Maciek Balcar

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
tarkun

Życzenia Urodzinowe Dla MAĆKA !!!

Postautor: tarkun » śr wrz 01, 2004 12:43 am

Drodzy Fani Dżemu, dzisiaj bardzo szczególny dla nas dzień!!! Premiera nowej płyty swoją drogą, ale to właśnie 1-ego września swoje 33 urodziny obchodzi aktualny wokalista DŻEMU - MACIEJ BALCAR. Dżemfani, proponuję abyśmy w tym wątku zapisali nasze życzenia dla Maćka - mam nadzieję, że wszystkie do niego dotrą!!!

Maćku dzisiaj kończysz 33 lata, życzę Ci abyś grał z Dżemem już zawsze bo słuchając najnowszego krążka stwierdzam, że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Abyś bezproblemowo dożył setki a nawet więcej, zdrowia, szczęścia i abyś nigdy nie był samotny co w życiu najgorsze. Mnóstwa wspaniałych płyt, koncertów, tłumów fanów, ale i spokoju w życiu osobistym. Życzę Ci tego z całego serca!

Michał (tarkun)
Awatar użytkownika
grimus
Kontaktowanie:

Postautor: grimus » śr wrz 01, 2004 2:38 am

No tak, "chrystusowy" wiek dla J. Ch. Superstara :wink: . Maćku, oczywiście, wszystkiego naj... A tak na marginesie, ciekawe, czy Maciek, mimo posiadania trochę większej ilości wiosen na koncie, ma podobny do mojego, dżemowy staż (chodzi, oczywiście o pierwszy kontakt z twórczością Zespołu). U mnie to już prawie 20 lat - ale ten czas leci... Dobra, spytam na chacie :) 16 - go... Jeszcze raz najlepszego, Maćku, właśnie wychylam Twoje zdrowie wznosząc stary szkocki toast (ale, niestety, w kuflu mam tylko krajowy browar, co ,mam nadzieję, nie umniejszy moich szczerych intencji): SLAINTE MHATH :!:
Pozdrawiam - G.
Ostatnio zmieniony śr wrz 01, 2004 3:44 am przez grimus, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 3:31 am

33 lata-piękny wiek (choć mnie jeszcze do niego daleko, cóż wszystko przede mną), mi też się od razu z Jesus Christ Superstar skojarzyło :-))))

A teraz życzenia...więc...łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam... To śpiewałam ja - Konfi (Natalia)

A zdrowie Maćka wzniosę herbatą wiecznej przyjaźni :-))))

To jeszcze raz wszystkiego najlepszego, Cheers!
slawomir_34

Postautor: slawomir_34 » śr wrz 01, 2004 10:26 am

Konfitura pisze:33 lata-piękny wiek (choć mnie jeszcze do niego daleko, cóż wszystko przede mną), mi też się od razu z Jesus Christ Superstar skojarzyło :-))))

A teraz życzenia...więc...łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam... To śpiewałam ja - Konfi (Natalia)

A zdrowie Maćka wzniosę herbatą wiecznej przyjaźni :-))))

To jeszcze raz wszystkiego najlepszego, Cheers!

Brawo Konfituro!!!
Oczywiście gorąco dołączam się do życzeń urodzinowych dla Maćka ... życząć mu ... przeżycia "najlepszych swoich chwil " i oby jak najdłużej służym sobą fanom, dla których ( w mojej ocenie oczywiście) jest najpiękniejszą kontynuacją Dżemowych marzeń. Brawo Maciek!!!... moim zdaniem niesiesz godnie na plecach ciężar legendy ...
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » śr wrz 01, 2004 11:41 am

Podpisuję się pod wszystkimi życzeniami :!: :!: :D :D :D

Pozdrawiam całą ekipę DŻEMU i

Wszystkich Fanów!!!

Razem Na Koniec Świata!!! :D
Awatar użytkownika
gaba_dg

Postautor: gaba_dg » śr wrz 01, 2004 11:55 am

ja oczywiście dołączam się do życzeń w/w :D :D :D

ale dodam od siebie tyle,że życzę Maćkowi tego,aby nigdy nie stracił tej pasji.. żeby każdy koncert stawał się coraz lepszy (chociaż nie wiem,czy jeszcze tak może być), aby nigdy nie zatracił wiary w wolność.. miłość.. pokój... żeby za każdym razem tak samo,albo nawet bardziej z koncertu na koncert przeżywał teksty.. to jest piękne.. i niech tak zostanie.. aby na zawsze trwał w Dżemie.. na wieki.. wieków.. amen..
"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile.." :)
Olcia Jam'ówa ;)
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 12:16 pm

juz nic wspanialeszego zyczyc nie mozna!!!ale prosto z serducha zycze Tobie Macku abys sie nigdy juz nie zmienil i swa pasja dawal nadzieje innym ludziom bo robisz to wspaniale i to czy dozyjesz 100 czy 109 lat jest nieazne!!wazne jest abys zawsze mogl usiasc w ulubionym gronie i napic sie dobrego piwa!!! i tego Tobie rowniez zycze!!
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 3:08 pm

Po prostu wszystkiego najlepszego...:)

Słucham właśnie płyty i za nia dziękuję przy okazji....:)

:))))
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 3:47 pm

To ja też, chociaż nie umiem składać życzeń...
Żyj nam długo, rośnij zdrowo i długo, długo, jak najdłużej uśmiechaj się do nas ze sceny, śpiewając dżemowe piosenki :D Podsumowując wszystkiego naj naj naj !!!!
Pozdrowionka - Caruś
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 4:58 pm

Zdrowia zycze przede wszystkim bo bez niego nie bedzie ani wspanialych koncertow ani innych swietnych rzeczy, ktorych tu zyczycie :D no i sto lat tradycyjnie a co tam sto czemu nie dwiescie? :D dobra juz nic nie mowie:D Macku szczere zyczenia wszystkiego najlepszego z rzeszooowaaaa :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 01, 2004 8:01 pm

Wszystkiego najlepszego....:*

:)
Łukasz

HAPPY ALL DAYS!!!

Postautor: Łukasz » śr wrz 01, 2004 9:49 pm

WSZYSTKIEGO PO PROSTU!!!A RESZTĘ DOPOWIEDZ SOBIE SAM:)!!!
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 02, 2004 1:24 pm

j/w :D
co tu duzo pisa. Dobrych pomyslów na piosenki :)
Gość

Maciek Balcar

Postautor: Gość » ndz paź 16, 2005 6:00 pm

Co uważacie o Maćku Balcarze..? ja osobiście uważam, że jest naajwspanialszy 8)
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 16, 2005 6:35 pm

zapewne ... hehe
ale jednak zechciej na przyszlosc przejrzec forum przed dodaniem nowego tematu - na pewno znalazlabys/znalazlabys cos odpowiedniego, do wyrazenia swojej opinii o Macku ....
pozdrawiam

Wróć do „zespół DŻEM”