Ballada o dziwnym zespole.

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Liz_47
Kontaktowanie:

Postautor: Liz_47 » ndz kwie 20, 2008 11:43 pm

Adi pisze:wprawdzie studentem nie jestem, ale zeby nie nazbierac 30zl na ksiazke, no nie wierze... :roll:
...w takim razie widać, że studentem nie jesteś;) ale jako student-maniak Dżemu nie dałam za wygraną i w tym tygodniu idę do Empiku po książki;D
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 22, 2008 6:47 am

Ja przeczytałem ta ksiazke i przedstawia ona historie Dzemu od samego poczatku. sa wszystkie koncerty. ciekawostki itp.
Gość

Postautor: Gość » pn cze 09, 2008 4:40 pm

Też jestem po lekturze "Ballady". Książka napisana ciekawie, można poznać wiele szczegółów o zespole, podoba mi się też, że autor zamieścił "ankiety" muzyków i ich zdjęcia z dzieciństwa, koncertów i innych mniej formalnych sytuacji, listy od fanów (dobre są te "tłuste kieszenie" :) ). Polecam ogólnie :)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 09, 2008 7:14 pm

swietna ksiazka, swietne zdjecia z humorystycznymi podpisami, fajne cytaty muzykow i nie tylko ogolnie kazdy powinien ja miec w swojej biblioteczce ;)
Gość

Postautor: Gość » wt cze 10, 2008 7:56 am

tereska24 pisze:Też jestem po lekturze "Ballady". Książka napisana ciekawie, można poznać wiele szczegółów o zespole, podoba mi się też, że autor zamieścił "ankiety" muzyków i ich zdjęcia z dzieciństwa, koncertów i innych mniej formalnych sytuacji, listy od fanów (dobre są te "tłuste kieszenie" :) ). Polecam ogólnie :)

dzieki:)
Gość

Postautor: Gość » wt cze 10, 2008 1:24 pm

Też mi się te podpisy podobają :) Autor żartobliwie trafia w samo sedno choćby "Adam poszedł się odlać" -> cytując autora i Ryśka właściwie... ;)
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » śr cze 11, 2008 12:53 pm

najlepsza z Dżemowych książek zdecydowanie!:) autor ciekawie i czasem ciekawie opisuje te wszystkie zdarzenia związane z zespołem .ciekawe również są opisy po kolei płyt .............
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 15, 2008 10:54 pm

Ja Ballade i Ryska przeczytałem pierwszy raz w zeszłe wakacje, gdy pracowałem w Nowym Jorku. Fajnie pisane, łatwy język i wiele ciekawych anegdot przedstawionych, a dzięki spisowi na końcu teraz kompletuje kolekcję :)

Wróć do „zespół DŻEM”