Kokos party na Kamiennej.

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Kokos party na Kamiennej.

Postautor: Gość » pt wrz 22, 2006 12:04 am

Zatem zaiste pora nastała aby temat ów założyć, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osobom na forum tymże się udzielającym, z którymi to pragnieniami było im dane z osobą mą, między innymi rzecz jasna, czasu niedawnego się podzielić. Temat ów stanowi propozycję odbycia wspólnego posiedzenia we knajpie wyżej wspomnianej połączonego z debatami na tematy wszelakie, jak też jednocześnie zapytaniem jest swiostym mającym na celu wysondować opinie potencjanlnych imprezy uczestników. Zapraszam do wypowiedzenia się w kwestii zaprezentowanego pomysłu.

Zwracam się przy tym z uprzejmą i grzeczną prośbą do Administracji tego forum aby nie usuwała tego tematu za co z góry dziękuję i pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 23, 2006 10:58 am

Ujek,jo cie prosza...Nie zakładej tematów po pijaku :D Potem taki bełkot z tego wyłazi,ze ... jo cie prosza zaś :D Nie prosciej było napisać,ze proponujesz libacja w pubie na kamiennej i pytosz kto jest chętny?
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 23, 2006 12:31 pm

Nie byłem po pijaku, byłem tylko po jednym.
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 23, 2006 7:14 pm

No to może zamiast sie zastanawiać czy Ujek pisał po pijaku, po jednym, czy na trzeźwo, zaproponujecie jakąś datę? ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:04 am

Ja bym proponował coś tak w nastąpny piątek/sobotę.
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:08 am

Ujek_Mietek pisze:Ja bym proponował coś tak w nastąpny piątek/sobotę.

To raczej piątek.W sobote sa Nomadsi w championie.
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:23 am

Polecam zwrócić uwagę na słowo "następny" :>

Nie inaczej, w sobote są No-Madsi w Championie, mój egzamin i szpil Ruchu (na który już nota bene z Sylwią i Arnlodem my sie ugodali :lol:), tak więc w ten piątek jak i sobotę chlanie na kamiennej nie wchodzi w rachubę.
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:24 am

Ujek_Mietek pisze:Polecam zwrócić uwagę na słowo "następny" :> Nie inaczej, w sobote są No-Madsi w Championie, mój egzamin i szpil Ruchu (na który już nota bene z Sylwią i Arnlodem my sie ugodali :lol:), tak więc w ten piątek jak i sobotę chlanie na kamiennej nie wchodzi w rachubę.

Następny piątek moze mi nie pasowac,niestety.
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:27 am

No to next sobota, bo tak w tą z rana na egzaminie chciałbym być trzeźwy nie zapełniając pokoju egzaminatora oparami wydychanego alkoholu.. chociaz z drugiej strony...
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:38 am

a w ktorym Championie No-madsi?? w tym na os. paderewskiego :?:
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 11:39 am

przemo12 pisze:a w ktorym Championie No-madsi?? w tym na os. paderewskiego :?:

Nie,nie, w tym w Chorzowie Batorym.Koło zajezdni tramwajowej.Totalne zadupie.

Wróć do „Wasze propozycje”