Janusz Borzucki

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Janusz Borzucki

Postautor: Gość » sob sty 07, 2006 7:14 pm

Ja jestem pod wrażeniem jego gry
Gość

Postautor: Gość » sob sty 07, 2006 9:34 pm

Ja również kocham słuchać jak on gra;) Jasiu jest wspaniałym klawiszowcem, wspaniałym człowiekiem, świetnym kumplem i nauczycielem...Także jego kompozycje są bardzo dobre. Pozdrawiam;)
topor1

Postautor: topor1 » sob sty 07, 2006 10:37 pm

Witam ja szanuje jaśka i to bardzo jestem cierepliwy a on wie o co chodzi trzymaj sie jasiek i pamietaj że w Dżemie siła Dżemie
Gość

Postautor: Gość » czw sty 12, 2006 3:38 pm

Myśle że naprawde zasluguje na gre w zespole "DŻEM"
Gość

Postautor: Gość » czw sty 12, 2006 5:01 pm

wosio pisze:Myśle że naprawde zasluguje na gre w zespole "DŻEM"

No jasne :wink:
Awatar użytkownika
Bzyku3

Bzyku

Postautor: Bzyku3 » czw sty 12, 2006 5:23 pm

Moim zdaniem gra bardzo dobrze,ale Pawła niezastapi,brakuje mi delikatnosci w jego graniu i tego brzmienia klawiszy od Pawła bo jezeli o mnie chodzi to ta yamaha brzmi kiepsko.
Powodzenia i trzymaj tak dalej Janusz
Gość

Postautor: Gość » czw sty 12, 2006 6:13 pm

Ty przecież nikt nie zastąpi Pawła . Janusz gra inaczej bo ma inny styl . POZDRAWIAM :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 12, 2006 7:52 pm

Ja na koncert Dżemu z Pawłem nie zdążyłam i mimo że płyty to nie to samo to słuchając ich i gry Pawła (szczególnie w Tylko ja i Ty i Do kołyski - taki mam sentyment do tych piosenek i jeszcze do Ballady o dziwnym malarzu) nachodzą mnie dreszcze. To jest coś pięknego jak potrafił wkomponować dzwiek klawisza w pustą melodię. Ale to nie temat o Pawle więc zacznę w końcu mówić w temacie... Otóż na koncercie z Jaśkiem byłam 4 razy i wywarł na mnie ogromne wrażenie i mimo to że technicznie jest lepszy od Pawła to moim zdaniem nie potrafi stworzyć odpowiedniego klimatu ale i tak jest cudownie.
Pozdrawiam i trzymaj tak dalej Janusz :)
Gość

Postautor: Gość » pt sty 13, 2006 10:34 pm

My (czyt. fani Dżemu) zawsze będziemy mówili, że Jasiek gra "inaczej". To "inaczej" dla każdego będze miało inne znaczenie. Założę się, że jakby miejsca się odwróciły (tzn. Jasiu by już odszedł, a Paweł zacząłby grać), pisalibyście pewnie, że w grze Pawła brakuje Wam dynamiczności Jasia...To naturalne...Teraz Nam brakuje klimatu, który wprowadzał Paweł. Zakochaliśmy się w brzmieniu klawiszy Pawła, ale to brzmienie zostało tylko na płytach..Teraz jest Janusz...Mam nadzieje, że z biegiem czasu pokochacie też i jego styl...
Pozdrawiam:*
Gość

Postautor: Gość » pt sty 13, 2006 11:39 pm

janusz ma inny styl grania od Pawła ale to nie znaczy że jest gorszy on tworzy kolejną epoke w zespole kolejne ogniwą kolejną więź
Gość

Postautor: Gość » sob sty 14, 2006 10:00 am

MarylkA pisze:My (czyt. fani Dżemu) zawsze będziemy mówili, że Jasiek gra "inaczej". To "inaczej" dla każdego będze miało inne znaczenie. Założę się, że jakby miejsca się odwróciły (tzn. Jasiu by już odszedł, a Paweł zacząłby grać), pisalibyście pewnie, że w grze Pawła brakuje Wam dynamiczności Jasia...To naturalne...Teraz Nam brakuje klimatu, który wprowadzał Paweł. Zakochaliśmy się w brzmieniu klawiszy Pawła, ale to brzmienie zostało tylko na płytach..Teraz jest Janusz...Mam nadzieje, że z biegiem czasu pokochacie też i jego styl...
Pozdrawiam:*

ja juz za nim przepadam, na koncertach czekam na kazde wejscie klawiszy...
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » sob sty 14, 2006 10:16 am

Jego klawisze są jakby bardziej zauważalne niż P.Bergera. Gra niewątpliwie bardzo dobrze, ale chyba potrzebuje jeszcze trochę czasu, bo jeszcze nie do końca potrafi stworzyć ten swoisty dżemowy klimat. Ale wiadomo - czas robi swoje i już pewnie niedługo będzie już super. Niemniej ten pan moim zdaniem pasuje do Dżemu i powinien w nim już zostać.
Gość

Postautor: Gość » sob sty 14, 2006 10:20 am

Ja uważam że DŻEM nie powinien sie rozstać z Januszem
Gość

Postautor: Gość » sob sty 14, 2006 11:43 am

wosio pisze:Ja uważam że DŻEM nie powinien sie rozstać z Januszem

No jasne, że nie...przecież nikt nie mówi o rozstaniu...Nie "kraczcie"...Ja tak jak Scypion czekam na każde wejście klawiszy...Ja się zakochałam w jego grze:P (w końcu poniekąd mój mistrz :wink: ) Ale też nigdy nie zapomnę brzmienia Pawła.
Gość

Postautor: Gość » sob sty 14, 2006 1:09 pm

To wszystko opiera się na jednej zasadzie, tak samo jak niktnie zastąpi Ryśka, tak żaden, nawet najlepszy klawiszowiec nie zastąpi Pawła. A Jasiek :) :) :) naprawdę fajnie gra, i nadaje się do Dżemu :)

Tylko dlaczego Jasiek skoro nazywa sie janusz ;P ale to najmniejszy szczegół :P

Wróć do „zespół DŻEM”