Pozadżemowe muzyczne wydarzenia kulturalne

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Pozadżemowe muzyczne wydarzenia kulturalne

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 6:23 am

Sądzę, że taki temat ma racje bytu.

W nocy z dzisiaj na jutro, lub jak wolicie piątku 20 na 21 maja 2005 roku już po raz drugi odbedzie się w Krakowie noc muzeów, do wszytskich oddziałow muzeum narodowego wstęp za złotówkę (za jedną do wszystkich) impreza trwa od 19 do 1. Naprawdę warto! Ja jadę z Katowic pociągiem 14:45 .
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt maja 20, 2005 6:33 am

Przykro mi, ale "to jest forum Dżemu. Tutaj dyskutuje się tylko o Dżemie. Jeśli chcesz podyskutować o nocy muzeów, to zrób to na forum nocy muzeów."
Tak to powinno wyglądać? Przepraszam, jeśli coś pomyliłem.
Łubu dubu...
;)
Gość

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 8:45 am

Dzem a gwiezdne wojny? Albo co lubie? kogo nie lubie? kogo kocham? jaki jest moj ulubiony film? I wcale nie chce dyskutowac o Nocy muzeów...co mają wspolnego miscellanea muzyczne z dzemem jezeli juz faktycznie o dzemie mamy jedynie dyskutowac...?
Gość

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 1:34 pm

Kiedyś częściej odwiedzalem to forum bo nie było tematów typu "co lubie, czego nei, kogo kocham" troche to dla mnie bzdurne. Bo nie siedze pzred kompem nie wiem ile i nie chce mi się czytać co kto lubi czy nie, ale jesli ktoś lubi to nei mam nic pzreciwko. Niemniej jednak temat Scypiona nie jest taki bzdurny, akurat mnie bardziej ciekawi niż to co lubi jakas osoba z fanclubu
Gość

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 1:39 pm

marius pisze:Kiedyś częściej odwiedzalem to forum bo nie było tematów typu "co lubie, czego nei, kogo kocham" troche to dla mnie bzdurne. Bo nie siedze pzred kompem nie wiem ile i nie chce mi się czytać co kto lubi czy nie, ale jesli ktoś lubi to nei mam nic pzreciwko.

o! i z tym sie zgodze, a swoja droga moderek by tu sie wkoncu jakis przydal :? chyba ze sam se zaloze jakies forum dzemu i tam bede adminem i bedzie cacy :D
Gość

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 1:48 pm

Zgadzam się z Mariusem. Nie rozumiem czemu temat typu czego nie lubie jest i ma się dobrze a zablokowany został np sport. Ten wątek także jest jak najbardziej, tyle że chyba przejęliście się zbytnio bo Benson tak na moje rozeznanie se jaja robił.
Gość

Postautor: Gość » pt maja 20, 2005 1:56 pm

Nie ma żadnych!!!!!! JAJ na moim forum!!!!!!! ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob maja 21, 2005 1:32 am

lukas1119 pisze:Benson tak na moje rozeznanie se jaja robił.

Robił ;) Na tym forum nie ma chyba nikogo innego, kto bardziej niż ja jest za tym, żeby powstawały tematy nie związane wyłącznie z Dżemem. Gdyby to ode mnie zależało, byłby m. in. dział inne zespoły, w którym dyskutowałoby się o innych kapelach niż Dżem. Dobra, koniec off topa.
Gość

Postautor: Gość » sob maja 21, 2005 9:28 am

W każdym bądź razie impreza udała się świetnie, zobaczyłem wszystko co zaplanowałem, pogoda była cudowna, zapraszam za rok :)
Gość

Postautor: Gość » śr cze 29, 2005 7:01 pm

W lipcu dzieje się troche w Toruniu i nie tylko, to może trochę napisze.

1 Lato filmów. Festiwal filmowy przeniesiony do mojego wspaniałego miasta z Kazimierza, w tym roku 8-17 lipca. Nie będę może tu przedstawiać programu, bo jest dość rozbudowany. Blisko 100 filmów w konkursie głównym, kilkadziesiąt w konkursie kina off (m.in. film dokumantalny o TSA 'Tajne Stowarzyszenie Abstynentów'), maratony filmowe i wiele innych atrakcji. Zainteresowanych odsyłam na strone http://www.latofilmow.pl/

2 Letni Festiwal Grozy. Jednym z punktów programu są nagrody Dyby 2005, przyznawane w m.in. kategoriach: najstraszliwsza piosenka (prowadzi Ivan i Delfin 'Czarne oczy', na drugim 'Czikuczikulinka' Kaji Paschalskiej :D ), najstraszliwsza Postać Show-biznesu (priowadzi Doda-Elektroda, na drugim miejscu Rysiu z 'Klanu' :D ) itp. Oprócz tego w ramach tegorocznego LFG odbędzie się spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem, przegląd światowych horrorów niezależnych, Gala Piosenki Stadionowej, wykłady, koncerty i występ kabaretu Hrabi. Dokładniejsze informacje na http://www.lfg.carpenoctem.pl/

3 W Gdańsku, 27 sierpnia, koncert ma zagrać Jean Michel Jarre. Na publiczności ma zasiąść 200 tysięcy osób. I uwaga, uwaga: wejściówki kosztują 5 złotych :!: Niestety, impreza stoi pod znakiem zapytania... :cry: http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=16248&g=b&w=wi

4 XV Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Malta". W Poznaniu, 1-10 lipca. W 200 projektach pojawi się 85 grup teatralnych z całego świata. Szczegóły na http://www.teatry.art.pl/!wydarzenia/malta/2005/maltaw.htm
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr cze 29, 2005 7:14 pm

tyna pisze:W lipcu dzieje się troche w Toruniu i nie tylko, to może trochę napisze.

1 Lato filmów. Festiwal filmowy przeniesiony do mojego wspaniałego miasta z Kazimierza, w tym roku 8-17 lipca. Nie będę może tu przedstawiać programu, bo jest dość rozbudowany. Blisko 100 filmów w konkursie głównym, kilkadziesiąt w konkursie kina off (m.in. film dokumantalny o TSA 'Tajne Stowarzyszenie Abstynentów'), maratony filmowe i wiele innych atrakcji. Zainteresowanych odsyłam na strone http://www.latofilmow.pl/

jak to przeniesiony z kazimierza??? przeciez w tym roku jest normalnie festwial w kazimierzu !
Ostatnio zmieniony śr cze 29, 2005 7:51 pm przez Piotrek, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » śr cze 29, 2005 7:27 pm

"Kazimierz jest w Toruniu!
No i się porobiło! Nasz nastoletni już Kazimierz wszedł w okres młodzieńczego buntu i nawiał z chaty. Chciał chłopak zasmakować uroków świata, a zwłaszcza łyknąć nowych trendów w sztuce. Bo przecież kulturalny jest, no nie? Rówieśnicy już w piaskownicy zazdrośnie patrzyli jak Kazio panny wyrywa na to swoje ambitne kino. – Przecież to tylko widmo na zakurzonej szmacie?! – syczeli przez zaciśnięte zęby. A niezłomny Kazimierz co roku spraszał znajomych na lato pełne filmów. No ale zwiał!

Na toruńskim rynku Cyganka wywróżyła mu jedną żonę na całe życie i trójkę uroczych dzieci. Od razu polubił to miasto. Wąskie uliczki, stare podwórka, tysiące urokliwych kafejek. I czas płynący sobie znanym tylko rytmem. W tym roku na lato pełne filmów Kazimierz zaprasza więc do Torunia!"

Cytuję z oficjalnej strony. Troche to mało konkretne jest, no ale wynika z tego że jednak Lato Filmów zostało przeniesione.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr cze 29, 2005 7:38 pm

Piotrek pisze:przeciez w tym roku jest normalnie festwial w kazimierzu !

Eee, nie wiem. Na oficjalnej Dżemu nic o tym nie ma ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr cze 29, 2005 7:49 pm

ano fakt..cos mi sie pomieszalo z mragowem ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt sie 26, 2005 5:12 pm

Hmm, czy jestem tu jedynym, który cieszy się na dzisiejsze wydarzenie muzyczne roku w Polsce (no, może poza U2 ;) ) ??? Nie mówcie, że nikt nie będzie oglądał Jarre'a w TVP...

Wróć do „Inne”