Jazz Club

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw sie 31, 2006 4:43 pm

kwiatuszek pisze:
cherry87 pisze:Adi nie piętrz trudności, nie rób offtopów i nie nabijaj postów :P

sorry, a to co jest ?
nie off top :? :lol: :P

Sorry Kwiatku, a to co jest? Jak nie jak tak. OFFTOP :lol: Ponabijajmy, ponabijajmy sobie jeszcze trochę...

Hipnoza z zewnąrzt wygląda na typowy lokal, w którym podają piwo w proporcji wiadro wody na kufel piwa :lol: No jak to zwykle z hipnozą bywa... Polecam serdecznie Rampe na trasie Katowice - Chorzów. Rampa jest w parku, to jest gdzie latać po wyjściu i blisko przystanek tramwajowy, to nie trzeba ludzi długo holować :lol: Tam to były swego czasu hardcorowe imprezy...
Gość

Postautor: Gość » czw sie 31, 2006 5:02 pm

O ciuu.... Ty to masz aktualne informacje, że ja pie.... :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw sie 31, 2006 6:29 pm

Polecam serdecznie Rampe na trasie Katowice - Chorzów. Rampa jest w parku, to jest gdzie latać po wyjściu i blisko przystanek tramwajowy, to nie trzeba ludzi długo holować Laughing Tam to były swego czasu hardcorowe imprezy...

ROTFL,tej knajpy juz prawie półtora roku nie ma Obrazek
Gość

Postautor: Gość » czw sie 31, 2006 7:58 pm

No... gdyby był tu temat post dnia to powyższy zaiste zasługiwałby na umieszczenie w tymże :lol: Zresztą.. co mi tam, łan moment :lol:
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 22, 2006 11:40 pm

Jazz w Gliwicach:(który obchodzi w tym roku 50-lecie swojego istnienia) :shock: ,jedyny minus to strasznie mały parkiet do tańczenia,ogólnie miejsce już oklepane,ale w dalszym ciągu tam chodzę skoro mam tak blisko :wink:

Zanzibar w Chorzowie:lokal ma swój klimat,w piątek jest cały wachlarz muzyczny rock,reggae,punk,rock'n'roll.

I oczywiście Bravo w Gliwicach:czwartkowe rockoteki i wtorkowe mocne klimaty,czyli tzw."wtorkowa rzeźnia" :D :twisted: :twisted:
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 17, 2006 9:52 pm

Nikt tu jeszcze jak widze ,nie napisał jeszcze o nowym "wynalazku" jakim bez watpienia jest HEAVY METAL PUB w Chorzowie.Knajpa istnieje od wrzesnia. Odbywają sie tam w kazdy niemal weekend koncerty lub rockoteki.Muzyka tam serwowana to ,jak widac po nazwie, hard'n'heavy, czasami thrash ,w zaleznosci od tego kto za barem stoi,mozna tez i bluesa posłuchać .
Generalnie po zmianach w pubie na kamiennej-dodajmy ,zmianach bardzo niekorzystnych- HM pub przejmuje powoli dawnych klientów z kamiennej ,co przychodzi mu o tyle łatwo,ze klimacik jest tam zajebisty,własciciel i obsluga sympatyczni a muzyka przednia ,w dodatku obsluga bierze pod uwagę sugestie klientów w tym zakresie.Co oznacza,ze jak sie przyniesie swoją płyte i poprosi i puszczenie jej,to raczej nie spotkamy sie z odmową.
Tak ogólnie lokal ten pod względem klimatu bardzo przypomina starą,dobrą ,poczciwą RAMPE.

a tutaj stronka :

http://www.heavymetalpub.glt.pl/
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 17, 2006 10:10 pm

Ostatnio jak tam byłam to własnie Dżem leciał i byłam bardzo zdziwiona. Szkoda tylko,że lokal jest taki mały, a tyle gosci chce go odwiedzić.
LoSeK

Postautor: LoSeK » ndz gru 17, 2006 11:42 pm

Ja to chodze czasem do Szuflady w Chorzowie - fajny klimacik, wygodne sofy (a jak :-) ), bardzo dobra kuchnia! I bardzo fajne koncerty (w lutym szykuje się KRZAK :-) )
Polecam, i pozdrawiam ;)
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 1:35 am

Nikt tu jeszcze jak widze ,nie napisał jeszcze o nowym "wynalazku" jakim bez watpienia jest HEAVY METAL PUB w Chorzowie.

O taaak :) w HM jest super i można poznać ciekawych (długowłosych :twisted: ) ludzi :) Zgadzam się z Tobą również co do obsługi, ogólnie tam jest super klimat, najbardziej mi się podobają te schody na górę :wink:
A poza tym wisi tam również plakat Dżemu a utografami :)
Gość

Postautor: Gość » pt lut 23, 2007 10:17 am

najbardziej mi się podobają te schody na górę

Taa,a spróbuj z nich schodzić po 4-ch zestawach QuorthoN-a ( piwo dębowe + 50ml absolwenta żurawinowego) to juz przestaną ci sie deczko podobać :twisted:

Wróć do „Wasze propozycje”