''czego nie lubicie w Dzemie''

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

''czego nie lubicie w Dzemie''

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 8:18 pm

czy jest cos zwiazanego z dzemem co obiektywnie moglibyscie stwierdzic ze NIE lubicie :?: :?:
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 8:29 pm

fałszującej harmonijki :wink:
pogo na koncertach, szczególnie podczas wolnych kawałków :roll:
drogich biletów

swoją drogą-dobry temat, wszystkie negatywy - jeśli jakieś zauważamy (na koncertach i nie tylko) w jednym temacie
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 8:34 pm

najbardziej mnie wkurza ze najblizej mojej miejscowosci grali w Stalowej do ktorej kazdy sie teraz boi przyjechac jak moja ekipe na Punky reggae live gonilo ze 30 zamaskowanych kolesi. Mogli by zagrac w Sandomierzu przynajmniej z raz :D
Gość

CZEGO NIE LUBICIE W DZEMIE???

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 8:45 pm

eee tam mi sie wszystko podoba z wyjątkiem JACKA DEWÓDZKIEGO nie

lubiłem go kiedy grał z dzemem.MACIEK JEST NAJLEPSZY<PEACE>

DZEM U NAS JUZ 7.12 W PIĄTEK

OJ BEDZIE SIE DZIAŁO:D :) :lol: :) :) :P

ZAPRASZAM NA MÓJ PROFIL: www.kubaDZEM6.fotka.pl

"W ŻYCIU PIEKNE SĄ TYLKO CHWILE"
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz gru 02, 2007 8:53 pm

maciejka_jchs pisze:fałszującej harmonijki :wink:
pogo na koncertach, szczególnie podczas wolnych kawałków :roll:
drogich biletów
a to akurat nie wina zespolu :P
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 8:57 pm

wiem - ale związane z dżemem
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 9:43 pm

kubas_w Wysłany: 02 Gru 2007 20:45 Temat postu: CZEGO NIE LUBICIE W DZEMIE???

--------------------------------------------------------------------------------

eee tam mi sie wszystko podoba z wyjątkiem JACKA DEWÓDZKIEGO nie

lubiłem go kiedy grał z dzemem.MACIEK JEST NAJLEPSZY<PEACE>

Ja się z Tobą zgodzić nie mogę. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania jednak wątpie, iż miałeś okazję być na koncercie z jego udziałem kiedy jeszcze śpiewał w Dżemie. Ja mam z tamtych czasów bardzo dobre wspomnienia. A nawet w niedalekiej przeszłości była okazją posłuchać jak śpiewa z Dżemem, kiedy gościnnie wystąpił w koncercie Dla Pawła w Zabrzu. Naprawde kawał dobrego śpiewania. Co do starych dziejów to za jego "kadencji" powstało kilka naprawde świetnych kawałków. Np Dzikość serca, Zapal świeczkę, Alex. Nie mnie oceniać, który lepszy, Maćka też lubie, może i lepiej pasuje do Dżemu ale Jackowi należy się szacunek za to co z Dżemem zrobił. Przynajmniej ja tak sądzę.

diabolique Wysłany: 02 Gru 2007 20:35 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Maćka-harmonijkarza

Hehe... no chyba musi Maciek jeszcze trochę poćwiczyć. Ale są koncerty na których lepiej to wygląda a są takie na których jest ehm... gorzej

A co do tego co mi się podoba mniej to płytka Być albo mieć. Swoją drogą nagrana jeszcze z Jackiem. Pamiętam, że jak ją dostałem w swoje łapy a wyczekiwałem jej z niecierpliwością to po przesłuchaniu byłem trochę zawiedziony. Pamiętam, że pomyślałem sobie wtedy, że gdyby to wydał każdy inny polski zespół to była by naprawde całkiem fajna płytka ale od Dżemu oczekiwałem wiecej... Dobrze że następne wydawnictwa CD czy też DVD były naprawde super :-)
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 9:48 pm

zeppo pisze: Co do starych dziejów to za jego "kadencji" powstało kilka naprawde świetnych kawałków. Np Dzikość serca, Zapal świeczkę, Alex.

a ja myslalem ze Dzikość mego serca tak naprawde to tego utworu nie slyszalem :P bo Dzikość mego serca slyszalem ale Dzikość serca nie :P

p.s. nie brac tego na powaznie :D
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 10:42 pm

Wkurza mnie kawałek w Whisky, kiedy Rysiek śpiewa 'bardzo ładny frak masz Billy, ale kiepski byłby ŚCIEBIE mąż". Mam taką małą schizę i nie znoszę takiego zbijania słow, niedbalstwa językowego w ogole. I proszę na mnie nie krzyczeć, wiem, ze wszystkie okoliczności są łagodzące, niemniej irytuje mnie to strasznie.

Jeśli chodzi o rzeczy luźno związane z Dżemem nie lubię też odwiecznego konfliktu fanów Jacek D./ Maciek B.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 02, 2007 10:49 pm

malena pisze:Jeśli chodzi o rzeczy luźno związane z Dżemem nie lubię też odwiecznego konfliktu fanów Jacek D./ Maciek B.

tez nieznosze tego konfliktu i jeden i drugi wniosl duzo do Dżemu i jeden zasluguje na szacunek i drugi. Jacek jest bardziej hard rockowym wokalista a Maciek bluesowym jeden w jednych utworach lepiej spiewal drugi w drugich i niech tak zostanie.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 10:23 am

a ja nie lubie wykonania Whisky kogokolwiek innego niz Rysiek.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 10:34 am

Mnie w Dżemie nie podobało mi się to .Kiedy Maciek próbował naśladować Ryśka na scenie(chodzi mi o ruchy).Teraz Maciek ma swój styl jest OK.
Chyba teraz opowiem jedną sytuację,która nie wiem czy jest prawdziwa.
W pewnym fragmencie dokumentu Sie macie ludzie . Którzy Ryśka znajomi
wypowiadali się że Dżem wykorzystywał Ryśka tylko dla kasy. Było tak jakby Rysiek był "skarbonką'' .Szczerze na początku w to uwierzyłem,ale teraz wiem że Dżem nie mógł tego zrobić
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 11:47 am

A ja nie lubie Macka, nie podoba mi sie jak spiewa, ani jak sie zachowuje na scenie, nie podobaja mi sie teksty jakie stworzyl na "2004" itp itd.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 12:06 pm

Nie lubię Whisky i Cegły na bis.
Gość

Postautor: Gość » pn gru 03, 2007 12:19 pm

kaczka6661 pisze:
malena pisze:Jeśli chodzi o rzeczy luźno związane z Dżemem nie lubię też odwiecznego konfliktu fanów Jacek D./ Maciek B.

tez nieznosze tego konfliktu i jeden i drugi wniosl duzo do Dżemu i jeden zasluguje na szacunek i drugi. Jacek jest bardziej hard rockowym wokalista a Maciek bluesowym jeden w jednych utworach lepiej spiewal drugi w drugich i niech tak zostanie.

Ja w ogole nie znosze tego calego konfliktu Rysiek vs Jacek vs Maciek. Zwlaszcza jak nie zaczna wypisywac sie na ten temat osoby przed 15 ktore koncerty Ryskowe znaja tylko z tv i dokumentow ale od razu cwierkaja jaki to Rysio byl najlepszy a Maciek to be. Jakby conajmniej beczke soli z nimi zjedli. Uwazam ze kazdy z wokalistów Dzemu wniosl duzo do zespolu. Twierdzenie ze bez Ryska Dzem bylby klapą jest dla mnie nieprzekonujące. Kazdego darzę tą sama sympatia i z mojej strony nigdy nie bylo jakis porownan ze ten czy ten. Tym bardziej ze nie znalem/znam chlopców tak dobrze zeby sie wypowiadac kto jaki jest - a na podstawie wystepow i moich spotkan przed i pokoncertowych nie czuje sie uprawniony do wystawiania takowych opini. (Co niektorzy okreslaja sie "przyjaciolmi Ryska" bo na ulicy spotkali i 3 slowa zamienili. )

Wiele piosenek podoba mi sie w wykonaniu Rysia, ale tez wiele Ryskowych piosenek podoba mi sie bardziej w wykonaniu Macka. Teraz jako osoba dokumentujaca koncerty ciesze sie ze jesli wystapi Dzem, to wystapi w calym skladzie (no chyba ze zdarzy sie wypadek jak np Adas) ale ze chlopcy pojawia sie na scenie a Maciek zaspiewa. Koncerty z Ryskiem (chociaz policze je na palcu jednej reki i to wtedy, kkiedy o robieniu fotek nawet nie myslalem , ale znam to tez z relacji znajomych mi osob) to byla taka troche niewiadoma do ostatniego momentu - bedzie czy nie, dotrze a moze nie jest w stanie. Pod tym wzgledem zdecydowanie plus leci do Macka.

Oczywiscie kazdy ma prawo do lubienia - nielubienia. Niekoniecznie musi sie podobac jak wokalista prezentuje sie na scenie, ale jest na to prosta rada - nie przychodzic na koncerty. W koncu sa nagrania audio wizualne z calego okresu istnienia zespolu. Wiec I koncerty Ryskowe i Mackowe i Jackowe.
Slynne netowskie powiedzenie "Dzem/Metallica/The Doors/Queen itditd skonczyl sie na Kill 'em All (moze w tym przypadku raczej "na Rysku") reszta to komercha" jest mi bardzo obce!
Ostatnio zmieniony pn gru 03, 2007 1:13 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „zespół DŻEM”