Zdrowiaa Maćkowi !

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Zdrowiaa Maćkowi !

Postautor: Gość » sob gru 13, 2003 11:03 pm

Chciałbym zaznaczyć ze Maciek mimo swojej choroby tak bardzo bolesnej nie odwołał zadnego ze zblizających sie koncertów... mimo cierpienia jakie sprawia mu koncertowanie Maciek sie nie poddaje i nadal śpiewa ... śpiewa dla nas.... to znaczyć moze tylko to jak maciek bardzo kocha śpiewać, kocha muzyka którą tworzy wraz z zespołem, kocha swoich fanów czyli nas... robi wszystko zeby nie zawieść swoich słuchaczy !!
Maciek Sto Lat dla ciebie !!!!!
3maj tak dalej i wracaaj do zdrowia !!!!!!
czekamy na nastepny koncert... na którym nie będziesz odczuwał juz zadnego bólu i mam nadzieje ze taki koncert nadejdziej uz niebawem....
pozdrawiam serdecznie zarówno Maćka jak i reszte zespołu oraz wszystkich Dżemowców !
papa

PEACE !
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 14, 2003 10:39 am

dołączam się również do życzeń dla Maćka!!! dużo, dużo zdrówka!!! trzymaj się!!!
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 14, 2003 4:25 pm

i ja ronwiez sie dolaczam!
zeby Ci muzyka dawala zrowie!
Gość

Dużo zdrowia!

Postautor: Gość » pn gru 15, 2003 10:03 am

Duzo, duzo ZDROWIA Maciek! Trzymaj sie i do zobaczenia w Rzeszowie 18.12.2003! Wiem, ze dzieki muzyce, ktora jest Twoim calym zyciem jestes przezwyciezyc kazdy bol! Trzymaj sie Maciek. Czekam na piekne chwile w Rzeszowie, ktore dzieki Dzemowi napewno dostane. Duzo ZDROWIA jeszcze raz dla Ciebie! Pozdrowienia dla wszystkich, dla ktorych Dzem jest calym zyciem! Trzymajcie sie!
Ostatnio zmieniony pn gru 15, 2003 11:39 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
napa

Postautor: napa » pn gru 15, 2003 11:09 am

Maciek !!! szybkiego wyzdrowienia, a potem zdrówka, zdrówka, zdrówka!!! Ale pamiętaj to tez zależy od Ciebie, zapomniałeś!!! Ja czekam i czekam na płytę!!! Już tyle było zapowiedzi wydania, jesień, wiosna, świętą, jesień ... jestem za zmiana tego studia, jeszcze teraz TY ... !!!!!!!!!! Najważniejsze !! jednak!! jest !! teraz !!Twoje !! szybciutkie !! wyzdrowienie !!, tego życzę pozdrawiam !! napa :D :) :D :)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 15, 2003 7:24 pm

Maćku podobnie jak inni życze ci szybciutkiego powrotu do zdrowia mam nadzieje ze za niedługo zobaczymy cie w pełni sił :D

Pozdrowienia dla całego dzemu i dzemowych fanow :)
Gość

Postautor: Gość » wt lut 03, 2004 9:41 pm

tak czytam i patrzę, że z Maćkiem nie jest za dobrze... ta choroba co ma jest nieuleczalna... biedny Maciek... życzę mu jeszcze raz dużo, dużo zdrówka i dziękuję, że mimo choroby nie zapominasz o fanach i myślisz o nowej płycie. Maciek wracaj szybko do zdrowia i do nas!!!
Gość

Postautor: Gość » śr lut 04, 2004 8:11 pm

Wytrwałosci w walce z chorobą Maćku...

http://free.of.pl/z/zzsk/ może ta strona doda Ci otuchy...

Przyjaciele są z Tobą...
ewa

Postautor: ewa » sob lut 07, 2004 8:54 pm

trzym sie,bedzie dobrze :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 08, 2004 6:37 pm

wszystkiego naj.........tych i tamtych dupereli :] :D
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » śr lut 18, 2004 8:58 am

Z miłą chęcią dołączam sie do tych życzeń i trzymam naprawde kciuki za powrót do zdrowia (za szybki powrót)
Gość

Postautor: Gość » sob lut 28, 2004 5:46 pm

Słyszałem, że Maciek wraca do zdrowia. Dużo sił Maćku!
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 04, 2004 2:41 pm

ulka pisze:ta choroba co ma jest nieuleczalna... biedny Maciek...

jak to jest NIEULECZALNA??????? co to znaczy???? byłam przedwczoraj na spektaklu Jesus Christ Superstar i wiem, ze Maciek czuł się strasznie...o mało nie zemdlał....ale jakimś cudem wytrwał do końca przedstawienia...biedactwo...jesli ktoś mógłby mi powiedzieć, na co jest maciek chory i co to za histopria z tym sanatorium i pobiciem, to proszę niech się do mnie na gg zgłosi 2502357 będe wdzięczna za informacje :)

Wróć do „zespół DŻEM”