"DŻEM 2004"

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy kupicie oryginalną wersję płyty???

Czas głosowania minął śr wrz 08, 2004 12:14 pm

TAK!!!
13
87%
NIE
2
13%

Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

"DŻEM 2004"

Postautor: dyli » ndz sie 22, 2004 12:14 pm

Siemanko Wszystkim DŻEMOWCOM!!!

Jeszcze tylko 10 dni do premiery płyty!!! Znamy już okładkę i kilka utworów, a ja mam do Was pytanie skąd macie kasę na płytkę i czy kupicie oryginał czy czekacie na to, aż będzie w Internecie??? Ja już nie mogę się doczekać 1 września, mimo, że to nowy rok szkolny. Kasę zbierałem od lutego tego roku i uzbierała się sumka, mam nadzieję odpowiednia :) Zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego lecę do sklepu muzycznego, który mam niedaleko naszczęście :D i kupuję płytkę!!! Aha i jeszcze jedno :D Jak myślicie, ile będzie ona kosztowała??? No to było na tyle :)

Pozdrawiam, trzymajcie się DŻEMOWO I ROCKOWO, no i oczywiście BLUESOWO!!! :D :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 22, 2004 1:41 pm

zalezy w jakim sklepie muzycznym. U mnie w miescie nowe plytki NIESTETY sa bardzo dorogie (pozdrawiam sklep Flamenco i OBIZCIE CENY !! :) )
Zatem bedzie gdzies kosztowac okolo 60-70 zl. :(, ale i tak mam zamiar sobie kupic.
wojtel
Kontaktowanie:

Postautor: wojtel » ndz sie 22, 2004 2:18 pm

kamila pisze:Zatem bedzie gdzies kosztowac okolo 60-70 zl. :(, ale i tak mam zamiar sobie kupic.

Skad te wiadomosci? Przez net plyta kosztowala bedzie ok 30 zl http://www.vivid.pl/php/plyta_my.php3?s ... r=13079228

Pozdrawiam
Gość

2004

Postautor: Gość » ndz sie 22, 2004 7:39 pm

ja mniemam, ze plyka bedzie kosztowala ok. 40 albo, moze w sklepiku dzemowym - 35 zlotych 8)
ale ile by nie kosztowała to i tak ją zakupię w końcu będzie to moje pierwsze wydawnictwo dzemu od "Akustycznie Suplement" 8)
Gość

Postautor: Gość » pn sie 23, 2004 2:16 am

juz widzialem w merlin.pl nowa plytke i cene jaka bedzie miala a bedzie to 29.50 zl. wiec czy oplaca sie probowac sciagac ja z netu, nie lepiej pojsc do sklepu, lub poprostu zamowic przez internet
Gość

Postautor: Gość » wt sie 24, 2004 10:29 am

Skad te wiadomosci? Przez net plyta kosztowala bedzie ok 30 zl http://www.vivid.pl/php/plyta_my.php3?s ... r=13079228

no ja niestety nie bede mogla kupic przez neta, bo od wrzesnia nie bede go posiadala, wiec dlatego mowie, ze musze poczekac i kupic w sklepie, gdzie jest fenomenalnie drogo. :)
wojtel
Kontaktowanie:

Postautor: wojtel » wt sie 24, 2004 12:36 pm

kamila pisze:no ja niestety nie bede mogla kupic przez neta, bo od wrzesnia nie bede go posiadala, wiec dlatego mowie, ze musze poczekac i kupic w sklepie, gdzie jest fenomenalnie drogo. :)

Nie sądze, żeby w sklepach muzycznych byla aż taka przebitka, wyjdzie pewnie jeszcze taniej (brak kosztów przesyłki).
Gość

Postautor: Gość » śr sie 25, 2004 10:03 am

uwierz mi, ze jest drogo, dlatego nie kupuje tam plyt i jade do Koszalina (empika). Jesli nie wierzysz to przyjedz i sie przekonaj, a o gitarach juz nawet nie wspominam.
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » śr sie 25, 2004 12:08 pm

ja tyko powiem ze do 50zl ze spokojem zakupie oryginalna plytke, na wiecej to mnie nie stac. pozdrawiam ;)
Pozdrawiam!
Mareku

Nowa płyta DŻem 2004

Postautor: krzychu Poznań » sob sie 28, 2004 7:04 pm

Witam!!! Właśnie kupiłem nową płytkę Dżemu!!! Jest Super!!!! :D Jest już ona w Media Markt w cenie 29.90, czyli całkiem, całkiem!!! :D Pozdrawiam i miłego słuchania :D
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » sob sie 28, 2004 10:22 pm

jak to juz kupiles??? tak wczesnie???
Pozdrawiam!
Mareku

Dzem 2004

Postautor: krzychu Poznań » ndz sie 29, 2004 8:12 am

Jak kupiłem??? Normalnie w sklepie Media Markt!!!! Wczoraj pojechałem i kupiłem! Też byłem zdziwiony!! :shock: Jest na bank! w cenie tak jak wcześniej napisałem 29.90! Miłego słuchania!
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » ndz sie 29, 2004 4:26 pm

A ja kupię dopiero 1 września!!!
Tak miało być i tak będzie!!!
Nie umiem się już doczekać, ale tak fajnie zaraz po rozpoczęciu idę z kumplem do sklepu i kupuję!!! :)

Także nie rozumiem sklepów, którzy sprzedają wcześniej płytkę, która ma premierę ustaloną :x :)

Wróć do „zespół DŻEM”