Dzemowe randkowanie

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Liz_47
Kontaktowanie:

Postautor: Liz_47 » śr kwie 09, 2008 7:17 pm

tomkez pisze:Akurat znam osobiście pewną parę którą sie odnalazła dzięki temu forum. Najpierw się poznali w realu na Paprach, a później on lub ona zgubił telefon czy mu lub jej ukradli i raczej nie mieli szans sie spotkać, więc ona rzuciła ogłoszenie na tym forum że szuka tego i tego...akurat on w ogóle tego nie czyta, ale przypadkiem spojrzał na to jego brat i spośród tylu postów zobaczył jej rozpaczliwy ;) nick...i od tamtej pory są razem/szczęśliwi...czyż nie rołmałtycznie :)
:wow:... to tylko pogratulować szczęścia;D
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 10, 2008 12:14 am

Najs. Ale najwierniejsza kobieta jest w każdym sklepie na półce w buteleczce :)
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 10, 2008 1:04 am

Kwinto ja Cie przytule :-) nawet dam Ci na randce Twoja plyte i jeszce jedna juz przegrana :-) Tylko nie siadaj mi na kolanach :-)
6o cyckow ni mom nawet tycich ....

Kocham wiosne i przyrode i dziewczyny kocham mlode :- )

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw kwie 10, 2008 5:30 pm

Kwinto ja Cie przytule nawet dam Ci na randce Twoja plyte i jeszce jedna juz przegrana Tylko nie siadaj mi na kolanach
6o cyckow ni mom nawet tycich ....

No to widze Najemniku że w końcu się postarałeś...wielkie dzięki..... ja też mam dla Ciebie fajną niespodzianke na płytce........
Pasztet

Postautor: Pasztet » czw kwie 10, 2008 9:22 pm

ja mam pytannie do administratorow naszych szanownych - co ten temat wnosi na forum??
:D:D:D:D
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » czw kwie 10, 2008 9:41 pm

wnosi :lol: :lol: :lol: , bo chyba każdy, kto tu zerknął zrobił tak :lol:
ale to tylko moje skromne nieadministratorskie zdanie :wink:
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: Kwinto2 » czw kwie 10, 2008 9:49 pm

Pasztet

ja mam pytannie do administratorow naszych szanownych - co ten temat wnosi na forum??

Pasztet a co twoje tematy zakładane na forum wnosiły np. ten ostatni o "biednych kibicach" co ich to niby policja żle potraktowała ....... to był twoim zdaniem pasujący na to forum ???? chłopie nie bądż żałosny zwłaszcza że o wiele większe głupoty tutaj czasem sam wypisujesz na szczęscie jest to w pore przez Szanownych Adminów USUWANE za co im chwała
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw kwie 10, 2008 10:27 pm

Hej.
Coraz rzadziej zaglądam na forum, ale nie żałuję... Widzę, co się tu dzieje.
Czy nie lepiej pilnować siebie samego? Są tematy niepotrzebne, śmieszne. Po co odpowiadać, pisać posty? Skąd 36 odpowiedzi w tymi niby bezsensownym temacie?
Gdybyście to olali i nie odpisali już by o nim zapomniano i po problemie. A teraz każdy pisze jakieś pierdoły o cyckach, i różnych innych rzeczach, a potem się czepiacie że temat jest niepotrzebny. Nie sądzicie, że takie rozmowy to już raczej temat na Prywatne Wiadomości? Od czegoś chyba taka funkcja tutaj jest. Wymieńcie się adresami e-mail, numerami GG i pogadajcie o tym w dwójke. Wybaczcie, że akurat o tym teraz piszę, ale w tym temacie to się nasunęło.
Ja nie wiem, skąd taka zmiana na tym forum. Jeszcze czytam większość rzeczy tutaj, ale coraz częściej odnoszę wrażenie, że to stare forum się rozleciało i tyle. Odnoszę wrażenie, że kiedyś ludzie 3 razy myśleli zanim napisali posta. Teraz piszą, a potem nawet nie myślą co napisali i czy ma to jakiś sens...
Każdy (prawie, nie wrzucam wszystkich do jednego worka) chce się wyróżnić, biją się na posty, niejednokrotnie posty bez jakiejkolwiek sensownej treści...
Jeden drugiemu wytyka, co napisał źle, pyta po co?, komu?, na co?, dlaczego? Każdy coś głupiego czasem napisze, mi też się zdarza, ale to nie powód żeby od razu wymieniać się kto jakie głupstwa pisał...

Pozostaje mi życzyć wam powodzenia i miłych dyskusji...

Pozdrawiam!
Wojtek

PS. Sorry, że w tym temacie taki OT, ale nie ma gdzie tego napisać.

Trzymajcie sie ;)
Pasztet

Postautor: Pasztet » czw kwie 10, 2008 10:37 pm

Kwinto2 pisze:
Pasztet

Pasztet a co twoje tematy zakładane na forum wnosiły np. ten ostatni o "biednych kibicach" co ich to [b]niby policja żle potraktowała[/b] ....... to był twoim zdaniem pasujący na to forum ???? chłopie nie bądż żałosny zwłaszcza że o wiele większe głupoty tutaj czasem sam wypisujesz na szczęscie jest to w pore przez Szanownych Adminów USUWANE za co im chwała

od kiedy adminem na forum jestes??
jezelie cos Ciebie niedotyczy po co sie wierniczasz miedzy wodke a zakaske?? - to raz
dwaa- gdybys mial swoj rozum i zajrzal ,w necie chociazby, na NIEOFICJALNE strony czasopism roznych (nie agorowskich), serwisow sportowych itd to bys poznal prawde a teraz pieprzysz glupoty...
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 11, 2008 12:01 pm

A może Panowie Pasztet i Kwinto umówią się na randkowanie, żeby obgadać nurtujące ich problemy, zamiast sprzeczać na forum i to na dodatek nie w tym temacie co trzeba? :oops: :lol: To wszak temat o randkowaniu a nie dział skarg i zażaleń :roll: :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 11, 2008 4:23 pm

Fusiu pisze:A może Panowie Pasztet i Kwinto umówią się na randkowanie, żeby obgadać nurtujące ich problemy, zamiast sprzeczać na forum i to na dodatek nie w tym temacie co trzeba? :oops: :lol: To wszak temat o randkowaniu a nie dział skarg i zażaleń :roll: :wink:

wiesz, siedze na tym forum już pare lat....
i pierwszy raz nie wiem w jakim ja temacie jestem, i o co w nim chodzi...
no ludzie, ile Wy macie lat ?
zachowujecie się jak przedszkolaki.
niech to forum ma jakis poziom..., bo na prawde, czytam te posty...i sie za głowe łapie...
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 11, 2008 4:28 pm

kwiatuszek pisze:wiesz, siedze na tym forum już pare lat....
i pierwszy raz nie wiem w jakim ja temacie jestem, i o co w nim chodzi...
no ludzie, ile Wy macie lat ?
zachowujecie się jak przedszkolaki.
niech to forum ma jakis poziom..., bo na prawde, czytam te posty...i sie za głowe łapie...

To proste LD zamilkla wiec przeszly gluppoty na forum :- )ale czy kazdy musi wszystko czytac ?...
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt kwie 11, 2008 5:40 pm

Pasztet napisał.....po co sie wierniczasz miedzy wodke a zakaske??

No widzisz Pasztet z tobą juz tak jest że Twoje życie kręci się własnie chyba bardziej wokół tej wódki..... bo zakąski czasem za mało przyjmujesz co widac po Twoim zachowaniu np. na naszych Fan Clubowych zlotach czym wystawiasz czasem moze niechcący ( a bardziej juz potem nieswiadomy ) wizytówke wszystkim Skazanym.......
A co do mojego rozumu to az tak bardzo się nie przejmuj, w przeciwienstwie do ciebie ukończyłem kilka szkół w tym kraju i mysle że nie żle sobie w życiu radze nawet nie czytając czasopism i serwisów sportowych zwłaszcza w temacie Polska piłka nożna..... bo to raczej cos co praktycznie nie istnieje same afery,korupcje itd. ale widać Tobie akurat sie to podoba......ale może kiedys i w tym temacie dorosniesz..... :lol:
czego ci oczywiscie życzę ...i napisz moze zamiast kolejnych bzdur jakis anonsik trzymający sie tematu w którym aktualnie sie znajdujemy ...może poznasz kogos fajnego i znów będzie miło....... :P
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » pt kwie 11, 2008 5:41 pm

hahahahahahah
załozyciel tego tematu pewnie mowił w miare serio i chcial faktycznei kogos poznac a Wy mu takei rzeczy tu wypisujecie
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 11, 2008 5:51 pm

Pisałam tu i się poczuwam. Otóż - przedszkolakiem chciałabym być, ale nie jestem już od pewnego czasu. Tak się zastanawiam, czy wasze życie też toczy się bez przerwy serio, bez dowcipów i ironii?
Jestem na forum od niedawna, więc nie śmiem się wypowiadać, jak było i jak jest. Ale widziałam dużo fajnych zgromadzeń, takich jak to, które zdychały z prostej przyczyny. Bo uczestnicy za bardzo wchrzaniali się z prywatą i animozjami oraz traktowali wszystko zbyt poważnie.
Polecam pójść na długi spacer i odetchnąć realnym powietrzem, a potem dopiero buszować po sieci.
:roll:

Wróć do „Inne”