Lodzka ekipa

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Lodzka ekipa

Postautor: Gość » sob lis 03, 2007 7:41 am

Hej ,hej !

W Lodzi jest chyba calkiem niezla dzemowa reprezentacja. Jestem tu od niedawna i nie wiem czy wszyscy sie znacie ,ale chetnie sie zintegruje :lol: Moze bysmy sie jakos zorganizowali w ktorys weekend ,co wy na to ?
Pozdrawiam ,
Makena
Gość

;)

Postautor: Gość » ndz lis 04, 2007 12:36 am

ooo a ja blisko Łodzi mieszkam :D i pomysł bardzo ciekawy!!!

nigdy nie byłam na takim spotkaniu DŻEMOWCÓW :) :) :)
Gość

ŁÓDZCY FANI

Postautor: Gość » ndz lis 04, 2007 12:08 pm

CHCIAŁEM ZORGANIZOWAC JAKIES ZADUSZKI ROCKOWE PRZY MUZYCE DZEMU ALE ORGANIZATOR PEWNEGO KLUBU SIE NIE ZGODZIŁ: :( :( :( :(

TO DLA SKAZANYCH IDEALNE SPOTKANIE:)

PAMIETAJCIE DZEM 7.12.2007 R W FUNABERII 2
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 04, 2007 12:57 pm

Jestem spoza Łodzi, ale podpisuje sie pod dzemowymi pomyslami spotkania.

Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » czw lis 29, 2007 11:14 pm

Właśnie, można by się spotkać przed najbliższym koncertem ;)
Gość

jeszcze raz

Postautor: Gość » sob sty 12, 2008 9:41 pm

Halo,halo ,Łódź !
Okay, przed koncertem spotkanie jakoś nie doszło do skutku,trudno. Nie wiem jak Wy ..pewnie macie mnóstwo znajomych którzy słuchają DŻEMU , czują ten klimat, muzykę i wiedzą o co chodzi . Ja nie mam,przynajmniej nie w Łodzi. A jeśli chodzi o DŻEM , to czuję ciągłe nienasycenie, ciągle mi mało i wciąż chce więcej ,więcej DŻEMU,tez tak macie? :)
Naprawdę bardzo chętnie spotkam sie w Wami w dżemowym gronie ,w którym będzie można w przyjemnej atmosferze ,przy 2 piwach poznać sie,pogadać ,pośpiewać ;) Co o tym sądzicie? Lizard ? Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakiś odzew :)
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 13, 2008 5:41 pm

Ja bardzo chętnie :)
Cris7

Re: ;)

Postautor: Cris7 » ndz sty 13, 2008 5:51 pm

EdziA pisze:ooo a ja blisko Łodzi mieszkam :D i pomysł bardzo ciekawy!!!

nigdy nie byłam na takim spotkaniu DŻEMOWCÓW :) :) :)

w tym bym zmienił tylko
byłam na byłem :P

reszta pasuje : )
Gość

Postautor: Gość » śr sty 16, 2008 3:47 pm

Dobrze. W takim razie proponuje Lizarda w piatek lub sobote ok19 . Ja pewnie i tak bede .Gdyby ktos WAS mial sie pojawic ,to dajcie znac :)
Gość

Postautor: Gość » sob mar 15, 2008 11:35 pm

Również jestem z łodzi. Jeżeli chodzi o spotkanie - bardzo chętnie - za jakiś czas ;)

Na razie musze się troche zintegrować z forumowiczami. Ale jestem skłonny do takich spotkań, oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu się, ustalenia celu takiego spotkania itd.

Wróć do „Wasze propozycje”