Dżem w TV

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
manowar

DŻEM w TV !!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: manowar » ndz cze 05, 2005 2:18 pm

Telewizja Polska posiada mnóstwo archiwalnych nagrań Dżemu. Sami nie wiemy do końca ile tego jest, ale nietrudno się domyślić, że sporo.

Ostatnio pojawił się pomysł, żeby materiały te jakoś ,,wyciągnąć” z TVP. Oczywiście najbardziej zależy nam po prostu na emisji tych koncertów.

Nie wierzę, że ta sprawa jest WAM obojętna! Na pewno chcielibyście zobaczyć Ryśka & Dżem w akcji. Wielu z nam nie było dane zobaczyć przecież Skazanego na żywo..

Spróbujmy przynajmniej wymusić na TVP emisję koncertów!!!

Piszcie maile do Aleksandry Szydłowskiej: [url]cze-olka@wp.pl[/url] , w treści maila wpisując swoje dane, dostaniecie w mailu zwrotnym formularz.

Z góry dziękuję za odzew i mam szczerą nadzieję, że nasza akcja zakończy się sukcesem!

Pamela
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz cze 05, 2005 2:26 pm

Zagłosowałem...ale co to dało? :? Widzowie TVP to ludzie, wśród których słuchacze Dżemu stanowią 10-15% ( może trochę więcej).TVP patrzy na to, że ludzie nie chcieliby oglądać Dżemu, bo nie jest to zespół w Polsce popularny :P Taka prawda..chociaż patrząc okiem fana(tyka) Dżemu emisja takiego czegoś od czasu do czasu nikomu by chyba nie zaszkodziła. Ale cóż...prawdopodobieństwo , że się uda jest ... małe. Trzeba im truć i być upierdliwym :wink:
Awatar użytkownika
manowar

Postautor: manowar » ndz cze 05, 2005 2:29 pm

dlatego będziemy upierdliwi :D:D:D
a co do tego że DŻEM nie jest popularny to powiem Ci że w KAŻDYM mieści w polsce słyszano o DŻEMie, uwierz mi. WALCZMY O TO ŻEBY POKAZALI TE ARCHIWALNE MATERIAŁY!!
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz cze 05, 2005 2:33 pm

Ale by fajnie było :D Może i słyszano o Dżemie w każdym mieście, ale niekoniecznie się w nim ludziska lubują :wink: Tak czy siak trzeba walczyć...bo mało ( albo wcale) tego naszego Dżemu w TV. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
manowar

Postautor: manowar » ndz cze 05, 2005 2:34 pm

I to mi się podoba, zgodność.

PEACE.

POZDRAWIAM ;););)
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz cze 05, 2005 2:37 pm

Heh, w tej ankiecie nie musiałeś dodawać opcji "nie". bo chyba nikt jej nie zaznaczy (prawda? :? ) :D
Awatar użytkownika
manowar

Postautor: manowar » ndz cze 05, 2005 2:39 pm

wiesz.... czasami ktos wchodzi do kogoś/komuś (na farum) i niszczy, robi awanturę, robi na złość. Nigdy nic nie wiadomo, ale nie spotkałem się jeszcze z osobą która by nie lubiała DŻEMu, może nie słuchają, ale nie nielubią.
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 3:07 pm

Myśle że raczej oni oleją nas.Na pewno dostają pełno podobnych próśb.Mogli np.zrobić jakiś mały filmik o Dżemie z dużą ilością materiałów, o które nam chodzi.Mogliby coś puścić choćby z powodu śmierci Pawła Bergera.[*]
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz cze 05, 2005 3:10 pm

Chyba był jakiś programik po śmierci Pawła ( Kręcioła??) . Wiem, że prowadził to wszystko Owsiak i właśnie tam były materiały z koncertów itd.
Gość

Re: DŻEM w TV !!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 3:53 pm

sora
Gość

Re: DŻEM w TV !!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 3:57 pm

manowar pisze:Telewizja Polska posiada mnóstwo archiwalnych nagrań Dżemu. Sami nie wiemy do końca ile tego jest, ale nietrudno się domyślić, że sporo.

Ostatnio pojawił się pomysł, żeby materiały te jakoś ,,wyciągnąć” z TVP. Oczywiście najbardziej zależy nam po prostu na emisji tych koncertów.

Nie wierzę, że ta sprawa jest WAM obojętna! Na pewno chcielibyście zobaczyć Ryśka & Dżem w akcji. Wielu z nam nie było dane zobaczyć przecież Skazanego na żywo..
[...]

Pamela

piszac skazany miales pewnie na mysli R.R. ale mi sie wydaje ze skazany to R.Skibinski(moze jestem w bledzie, ale looz)
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » ndz cze 05, 2005 4:05 pm

Po śmierci R.R. ten utwór stał się kawałkiem o nim samym choć najpierw był on poświęcony Skibińskiemu :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 5:53 pm

no jasne ze chce....;)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 6:08 pm

wydaje mi sie ze ktos juz tutaj organizowal cos takiego - "nawolywal" do pisania do tv o emisje tych materialow - jak widac dotychczas efektow nie ma :?
Gość

wakacje

Postautor: Gość » ndz cze 05, 2005 6:27 pm

Zblizaja sie wakacje, a wiadomo ze w wakacje zawsze w tv leca jakies "sciepy" z calego roku, miedzy innymi powtorki. Wiec moze tv wykorzysta ten czas i dla odmiany pusci cos Dzem-owego. :wink:

Wróć do „zespół DŻEM”