Piłka Nożna

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Mistrzostwa Świata tuz tuz....

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 11:39 am

Mistrzostwa Świata tuż tuż wiem ze jest wielu zapalencow Pilki kopanej wsrod fanow Dzemu wiec zalozylem taki temacik do dyskusji o skladach nowinkach itp. Na wstepie podaje moja jedenastke na mistrzostwa nie jest moze cos oryginalnego ale zawsze cos:)

Zurawski Niedzielan
/Frankowski/

Smolarek

Krzynowek Szymkowiak Kosowski
/Sobolewski/
Rzasa Jop Bak Baszczynski
/Radomski/ /Klos/

Boruc
/Kuszczak/

W wyniku absencji Dudka wzialbym mlodziutkiego Fabianskiego(Choc Dudzio ostatnio 17 minut z Chelsea zaliczyl); lub Kowalewskiego gwiazdora ligi Rosyjskiej
Natomiast zrezygnowalbym z Rasiaka; a zaryzykowal powolanie jako 4
napastnika Piechne 8)
Cieszy bogactwo w bramce w pomocy (zeby tylko Krzynio zaczal grac), napad tez duzo ostatnio strzela, no ale obrona pozostawia wiele do zyczenia 8)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 2:40 pm

Chlopie zapomniales dodac opcje "osmieszy sie" jako bardziej radykalna od "nie wyjdzie z grupy"...

Na mistrzostwach moja najwieksza sympatia obok bandy naszych wesolkow beda cieszyc sie Czesi...a najwiecej radosci dostarczyc moga mi porazki brazylii

Sadze, ze troche sie pospieszyles z tym tematem, teraz warto zblizyc sie do hokeja ktorego turniej olimpijski juz tuz tuz. Trzymam kciuki za Czechow, Szwedow i Ruskich
Pasztet

Postautor: Pasztet » pn lut 06, 2006 4:22 pm

Mam gleboka nadzieje,ze Nasi grajkowie wyjda z grupy i w 1/8 pokonaja Angoli...... wierze w to bardzo gleboko!! pozniej bedzie ciezko i na pewno nie przejda przeciwnika w 1/4. taki mam scenariusz a co do wynikow....
9 czerwca, piątek
Monachium (18:00): Niemcy - Kostaryka 1-1 (Niemcy presji nie wytrzymuja)
Gelsenkirchen (21:00): Polska - Ekwador 2-0 (latwy mecz, latwe zwyciestwo)

14 czerwca, środa
Dortmund (21:00): Niemcy - Polska 1-1 ew. 2-1, 1-0 ("Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze")

15 czerwca, czwartek
Hamburg (15:00): Ekwador - Kostaryka 3-0 (latwy zwyciestwo)

20 czerwca, wtorek
Berlin (16:00): Ekwador - Niemcy 0-2 ew. 0-3 (mecz toczony do jednej bramki)
Hanower (16:00): Kostaryka - Polska 0-3 ew. 0-4, 1-4 (jak wyzej)
wiec reasumujac Polacy NA PEWNO awansuja. w 1/8 albo Szweci (rewanz za Euro 2004?) badz Angole (ostatnie eleminacje i ... nie tylko). osobiscie obstawiam tyh drugi.... (Polacy u sibie drudzy w grupie, Angole u siebie pierwsi) i wyrownany mecz... oby ZWYCIESTWO naszych ;)
troszku sie rozmazylem,ale trzeba byc optymista :)
co do skladu:
bramkarze: Boruc, Kuszczak badz ..... Kowalewski
Obrona: Rzasa, Baszczynski, Glowacki
pomoc: Szymkowiak, Smolarek (wysuniety do przodu troszku), Krzynowek, Kosowski
Atak: Zurawski, Piechna (Frankowski niech sobie odpoczywa i wchodzi w okolicach 60-65 minuty za Piechne)
Jakwidzicie sklad podobny do tego co Przemo zaprezentowal,ale inny nie mogl byc, bo... w naszym kraju nei ma kogo innego wziasc na te MS)
trzymajcie kciuki za Bialo-czerwonych :)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 4:29 pm

nie wyjdzie z grupy bo:
po 1 Niemcy graja u siebie, beda bardzo dobrze przygotowani
po 2 gralismy z Ekwadorczykami "mecz" [w cudzyslowie przez warunki pogodowe] towarzyski i wygralismy 3:0 wiec znajac myslenie naszych pilkarzy uznaja ze jeszcze raz pokonaja ich, mimo prawdopodobnie normalnych warunkow
po 3 obrona dziurawa. nad pomoca bym sie tak nie zachwycal. jedyny zawodnik naprawde dobry to Smolarek [uczyl sie de facto grania w Holandii i to byc moze dlatego, u nas jakby byl dobry w swoim roczniku to w wieku 16-17 lat gral gdzies w 3 lidze i by sie zupelnie zatracil]
po 4 media nakrecaja atmosfere, ze znowu latwa grupa to tamto. wiemy jak to sie skonczylo 4 lata temu. z niemcami zagraja pewnie tak jak z anglikami. nagadaja sie duzo w tv, gazetach a na boisko wyjda z pelnymi gaciami. badzmy realistami a nie przesadnymi entuzjastami.
Gość

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 4:36 pm

OJ Paszteciku to ty wystawiasz 10 a nie '11'?? 8)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 4:53 pm

Ja tam jestem ostroznym optymistą-wyjdziemy z grupy ale trafimy na Angoli albo Szwedów ,dostajemy wpierdol i wracamy do domu.
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » pn lut 06, 2006 6:28 pm

zazdroszcze Wam tych spekulacji.. :twisted:
bo dla mnie beda to Isze Mistrzostwa, ktore nie budza emocji..
a kibicem bylam dobrym przez ok. 12 lat.. pamietam mistrzostwa wloskie, amerykanskie, francuskie, koreanskie..
hehe.. w polskiej lidze kibicowalam zupelnie "niewlasciwej" druzynie.. moj kolega - szalikowiec wybaczal mi, to tylko dlatego, ze docenial moja pilkarska wiedze.. :twisted:
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » pn lut 06, 2006 7:26 pm

"bo dla mnie beda to Isze Mistrzostwa, ktore nie budza emocji..."

dlaczego??

"hehe.. w polskiej lidze kibicowalam zupelnie "niewlasciwej" druzynie.. moj kolega - szalikowiec wybaczal mi, to tylko dlatego, ze docenial moja pilkarska wiedze..."

jakiej druzynie? moze zrobimy statystyki kibicowskie na forum Dzemu?

Pasztet bywasz czasem na stadionie? W trakcie rozgrywanie meczu pilkarskiego? ;)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 07, 2006 12:07 am

a ja dalem 1/4 .. troszke wierze w polskie zdolnosci .. hehe
pozdrawiam
Pasztet

Postautor: Pasztet » wt lut 07, 2006 10:50 am

Scypion pisze:Pasztet bywasz czasem na stadionie? W trakcie rozgrywanie meczu pilkarskiego? ;)

jestem zagorzalym sympatykiem futbolui kibicuje pewnej druzynie (nie wymienie jakiej by nie zbudzac jakis antypatii do mojej osoby) i chodze na KAZDY mecz u siebie i staram sie na wyjazdy jezdzic choc z tym trudno w ostatnim czasie :(
znam realia kibicowskie, niestety. a czemu sie pytasz?
Przemo fakt... zapomnialem o 11 zawodniku... wiec dam Niedzielana, ktorego Frankowski zmieni okolo 60 min. Piechna niech gra caly mecz... moze cos nam ustrzeli z Zurawskim :)
przedstawiam taktyke ofensywna, bo uwielbiam wlasnie taka jak ktos gra... licze sie z tym,ze np Niemcy moga to wykrzystac, ale tzrba .. byc optymista
licze, ze Polacy daleko zajda w MS.. badz co badz jeszcze nigdy Polska nie byla tak wysoko w rankingu FIFA jak teraz (nawet w '74 jak byla 3 na MS nie byla tak wysoko!!)
PS bierze ktos z Was udzial w losowaniu biletow na MS? (ja biore udzial:))
Gość

Postautor: Gość » wt lut 07, 2006 11:38 am

Pasztet pisze:
Scypion pisze:Pasztet bywasz czasem na stadionie? W trakcie rozgrywanie meczu pilkarskiego? ;)

znam realia kibicowskie, niestety. a czemu sie pytasz?

a ot tak z ciekawosci, co do klubu, kibicuje Ruchowi...antagonisci mile widziani
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt lut 07, 2006 11:56 am

Co do WM - nie jestem patriotą, więc co najmniej na równi z polską kibicuję Francji. Jeśli chodzi o kadrę Janasa, to zdecydowanie ma szansę wyjść z grupy, ale wg mnie nie będzie niespodzianką, jeśli jej się to nie uda. Zresztą w 1/8 czekają najprawdopodobniej jedyne drużyny europejskie, z którymi polska nie potrafi grać.
Skład (na chwilę obecną):

Boruc (jeśli dalej jego forma będzie na równi pochyłej to Kuszczak; trzecim Kowalewski)

Żewłakow (Baszczyński)
Jop (Lewandowski)
Bąk (w zależności od formy, alternatywa - Kłos)
Rząsa (mimo wszystko :? szkoda, że zagubił się Miro Sznaucner)

Smolarek (alternatywy brak, bo ani Kosowski, ani Gorawski mnie nie przekonują)
Sobolewski (Radomski)
Szymkowiak (Zdebel ?)
Krzynówek (Kosowski)

Frankowski (Niedzielan)
Żurawski (czwartego napastnika brak; Olisadebe to melodia przeszłości, Piechna wg mnie dobry tylko na śmieszną polską ligę)

Warto sprawdzić jeszcze młodego Fojuta i dać ostatnią szansę Adamskiemu. Zapomnieć o Dudku, wiecznym talencie Mili i tym wysokim czymś, co błąka się na połowie przeciwnika.

A WM wygra Brazylia. Nie widzę innej możliwości.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 07, 2006 1:06 pm

Scypion pisze:
a ot tak z ciekawosci, co do klubu, kibicuje Ruchowi...antagonisci mile widziani

to masz wspólne pasje z moja siostrzyczką, mimo że z daleko ma to nieraz odwiedziła stadion "Niebieskich" i trzyma sztame z tamtejszymi "ziomalami" :wink:. Hehehe, nie wspomne o szaliku i bluzie, których widokiem mnie czesto raczy 8) .

Wracając do mundialu, to (prócz Polakom) bede sprzyjał Argentyńczykom, mam sentyment do ichsiejszej kopanej. Chciałbym wspomnieć również, że to w RFN-ie nasza reprezentacja zrobiła furore 32 lata temu... (nomen omen).

Igrzyska Olimpijskie? Jezeli mi sesja pozwoli to będe się nimi pasjonował. Jestem niepoprawnym optymistą i wierzę, że jakiś krążek do Polski trafi :) .
Sikora? Małysz? Ligocka? Niedźwiedzki? Kowalczyk? Ktoś jeszcze? Cuda się zdarzają :wink:

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt lut 07, 2006 1:27 pm

jarry pisze:to w RFN-ie nasza reprezentacja zrobiła furore 32 lata temu... (nomen omen).

pewnie przed mistrzostwami beda to wspominac tak jak za kazdym razem remis na Wembley przed meczem z Anglikami :lol:

jarry pisze:Sikora? Małysz? Ligocka? Niedźwiedzki? Kowalczyk? Ktoś jeszcze? Cuda się zdarzają :wink:

Moze Marczułajtis. 4 lata temu byla bardzo blisko. a ostatnio wygrala jakies zawody PŚ
Gość

Postautor: Gość » wt lut 07, 2006 2:13 pm

Łohoho.Ależ mam ubaw ostatnio, dobry humor mnie opanował.Ale nie zmienia to mojej teorii widzienia, że z Ekwadorem MOOOŻE powalczymy o wygraną, w najgorszym razie remis, Niemcy nam dokopią aż będziemy latać a Kostaryka także porażka i do domu(daleko nie mają). :twisted: Wiem wiem straszna wizja.Ale nam by sie przydał jakichś jeden porządny gracz, lider zespołu(Anglia-Terry, Lampard, Gerrard...)który w chwilach zawahania pociagnąłby drużynę do walki i pokazał, że chociaż jednemu się chce.Jeżeli Janas takiego gracza znajdzie kilka miesięcy przed mistrzostwami :shock: to może wtedy ambitniejsze cele...awans z grupy zawsze jest możliwy.I żeby nie wyszli otumanieni reklamami i jakimiś premiami wysokimi bo to deprymuje tylko piłkarzy i pokazują anty-futbol.Nie można też brać panienek futbolowych.Składu nie wymienię bo...w sumie nie wiem na jakich pozycjach grają dani gracze.
Wydaje mi się że dużo mogą namieszać takie"średniaki" jak Paragwaj, SiC, Meksyk, Chorwacja.Ja kibicować będę Czechom oraz Holendrom(wspaniały Marco Van Basten...).

Wróć do „Inne”