"Dżem pamięci Pawła Bergera"

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy jesteś za tym, żeby ukazał się pełny zapis koncertu?

Tak
60
92%
Nie
2
3%
Jest mi to obojętne
3
5%

Liczba głosów: 65
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 10:09 pm

Ale masz dupny nick :lol:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 10:10 pm

dzięki 8) Ty też :twisted: :twisted:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 10:13 pm

No ba, mój nick to legenda na tym forum :lol:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 16, 2007 10:16 pm

Dużo czytałem postów z Twoim udziałem :D
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » śr sty 17, 2007 2:50 am

Piotrek pisze:
przemo12 pisze:wiele razy proponowano by zamiescic jakies krotkie recenzje z koncertow i wrzucic kilka zdjec, sa wsrod nas osoby ktore potrafia cos ladnie napisac, i tez by bylo inaczej ale szybko jak ten pomysl sie naraodzil tak szybko zostal pogrzebany, ze to niepotrzebne....

kto pogrzebal? napiszesz jakas relacje? okrasisz zdjeciami? dlaczego palcem nie kiwnales nawet?
czekam na propozycje i efekty pomocy :)

ja chetnie napisze.

a co do plytki.. jak dla mnie piekny wybor utworow. Czy chcialbym 'dzien, w ktorym peklo niebo?' - oczywiscie! 'Nie ma chopa'? - no ba! 'czy podoba mi sie ten wybor utworow? - jak zaden inny!
marzylkem o Modliwie, Najemniku II.. i 'mam'.
Niezmiernie ciesze sie z 'Powiedz, czy slyszysz' (wg mnie jednego z lepszych utworow 'Jackowych' i nie bardzo rozumiem, dlaczego tak wielkie oburzenie on wywolal ze wzgledu na text o lalce barbie, skoro 'uslyszalem' pozytywne wypowiedzi na temat np. obecnosci na owym wydawnictwie utworu 'Oh, slodka', ktory jakby nie patrzec o Pawle raczej nie jest.
Chcialbym zauwazyc, ze jest to koncert 'DLA PAWLA', co nie jest tozsame z okresleniem 'o Pawle'. Wg mnie, powinien byc zapisem koncertu, zawierajacego to, co najlepszego z Nim stworzyli i mysle, ze w duzej mierze jest. Gdyby mialo znalezc sie na nim wszystko, co najlepsze, musialoby to byc wydawnictwo kilkuplytowe, a nie dwu.
..gdyby calosc utrzymana bylaby w nastroju 'W drodze do nieba', czy 'Zapal swieczke', zachwycona bylaby bardzo niewielka czesc tych, ktorzy ta plytke kupia (sam bylbym jednym z sie zachwycajacych, ale wydajac plyte nie mozna liczyc wylacznie na takich).
rozczarowal mnie tak na dobre jedynie brak 'Do kolyski' - utworu, ktory prawde mowiac myslalem, ze pojawi sie na kazdym po '04 wydawnictwie koncertowym, skladankowym, czy okazjonalnym.. bo zasluuje na to, zwlaszcza Mackowe wykonanie koncrtowe, nie mniej, niz 'Niewinni i ja', czy.. "najemnik II' (choc o wydanej Mackowej wersji tego drugiego i trzeciego marzylem, a 'do kolyski' w ramach pocieszenia, wersji 'live' slyszalem z dziewiec;)))
POzdrawiam!
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Postautor: Gość » śr sty 17, 2007 7:44 am

Jak już pisałam wiele piosenek mi zabrkało. Wspomnianwgo "Dnia...", "Ballady...", którą z resztą chyba Bastek śpiewał, wiele tych utworów, gdzie jeszcze bardziej były wyróżnione klawisze. Już nie pamiętam jakie to były, ale na pewno ballada, gdzie popis dał Karolak.
Tak czy inaczej, gdyby rzeczywiście wyszedł taki box ze wszystkimi piosenkami było by super ;) Wygrzebałabym pieniądze nawet spod ziemi :lol:
Okropnie cieszę się, ze Słodkiej i Całej w trawie ;) (ale i tak mały bo mały niedosyt jest ;) )
Awatar użytkownika
dzemland

Postautor: dzemland » śr sty 17, 2007 9:04 am

Siema. Wybór utworów jest okej. Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak wszyscy pamiętamy na Początku >SŁODKIEJ< wlazł na scenę koleś i powiedział do mikrofonu parę słów, cośtam o minucie ciszy dla Pawła.... Zrobił to w trakcie wstępu klawiszowego, ciekawe czy ten motyw będzie na płycie.....
Gość

Postautor: Gość » śr sty 17, 2007 9:09 am

szkoda ze koncet nie wyszedl w calosci...ale dobrze ze jest...pewnie najpierw pozycze sobie te plyty zeby przesluchac czy warto zainwestowac gotowke ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr sty 17, 2007 9:47 am

dzemland pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak wszyscy pamiętamy na Początku >SŁODKIEJ< wlazł na scenę koleś i powiedział do mikrofonu parę słów, cośtam o minucie ciszy dla Pawła.... Zrobił to w trakcie wstępu klawiszowego, ciekawe czy ten motyw będzie na płycie.....

Mam nadzieję, że nie.
Awatar użytkownika
Bzyku3

Postautor: Bzyku3 » śr sty 17, 2007 11:58 am

Jestem rozczarowany, mialem nadzieje ze wyjdzie koncert w calej okazalosci,a to tylko 16 kawalkow, a gdzie ballada, wehikul, whisky, dzien w ktorym peklo niebo , do kolyski, oj szkoda ale te plyke i tak kupie jak na prawdziwego fana przystalo.
Z Dżemowym Pozdrowieniem
Bzyku
topor1

Postautor: topor1 » śr sty 17, 2007 12:09 pm

Witam mnie rownież brakuje wiele utworów i powiem tylko tyle że liczyłem raczej na wydanie DVD :( narka
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » śr sty 17, 2007 12:58 pm

Ja liczyłem na wydanie wszystkich piosenek :)
Tak oczywiście też może być i już czekam na sobotę, kiedy z rana pójdę i zakupię płytkę, a wieczorem na studniówkę...Co zrobić, że w tym dniu...Jakoś to bydzie, zgra się na MP3 i się weźmie ze sobą :P Albo cały discman :D

Taki żarcik oczywiście ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia w sklepach :)
Gość

Postautor: Gość » czw sty 18, 2007 8:39 pm

Bzyku3 pisze:plyke i tak kupie jak na prawdziwego fana przystalo.

mój brat jest prawdziwym fanem, a płytki nie kupuje ;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt sty 23, 2007 8:49 pm

JednaZNiewielu pisze:
Bzyku3 pisze:plyke i tak kupie jak na prawdziwego fana przystalo.
mój brat jest prawdziwym fanem, a płytki nie kupuje ;)
ja nie jestem prawdziwym fanem (zostalo kiedys na forum powiedziane), a plytke kupuje :P

edit 23.01.07:
bylem dzisiaj w Media Markt, na tablicy jak byk napisali ze premiera 26 lutego 2007 :P cos maja kiepskich informatorow, albo spory poslizg ;)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt sty 26, 2007 4:08 pm

Zgodnie z moimi przewidywaniami płyta od dzisiaj jest już w sklepach. Jeśli chodzi o Katowice, to jest w Media Markcie (34,99zł), Saturnie (32,90zł) i w EMPiKu w SCC (wersja dla burżujów - 39,99zł).

O zawartości wypowiem się, gdy przesłucham kilka razy. Na razie powiem tylko tyle, że bardzo zawiodłem się wkładką. Jest po prostu biedna. Spodziewałem się grubej książeczki wypełnionej zdjęciami Pawła i tymi z koncertu, może nawet tekstami, a tymczasem rozkłada się ona na "6 kwadratów". Z jednej strony mamy jakby klawiaturę i na niej tytuły piosenek oraz wykonawców (plus za napisanie poszczególnych gości w każdym utworze). Czas utworów podany jest z dokładnością do setnej sekundy. Po co?
Z drugiej strony jest jedno zdjęcie Pawła - to znane już ze strony fanclubu oraz miniaturowe zdjęcia (wielkości avatarów) twarzy wszystkich muzyków biorących udział w koncercie. Do tego standardowa "stopka redakcyjna", kolejna miniaturka (tym razem ucięte zdjęcie koncertowe - same gitary i twarz Pawła wystająca zza klawiszy) i pełno niewykorzystanej czarnej przestrzeni.
Ogólnie strona graficzna tego wydawnictwa to porażka na całej linii :? Całe szczęście, że cena jest przynajmniej przyjazna (i to bardzo) portfelowi.

Edit:
Dodałem ankietę.

Wróć do „zespół DŻEM”