A może tak jakiś wspólny koncert??

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw sty 04, 2007 9:52 pm

jakoś na pewno 8)

Ps - Aki odezwij sie do mnie na PW
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » czw sty 04, 2007 10:02 pm

To ja też mogę z Wami pośpiewać, pod warunkiem, że najpierw jakieś 2dni wcześniej poszaleję z alkoholami (sprawdzony zestaw sylwestrowy: wino, szampan i absynt), potem poryczę trochę na meczu jakimś i w efekcie będę miała śliczną chrypkę. Ta pozwala mi na bezstresowe śpiewanie utworów Dżemu, Perfectu i Heya. Samozachwyt chrypą, która niestety dziś mi już zeszła... najbardziej podobała mi się moja piachowa wersja "nie płacz Ewka" Miodzio!!
Egotrans.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw sty 04, 2007 11:27 pm

Kochani!! miło że jest w Was iskra!! codo ogranizacji! UDA SIĘ!! ja w to wierze!! juz pare koncertów zorganizwałam.. nie na taką skale ale co tam... zatemnowości ode mnie... nie trzeba być muzykiem by wziąć w tym projekcie udział!! potrafisz myslec zapraszam do pomocy przy ogranizacji!! a i fotografii się przydadza!! z mojej strony występ wychowanków z Ośrodka Młdzieżowego w Jaworzu! chłopaki grają bluesa :) najblizszy ich koncert 15 stycznia godz 18 Dom Kultury Szczakowa JAWORZNO!! z mojej strony także promocja projektu. tj plakaciki itd :D:D zatem potrzeba bedzie by deklaracje były pewne:P i wiecie co... DZIĘKUJĘ WAM!!! Jesteście wypasik :)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » czw sty 04, 2007 11:43 pm

2ptac - to ja sie zgłaszam jako fotograf!

A jesli chodzi o zespoły - moze El Secatorre? Znam chłopaków osobiscie, mam z nimi kontakt - moge zapytać.

www.elsecatorre.prv.pl
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw sty 04, 2007 11:54 pm

zatem pytaj!! ja tam ich nier znam... ale jesli są chętni to chciała bym się z Wami spotkac i powaznie pogadac:) jakby co piszta... :)
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt sty 05, 2007 12:11 pm

Tamptaku ja się piszę na organizację, jak mi ktoś uzyczy dobrego sprzętu to za zdjęcia też się mogę zabrać.
A z zespołów.. Po co szukać daleko, chłopaki z Liścia pewnie się zgodzą... Może Instytut koloru też da się załatwić, bo śpiewa tam przewodniczący mojej byłej szkoły.
Także jak coś, daj mi znac i lecimy w te kulki
Egotrans.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » pt sty 05, 2007 3:24 pm

no ja załatwiam juz wszysko w MCKiS... :) idzie niezle... blizsze info... bedzie:) na razie trwają rozmowy:)
Gość

Postautor: Gość » pt sty 05, 2007 3:32 pm

No to jo jako spiewoczka :D
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt sty 05, 2007 6:31 pm

Jak to brzmi.. "trwają rozmowy" :D
Martuś, Martuś.. :)
Egotrans.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » pt sty 05, 2007 10:32 pm

wiem wiem.. brzmi zabójczo :D:D:D:D musze przekonać jednego z zaprzyjażnionych mi ludzi na stanowisku w MCKiS że musi mnie poprzec rękami i nogami.. BlackAngel czy masz może jak skontaktować się z Liściami?? bo potrzeba nam kapel!! bez tego ani rusz... doa bardziej uwrazliwionych na sztukę zachęcam do teatru:) tak!! trwają rozmowy z Inką Dowlasz krakowskim reżyserem o to by i oni wzieli udział wystawiając coś i a sprzedaz biletów na cel chartyatywny:) tak że moi drodzy... jeśli Bóg dopomoże to już bedziemy stawiac wielkie kroki. zaimteresowanych współpraca prosze o kontakt uzgodnimy termin spotkania... :) jakby co to komóra moja właczona zawsze 508722851 :) pozdrawiam:) paputy
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt sty 05, 2007 10:35 pm

Co do Liścia to kontakt personalny ma Dżemkowa siostra, a ja do niej napisze w tej sprawie zaraz. Więc jak coś to dam Ci znać. Pisz tylko jak coś, co trzeba załatwić i damy radę.. Chyba, żeby postawić na coś mocniejszego, może spróbować Ireneusza Krosnego zagabnąć..? Pora odświeżyć stare kontakty ;)
Egotrans.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » pt sty 05, 2007 10:40 pm

no oczywiscie... a może tak jeszcze wyżej... :) trzeba się spotkac... pogadac:) dziękuje za pomoc Madziulka:)
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt sty 05, 2007 10:47 pm

Podziękujesz, jak uda się coś załatwić...
Egotrans.
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » pt sty 05, 2007 11:19 pm

maleńka nie bujaj ;) do współpracy na 90 % włącza się stowarzyszenie Ex Animo (oni maja kase na takie przedsięwzięcia) zatem mały krok do przodu :)
Gość

Ja , Ja Ja ! :)

Postautor: Gość » pt sty 05, 2007 11:59 pm

czeeesc , panda jestem :) z krakowa jestem , zyje sobie tutaj.

a ten koncert co nieee , to ja bym mógł z wami tak do kupy ??

bo ja na perkusji gram , a granie bluesa reggae albo innych klimatów "chłopaków Jamujących" dla mnie jest jak smarowanie chleba dżemem.

prosze prosze prosze , uwielbiam grać :)

Wróć do „Wasze propozycje”