Jaki rodzaj koszulki DAMSKIEJ kupiłabyś najchetniej?

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Jaki KOLOR koszulki DAMSKIEJ kupilabys najchetniej

czarny
48
64%
biały
4
5%
czerwony
5
7%
szary
0
Brak głosów
żółty
3
4%
gratanowy
2
3%
inny...
9
12%
zielony
4
5%

Liczba głosów: 75
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 9:41 am

Ja i tak nie zamówie, ale gdybym musiała, to zdecydowanie czarna, najzwyczajniejsza z logo zespołu z przodu. Bez cekinków^^
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 5:48 pm

przemo12 pisze:
bebok258 pisze:mam pytanie: Czy koszulki będą robione na zamówienie czy wyjdzie cała seria wszystki takie same??? podobałoby mi się gdyby każda z nas mogłaby sobie dodać jakiś napis ksywkę lub cokolwiek co wyróżniało by się z tłumu. Głupio będzie wyglądać jak kilkadziesiąt lasek przyjdzie na koncert w takich samych bluzkach. Ja osobiście wole być oryginalna.

Pewnie ze mozesz :lol: jak znajdziesz firme ktora CI to zrobi mozesz wszystko. Ty myslisz ze jak robia koszulki to dla kazdego beda robic z osobna?? zrobienie takich koszulek to nie jest prosta i tania rzecz

:lol: :lol: :lol:
pozdro
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 6:30 pm

tyna pisze:Ja i tak nie zamówie, ale gdybym musiała, to zdecydowanie czarna, najzwyczajniejsza z logo zespołu z przodu. Bez cekinków^^

Ale za to z dekoltem?:>
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 6:35 pm

Jo, to może od razu samo logo bez bluzki, co? :P
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 7:14 pm

tyna pisze:Jo, to może od razu samo logo bez bluzki, co? :P

Hmmm...wrzuć jakąs odwazną fotę na priv,to ci powiem co sądzę o takiej koncepcji :D:D
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 7:16 pm

O jaa <rotfl>
Samce to jedna mają gOOpie mózgi :P
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 7:25 pm

tyna pisze:O jaa <rotfl>
Samce to jedna mają gOOpie mózgi :P

Ale w przeciwienstwie do samic przynajmniej je mają Obrazek
Gość

jaki rodzaj damskiej koszulki ...

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 8:03 pm

tyle już wypowiedzi na temat kto jaką koszulkę by kupił a moze w końcu padła by jakas odpowiedz kiedy najwcześniej można bedzie takie zamówic bo cóz nam z naszych pomysłów które moga pozostać bez echa? mimo wszystko napisze raz jeszcze ja najchętniej zakupię koszulkę czarną z wizerunkiem Ryśka i cały czas mam nadzieję że wkrótce to marzenie stanie sie faktem-pozdrawiam wszystkich wyczekujących
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 8:36 pm

czarna, obcisła, ale z bawełny + logo Dżemu.
Gość

CZARNA !

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 11:57 am

:mrgreen: czarna:)
uwielbiam kolor czarny... ;]
Gość

Postautor: Gość » śr sie 09, 2006 11:21 pm

Obcisła, duży dekolt.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 03, 2006 8:34 pm

Co z tymi "damskimi koszulkami"? Pojawią się czy nie? :D
Gość

Postautor: Gość » pn gru 04, 2006 5:42 pm

kurcze nie lepiej udostepnic kilka kolorow zamiast jakis ankiet wiadomo, ze kazdy ma inne upodobania :? ...chociaz uwazam, ze najlepiej z logo zespolu... :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 10:34 am

Zaglosowalam na czarny , ale.... fajna tez bylaby wojskowa zielen 8) :wink:
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw sty 11, 2007 10:43 am

własnie własnie.... kiedy?? :D ja tam bym sobie sprawiła koszulkę z Dżemem:) czarną... z lewy dolny róg ptaki (uwielbiam ptaki) czern oczywiscie... i logo!! :P a realnie patrząc kiedy ??
dlatego czasem warto żyć...

Wróć do „Wasze propozycje”