Michał (Gier) Giercuszkiewicz

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Michał (Gier) Giercuszkiewicz

Postautor: Gość » śr wrz 12, 2007 12:01 pm

Czy ktoś wie coś wiecej na temat Michała Giercuszkiewicza? Ja ostatnio wyczytałem, że pracował (bądz nadal pracuje) z grupą Cree. Planował też wydanie nowej solowej płyty. Niestety nie wiem czy wyszła ona na rynek. Wyczytałem też, że gra z zespołem " Śląska Grupa Bluesowa"oraz w grupie "Ości" :shock: Nie wiem czy te wszystkie informacje sa aktualne dlatego pytam. Jest z nim sporo wywiadów jako, ze był to jak wszyscy wiemy przyjaciel Ryśka. Dużo komentarzy jest na temat tego, że był osobą najbardziej pasującą ze wszystkich perkusistów do charakteru Dżemu. Wyrzucony z zespołu na skutek zaniedbań spowodowanych przez narkotyki, oraz izolacji Ryśka od jego osoby. Tyle co wiem ja. Może ktoś dopisze coś więcej.

Szukałem tematu o Michale lecz nie mogłem znaleźć, więc jeśli go przeoczyłem to przepraszam.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » śr wrz 12, 2007 12:28 pm

Z tego co wiem to Michał nadal gra wraz z Krzysiem Głuchem w grupie 'Ości" i w Śląskiej Grupie Bluesowej byłem w czerwcu na koncercie tu jest pare fotek z tego wydarzenia a co do nowej płyty to nic mi na ten temat nie wiadomo, ale dość często go ostatnio widuje w mojej okolicy to zapytam

http://picasaweb.google.pl/kwinto2est/KoncertDlaTomkaSkowronkaRestVENA22062007
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 12, 2007 4:02 pm

Moim zdaniem grupa osci to jeden z najabrdziej niestrawialnych DLA MNIE projektow na jakie sie ostatnio natknalem. Jakis czas temu bylem na ich koncercie w Lesie i tylko na wiedzminie w kinie bylo mi rownie trudno wysiedziec. Wolne, smetne, utwory zmanierowane zawodzenie wokalistki sprawily ze zespol ten stanal mi oscia w gardle i nawet wirtuozeria tworzacych go muyzkow i w sumie swietny glos wokalistki nie byly w stanie odmienic obrazu ogolego.
Slaska Grupę Bluesową bedzie za to moza chyba obejrzec w Laubie pełny bluesa w WPKiW...
Gość

Postautor: Gość » czw sty 10, 2008 8:15 am

Prawdziwy muzyk.
Gość

Postautor: Gość » czw sty 10, 2008 9:30 am

mozesz rozwinac co widzisz w slowie "prawdziwy muzyk"?
Gość

Postautor: Gość » czw sty 10, 2008 1:28 pm

gra obecnie z K3 Kulisz Trio :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 29, 2008 6:28 pm

Na pewno bardzo ciekawy człowiek z niego. Chciałem kiedyś go poznać pojechałem do teleśnicy, ale miałem pecha michała nie było, tratwą opiekował sie akurat wtedy "fuks"- Adrian Fuchs z Anią. Porobiłem pare fotek no nie żłuje wyjazdu. W tym roku napewno tam wruce...no a ta Tratwa Blues...naprawde super i wogule ten urok bieszczad polecam
Gość

Postautor: Gość » czw sty 31, 2008 7:15 pm

sokool22 pisze:Na pewno bardzo ciekawy człowiek z niego. Chciałem kiedyś go poznać pojechałem do teleśnicy, ale miałem pecha michała nie było, tratwą opiekował sie akurat wtedy "fuks"- Adrian Fuchs z Anią. Porobiłem pare fotek no nie żłuje wyjazdu. W tym roku napewno tam wruce...no a ta Tratwa Blues...naprawde super i wogule ten urok bieszczad polecam

Nie czepiam sie, ale chyba troche malo gramatyczny post :D
Gość

Postautor: Gość » czw sty 31, 2008 7:16 pm

no troche
Gość

Postautor: Gość » pt lut 01, 2008 10:15 am

Faktycznie :oops: obiecuje poprawe, :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 7:15 pm

Na archiwalnych nagraniach koncertów Dżemu kiedy jeszcze w nim występował widać , że ma bardzo specyficzne ruchy :D Wiem też , że występował po odejsciu z Dżemu w kapeli "Bezdomne psy" :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 7:16 pm

tak wczesniej z Krzakiem, potem ze Ślaska grupą bluesowe a takze z Cree. Ale jak mozna w nim wystepowac to nie wiem :P (bez obrazy :D)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 10:50 pm

kaczka6661 pisze: Ale jak mozna w nim wystepowac to nie wiem :P (bez obrazy :D)

Jak można występować z Giercuszkiewiczem , o to Ci chodziło, bo nie rozumiem ;>?
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 10:55 pm

jasioolek pisze:Na archiwalnych nagraniach koncertów Dżemu kiedy jeszcze w nim występował widać , że ma bardzo specyficzne ruchy :D Wiem też , że występował po odejsciu z Dżemu w kapeli "Bezdomne psy" :roll:

o to dokladnie :P jak mozna z nim to wiadomo idziesz na probe i ogrywasz kawalki proste :P
Expert
Kontaktowanie:

:)

Postautor: Expert » śr lut 27, 2008 11:01 pm

według mnie genialny perkusista...

teraz gra w ŚGB ale tam nie ma możliwości pokazania co potrafi a widzialem go kiedys jak zagrał w Super grupie J.Skrzeka jeszcze z Kawalcem w Dekadzie.. no normalnie wymiatał..

Wróć do „zespół DŻEM”