Dżem malinowy- utwory najgorsze

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Filipo

Postautor: Filipo » śr lut 22, 2006 10:11 pm

no jak dla mnie dzem nie ma złych kawalkow....niektore sa poprostu slabiej wpadające w ucho..zalezy to tez od jego rozmiarow, funkcjionalnosci i gustu posiadacza owego ucha :wink:
w obecnym czasie najrzadziej slucham "jestem sobie" co wcale nie znaczy ze nie lubie tej piosenki bo sie w niej zasluchiwalem calymi tygodniami..poprostu troszke mi sie przejadla..ale jak ja strawie do konca to znow do niej wroce :) a poza tym to jeszcze "diabelski zart", "krewny judasza", "tylko dwa piwa" i "ten o tobie film" z nalepą...to tyle 8)

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr lut 22, 2006 10:24 pm

Grimusku kochany....(musze na poczatku poslodzic):P
mozesz zmienic nazwe tego tematu...??
bo mnie ona denerwuje, a szczegolnie jedno slowko.
z gory dziekuuuuuuje:)
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » śr lut 22, 2006 10:34 pm

kwiatuszek pisze:Grimusku kochany....(musze na poczatku poslodzic):P
mozesz zmienic nazwe tego tematu...??
bo mnie ona denerwuje, a szczegolnie jedno slowko.
z gory dziekuuuuuuje:)

Takie wiadomości można napisać na priva 8)

PS: Musiałem :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 22, 2006 10:36 pm

a ja chcialam zeby wszyscy widzieli...
nanana

P.S musialam :lol: :P
Gość

Postautor: Gość » śr lut 22, 2006 11:51 pm

Prywata kwitnie co? ;-)
Gość

Postautor: Gość » czw mar 30, 2006 9:42 pm

Ostatnio po raz pierwszy usłyszałam "Magazyn Mód", i nie podoba mi sie w nim absolutnie nic, nawet głos Ryśka traci swoją magie. Nie wiem czemu, ale jak słuchałam tego utworu, to pierwsze skojarzenie jakie mi sie nasuneło to Ostrowska (a bardzo nie lubie jej muzyki).Naprawde musi być coś nie tak z tym kawałkiem... :(
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw mar 30, 2006 10:22 pm

corka_nocy pisze:[...]Naprawde musi być coś nie tak z tym kawałkiem... :(
z kawalkiem wszystko ok, po prostu nie przypadl Ci do gustu co nie znaczy ze jest "skopany" ;)
Ostatnio zmieniony czw mar 30, 2006 10:43 pm przez Adi, łącznie zmieniany 2 razy.
Filipo

Postautor: Filipo » czw mar 30, 2006 10:26 pm

a ja sie tak zastanawiam jak mozna nie lubic piosenek DŻEMU?? eh no moj kolega wogle nie trawi tego zespolu mowi ze jak sie slucha dzemu to nie pozostaje nic innego jak tylko zrobic sobie "crash" w żyły i ze to zespol bardzo depresjogenny i takie tam pierdoly...no coz na roznych ludzi roznie dziala, mnie np. wyciaga z dolka...ale fakt..taki klimat..smutny ale nie we wszystkich piosenkach przeciez..
ehh no nie mam nielubianego kawalka dzemu...jest tylko najmniej lubiany (ale lubiany :wink: ) jest nim whisky.... :oops: kiedys bardzo go lubilem ale jak na dzien dzisiejszy to najrzadziej go slucham..

pozdrawiam 8)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 03, 2006 7:19 pm

To teraz ja napisze co o tym wszystkim myśle:) hmm tak naprawde robienie konkursu na najgorszy czy nawet najlepszy kawałek nie wykarze tego czy tak faktycznie jest. Ile ludzi tyle gustów a nie każdy kto słucha Dżemu jest na forum... najgorszy utwór dla jednej osoby może być najlepszym dla innej i na odwrót. Każdy w naszym zdaniem najsłabszym kawałku może doszukać sie czegoś najlepszego, najwłaściwszego dla siebie wiec hmm czy jest sens zastanawiania sie nad tym??? i robienia hmm niezbyt wiarygodnej ankiety?? miom zdaniem nie ale jest to oczywiście tylko i wyłacznie moje zdanie :):):)
pozdrawiam wszystkich natalia:)
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 06, 2006 9:15 pm

nata pisze:To teraz ja napisze co o tym wszystkim myśle:) hmm tak naprawde robienie konkursu na najgorszy czy nawet najlepszy kawałek nie wykarze tego czy tak faktycznie jest. Ile ludzi tyle gustów a nie każdy kto słucha Dżemu jest na forum... najgorszy utwór dla jednej osoby może być najlepszym dla innej i na odwrót. Każdy w naszym zdaniem najsłabszym kawałku może doszukać sie czegoś najlepszego, najwłaściwszego dla siebie wiec hmm czy jest sens zastanawiania sie nad tym??? i robienia hmm niezbyt wiarygodnej ankiety?? miom zdaniem nie ale jest to oczywiście tylko i wyłacznie moje zdanie :):):)
pozdrawiam wszystkich natalia:)

Pierwotnym zamierzeniem autora nie miała być (przynajmniej tak mi sie wydaje) ankieta czy jakiś, swego rodzaju konkurs...To jest forum, a forum jest od tego żeby sie na nim wypowiadać, również na temat jaki kawałek nam sie nie podoba. Ja bym sie w tym wszystkim nie doszukiwała drugiego dna, bo wiadomo, że coś co podoba się jednemu, drugiemu może nie leżeć.
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 07, 2006 4:37 pm

ok sorry mój bład, jestem na forum od niedawna wiec wybaczcie... jak coś bede pisać nie tak, to piszcie co jest żle...
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 07, 2006 8:26 pm

No to ja też się wypowiem :wink: Jestem tu od niedawna, więc proszę o wyrozumiałość :D Generalnie lubię każdą piosenkę Dżemu, tylko do niektóych potrzebuję odpowiedniego nastroju, nie mogę ich słuchać cały czas. Ostatnio jednak coraz rzadziej słucham utworów: "Paw" i "Jak malowany ptak", a to dlatego, że kiedyś słuchałam ich chyba za często, więc chyba troszkę muszę od nich odpocząć ;) Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 08, 2006 2:58 pm

mi raczej podobają się wszystkie piosenki Dżemu z tym, że jeden utwór może być różnie zaśpiewany i nie każda jego wersja przypada mi do gustu

Pozdrawiam ;)

------------------------------------------------------------------------------------
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=31894
Bizon
Kontaktowanie:

Postautor: Bizon » ndz kwie 09, 2006 2:07 pm

juz chyba kiedys (baaaardzo dawno temu) wymienilem ten utwor w temacie o najgorszych textach i chyba tu tez musze... zdecydowanie 'chleb z dzemem'... sorry.. ja naprawde uwielbiam ostatnia plyte, ale ten kawalek przy pierwszym przsluchaniu omal nie spowodowal wylaczenia tej plyty na wieki wiekow po uslyszeniu 2 utworow...
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 09, 2006 4:36 pm

zapomniałam dodać że chodzi mi o Dżem do 1994 roku :]

Wróć do „zespół DŻEM”