Rysiek w "Teraz Rock"

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Benson

Rysiek w "Teraz Rock"

Postautor: Benson » śr cze 30, 2004 1:34 pm

W najnowszym (lipcowym) numerze "Teraz Rock" są dwie strony poświęcone Ryśkowi. Jest tam interpretacja niektórych Dżemowych tekstów plus wspomnienia Bena, Pawła, Martinka i Jacobsona o Ryśku.Wg mnie trochę tego mało :( W ogóle te jedyne rockowe (i wokół rockowe czasopismo w Polsce) Dżemowi poświęca bardzo mało miejsca. I tu mój apel do Was: wysyłajcie maile do redakcji, żeby jedną z najbliższych wkładek poświęciła Dżemowi. W końcu w tym ro ku zbiegają się 2 rocznice, więc okazja ku temu idealna.
Mail do "Teraz Rock": terazrock@terazrock.pl

PS Niezorientowanym wyjaśniam, że wkładka, to kilkanaście stron poświęconych jednemu zespołowi/wykonawcy. Można ją sobie wyciąć. Przeważnie są to zespoły naprawdę klasyczne (The Doors, Deep Purple, Led Zeppelin itp.), ale zdarzają się takie wynalazki jak np. The White Stripes (sic!) czy Slipknot (za miesiąc). Uważam więc, że Dżem zasługuje na wkładkę jak najbardziej.
Gość

Postautor: Gość » śr cze 30, 2004 5:08 pm

Dzięki za informacje, na pewno sobie zakupie.
bluesman 55

Rysiek w Towim Bluesie

Postautor: bluesman 55 » czw lip 01, 2004 4:00 pm

W nowym numerze Twojego Bluesa jest duży, briograficzny tekst o Ryśku autorstwa Mariusza Szalbierza. Ja już mam - świetnie się czyta! Zachęcam do lektury!
Gość

Postautor: Gość » śr lip 07, 2004 12:09 am

czytałam artykuł na strnie dżemu.
hhmmmm......cóż moge powiedzieć , ciekawie zrobione, ale nie zaskoczyło mnie to.
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » czw lip 15, 2004 4:58 pm

Co do wkłądki.. liczyłam ze z racji całej tej tegorocznej rocznicy (masło maslane) faktycznie pojawi się wiecej o Dżemie... Jesli się nie mylę to gdzies na internecie (nie wiem czy przypadkiem nie na oficjalu Dżemu) jest rozszerzony ten caly artykuł... mimo ze mało to jednak polecam... :-) Choć wszystko co jest w tym artykule juz było....
Gość

Postautor: Gość » czw lip 15, 2004 5:06 pm

a co moglo byc czego jeszcze nie bylo?
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » czw lip 15, 2004 5:14 pm

Źle to ujęłam... no fakt... nic nowego sie już nie wymyśli...
Tak więc pozostaje nam tylko odkrywaćto co już było i szukać w tym nowego sensu... wedle gustu
Gość

Postautor: Gość » pt lip 23, 2004 3:35 pm

nie kupiłam tej gazety, bo przeczytałąm ten artykuł w aktualności dżemu, a do czego zmierzam czy są jakieś tam zdjęcia?!
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » ndz lip 25, 2004 7:14 pm

owszem, chyba dwa... ja tez przeczytałąm na łąmach internetu, ale gazete w reku mialam :P:P
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » pn lip 26, 2004 1:20 pm

jakieś zapewne MINIMALNE :wink:

Wróć do „zespół DŻEM”