Spotkanie na Tyskim 2004

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

wojtek

Spotkanie na Tyskim 2004

Postautor: wojtek » pt lip 09, 2004 9:09 am

Witam wszystkich. Co Byście powiedzieli na jakieś spotkanko na Tyskim? Piszcie co o tym myślita:) Ja będę najprawdopodobniej od Piątku. Można by na jakie piwko wyskoczyc.
Pozdrawiam serdecznie
sopelek
www.bluesman1.republika.pl
bluesman1@poczta.fm
saper

heh

Postautor: saper » sob lip 10, 2004 11:52 am

jak jest z przyjazdem dzień wcześniej, czeba się rozbić przed płotem czy jak to jest :?: . My (miasto moje) chetni jestessmy na dzień wcześniej...:D gitary, bonga, harmonijki, piwo, wino , nalewki, :lol: :lol:
Gość

Postautor: Gość » sob lip 10, 2004 6:43 pm

szczerze mowiac to nie wiem jak z tym jest w kazdym razie kilka osob od nas tez wybiera sie w piatek...
Gość

Postautor: Gość » wt lip 13, 2004 6:48 am

tez wybieram sie w piatek z moja dziewczyną i z kumplem, nie wiem jak to bedzie z nocką:/
Gość

Postautor: Gość » wt lip 13, 2004 10:30 am

Żorska ekipa liczaca okolo 30-40 jednostek ludzkich bedzie juz w piatek wczesnym wieczorem dlatego... Mam nadzieje ze to nie bedzie tak, iz przed oczyma ujze SZLABAN-zakaz wejscia. ;)
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » czw lip 15, 2004 5:44 pm

Jesli macie bilety i 5 zł na noclegos to nie ma problemu... Oczywiscie jesli jedziecie w piątek to 5 zł na nocke bedą wam potzrebne... w czasie festiwalu juz chyba wliczono nocleg w bilet...
Gość

Postautor: Gość » czw lip 15, 2004 7:38 pm

Co do noclegu juz w piątek to nie ma problemu. Juz dzień przed festiwalem jest spora grópa ludzi. W ten dzień tez są jeszcze tańsze bilety sprzedawane na festiwal. A poza tym bez problemu można piwka wnosić na teren. Bo jesli chodzi juz o sobote to takiej mozliwoci nie ma. Trzeba kupowac deczko drozsze na terenie ośrodka
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » ndz lip 18, 2004 6:38 am

Ps. Jesli kupiłes bilet w przedsprzedaży--> piwo otrzymujesz 0.5 zł tańsze :P CÓŻ ZA ATRAKCJE... pozdrawiam

Wróć do „Wasze propozycje”