Dżem malinowy- utwory najgorsze

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » sob kwie 22, 2006 10:47 pm

jak dzla mnie najgorszy utwor to "dzien swistaka"muzycznie moze i jest poprawny ale wogole nie pasuje do dzemu WOGOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dla mnie to porazka
boston

Postautor: boston » pn kwie 24, 2006 5:42 am

Wg mnie:
1. "Uwierz Mirando" !!! - kto wymyślił to imię? poza tym "mirando"_ kojarzy mi sie z "żyrandol" albo oranżadą pt Mirinda..... Dżemki chyba musiały zatkać dziurę.
2. "Piosenka ekologiczna" - co to w ogóle jest? :shock:
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 24, 2006 7:42 am

Byli tacy którym Miranda kojarzyła się z Rambo :P
jaclit

Postautor: jaclit » pt maja 12, 2006 6:39 pm

Dżem to moja ulubiona polska kapela . Grają genialnie , ale jak każdy zespół mają też kilka, kilkanaście słabszych nagrań . "Złota Malina" Dżemu to dla mnie "Człowieku co się z tobą dzieje". Piosenka drętwa, padaka normalnie, słaby tekst, muzyka jesze gorsza. Jakiś taki psudofunk. Całe szczęście że nie nagrali tego na płytę ( mam na myśli regularny album ). No a z nowszych rzeczy " Dzień świstaka" . W ogóle nie rozumiem tego nagrania . Piosenka wymarzona wręcz dla Turała . Ale czy to w stylu Dżemu . No nie wiem . Pozdrawiam wszystkich fanów Dżemu .
Jacek
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pt maja 12, 2006 8:57 pm

Hmm, czlowieku co sie z toba dzieje tez mnie ostatnio denerwuje:P jak mi na play liscie sie wlaczy to przelączam :P i wstyd sie przyznac ale detoxa tez przelaczam:P
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » sob maja 13, 2006 3:16 pm

Na początku też miałam problem z "Detoxem" i do tego z "Niewinnymi", jakoś nie mogłam się z tym osłuchać, a teraz "Niewinni" jest jednym z naj, a kiedy nastąpił przełom i why? nie mam pojęcia.
Ostatnio jakoś "Whisky" mnie wkurza i pomimo świetnego tekstu w "Dniu, w którym pękło niebo", nie toleruje tego numeru. the end :D
Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » sob maja 13, 2006 3:42 pm

Jesli chodzi o "czlowieku....."to wersja z singla mi sie bardzp podoba,te gitary unisono cos fajnego ,ale inne wersje to juz sa poprostu nudne i nie podobaja mi sie a szczytem nudnej wersji tego utworu jest wersja z Dzemu w operze....te chorki:czlowieku co sie z toba dzieje oooo jeeeee....
Gość

Postautor: Gość » czw cze 22, 2006 9:46 pm

Ja najrzadziej słucham piosenki "Cała w trawie".Jakos mi nie leży :? .
Gość

Postautor: Gość » pt cze 23, 2006 9:43 am

Ja nie lubie Najemnika. Przesłuchałam to może 5 razy, w całości
spievak

Postautor: spievak » ndz cze 25, 2006 9:48 pm

nie ma takich.
jmt
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » wt cze 27, 2006 5:29 pm

ja jakoś nie przepadam za Niewinni i ja...od tak,jakies takie jakby mało dżemowe... :roll:
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » wt cze 27, 2006 5:35 pm

czekoladowy Łoś pisze:ja jakoś nie przepadam za Niewinni i ja...od tak,jakies takie jakby mało dżemowe... :roll:

Dostanie Ci sie od mareku :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 28, 2006 1:08 pm

Rolus pisze:
czekoladowy Łoś pisze:ja jakoś nie przepadam za Niewinni i ja...od tak,jakies takie jakby mało dżemowe... :roll:

To samo chcialam napisac Rolus ;) a co za tym idzie popieram twoja wypowiedz
Gość

Postautor: Gość » śr cze 28, 2006 1:42 pm

8) najgorszy hhmmm mnie się wszystkie utwory podobają ale :alex: dziwny utwór wogóle dżem z dewódzkim to były nie najlepsze utwory ale nie do d...... niektóre jak gerominio i zapal świeczkę są ok!!
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Re: Dżem malinowy- utwory najgorsze

Postautor: czekoladowy Łoś » śr cze 28, 2006 8:43 pm

Bonita pisze:
Rolus pisze:

To samo chcialam napisac Rolus ;) a co za tym idzie popieram twoja wypowiedz

Mam sie bać o siebie? :roll:

To wkońcu jak to jest?! Wyrażam swoją opinie i mam być za to zjechana? Wolność słowa,tak? :lol:

Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)

Wróć do „zespół DŻEM”