oczywiście czarna czarna i jeszcze raz czarna a nie żaden RÓŻ (bleeeeee jak można w tym w ogóle chodzić????????) no i wielgaśny napis dżem jaknajwiększy jak się da moim zdaniem koszulka powinna być bez rękawów i z niezadużym dekoltem :twisted: dla wygody oczywiście. nie ma mowy o cekinach DŻEM to nie żadna Doda ani mandaryna. Druga opcja to zdjęcie RYŚA z przodu a z tyłu w okolicach bioder napis dżem (dżemową czcionką ) no i oczywiście nie może być za krótka ( bez przesady żebyśmy nie wyglądały jak w worach pokutnych :lol: (i tak muszę tak chodzić do szkoły ) bez urazy ale Maciek balcar na koszulce jak dla mnie odpada. Ewentualnie można gdzieś jeszcze wlepić pacyfkę.
narazie tyle jak coś wymyśle jeszcze dam znać
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pn lip 24, 2006 10:48 am

Popieram poprzednią wypowiedź, a pacyfka mogłaby być na rękawie, jeśli byłaby to koszu;lka z krótkim rękawem albo między łopatkami jeśli bez rękawów:)
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 12:06 pm

mam pytanie: Czy koszulki będą robione na zamówienie czy wyjdzie cała seria wszystki takie same??? podobałoby mi się gdyby każda z nas mogłaby sobie dodać jakiś napis ksywkę lub cokolwiek co wyróżniało by się z tłumu. Głupio będzie wyglądać jak kilkadziesiąt lasek przyjdzie na koncert w takich samych bluzkach. Ja osobiście wole być oryginalna.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pn lip 24, 2006 12:28 pm

Mhmm.. dobry pomysł! O ile coś takiego byłoby możliwe oczywiście.. Grosz do grosza i wyjdzie kokosza, kochani niexle kombinujemy i jest coraz lepiej!!
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 1:00 pm

koszulka czarna (choc np. zielona, czy czerwona tez sa niczego sobie) z ani nie za duzym ani nie za malym logiem dzemu, na cienkich ramiaczkach. Jesli miala by byc z krotkimi rekawkami - to tylko z dekoldem w serek :wink: a ksywke sobie wyszyje heh.
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:10 pm

ja tam osobiscie wole czarna lub brazowa i koniecznie z krutkim rakawkiem 8)
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 11:43 am

nie pogardzilabym takze koszulka z ani nie za duzym ani nie za malym 8) napisem '...w zyciu piekne sa tylko chwile...' ... albo ...bo ze mnie nie jest taka zwykla woman... :lol: hehe
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 11:52 am

elea pisze:nie pogardzilabym takze koszulka z ani nie za duzym ani nie za malym 8) napisem '...w zyciu piekne sa tylko chwile...' ... albo ...bo ze mnie nie jest taka zwykla woman... :lol: hehe

owszem to by był dobry pomysł na koszylkę
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 12:20 pm

Karol240 pisze:ja tam osobiscie wole czarna lub brazowa i koniecznie z krutkim rakawkiem 8)

Z tego co widze to raczej nie jestes płci żeńskiej... wiec wątpie, żebyś ,kupowal sobie DAMSKA KOSZULKE (czyt. temat)... NO chyba ze chcesz ja komus podarowac...
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 12:49 pm

:D
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 10:08 pm

Znowu się cieszy... Ty musisz wesoły byc
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 10:39 pm

Mi się ogólnie dziewczyny podobają w czarnym, to niech będzie czarna koszulka czy tam bluzka.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 10:54 pm

moze i jestem wesoly ale zycia wesolego nie mam a dziewczynom ladnie w czarnym i brazowym :D
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 11:52 pm

bebok258 pisze:mam pytanie: Czy koszulki będą robione na zamówienie czy wyjdzie cała seria wszystki takie same??? podobałoby mi się gdyby każda z nas mogłaby sobie dodać jakiś napis ksywkę lub cokolwiek co wyróżniało by się z tłumu. Głupio będzie wyglądać jak kilkadziesiąt lasek przyjdzie na koncert w takich samych bluzkach. Ja osobiście wole być oryginalna.

Pewnie ze mozesz :lol: jak znajdziesz firme ktora CI to zrobi mozesz wszystko. Ty myslisz ze jak robia koszulki to dla kazdego beda robic z osobna?? zrobienie takich koszulek to nie jest prosta i tania rzecz

Wróć do „Wasze propozycje”