Pytanie do fanów

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob kwie 26, 2008 2:52 pm

a ja dostałam przed koncertem.. z dedykacją.. ale tylko od jednego członka zespołu.. ale i tak jest dobrze :D :D :P
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 7:42 pm

a co to wniosło do tematu?
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 9:38 pm

bartolini1313 pisze:a co to wniosło do tematu?

No wlasnie teraz mozna zmienic temat na np: Pochwalcie sie swoimi osiagnieciami w zdobywaniu autografow.. :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 9:47 pm

no to ja sie moge pochwalic mam troche :P
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 9:54 pm

no ale tam nie ma z dedykacja a ja dostalem z dedykacja od ..... nie wazne kogoi dokladnie mam Jurka, Adasia i Frychela

Ty sie juz chwaliles :D
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 10:01 pm

co Ty mam troche wiecej ;)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 28, 2008 6:26 am

no to Wy sie tu teraz chwalicie swoimi zdobyczami :D a mnie nerwica bierze ze nie mam sposobnosci zdobycia autografow :x bede musial jeszcze wtedy sam cos pomyslec :cry:
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 28, 2008 11:26 am

wnieść to mogło tylko tyle, że jeżeli kolega nie może zostać po koncercie może zapytać przed. pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 28, 2008 2:53 pm

jeżeli kolega nie może zostać po koncercie może zapytać przed

dobra, fajnie, przed koncertem tylko jak ich zapytac przed koncertem??? jakos nie moge sobie tego wyobrazic w jaki sposob dostac sie do nich zanim zaczna grac.
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 28, 2008 2:55 pm

poprostu sie pytasz czy mozna autograf bo nie mozesz zostac po koncercie i ladnie sie usmiechasz :lol:
Cris7

Postautor: Cris7 » pn kwie 28, 2008 3:13 pm

kaczka6661 pisze:poprostu sie pytasz czy mozna autograf bo nie mozesz zostac po koncercie i ladnie sie usmiechasz :lol:

ale przez ten ladny usmiech oni wyjdą specjalnie do Ciebie by dac Ci autograf ? :roll:

przeczytaj pytanie uważnei zanim odpowiesz
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » pn kwie 28, 2008 9:11 pm

chodzic na koncerty
to chyba tak logiczne. ze nei trzeba było zadawac tego pytania
mysle, ze autografy na alegro nikogo nie satysfakcjonuja bo to nie to samo
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 29, 2008 8:52 pm

Dobra to ja sie zdecydowalem napisac do nich ten list (ciezko bedzie ale sproboje) ale jest jeszcze jedna sprawa. bo chcialem zeby sie podpisali na koszuli takiej ladnej i nie wiem czy najpierw sie ich pytac czy podpisza sie i dopiero pozniej wyslac im ta koszule, czy lepiej wyslac list razem z koszula??
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 29, 2008 8:57 pm

napisz maila do Martinka i zorientuj sie wogole czy znajda chwile czasu bo z tego co sie orientuje sa w trasie
kasza

Postautor: kasza » czw cze 26, 2008 9:20 am

Całkiem nie na temat i na pewno mnie usuną.Tak sobie czytam i zachodzę w głowe skąd w Was tyle jadu?Czepiacie się niemal wszystkiego, nawet ortografii ,a na palcach policzyć można tych, którzy piszą poprawnie: na razie, po prostu, na pewno,w ogóle ..

Wróć do „Inne”