Którego z obecnych muzyków Dżemu lubicie najbardziej?

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Którego z obecnych muzyków Dżemu lubisz najbardziej?

Beno Otręba
60
29%
Adam Otręba
20
10%
Paweł Berger
10
5%
Jurek Styczyński
60
29%
Zbyszek Szczerbiński
15
7%
Maciek Balcar
45
21%

Liczba głosów: 210
Awatar użytkownika
goebbels

Którego z obecnych muzyków Dżemu lubicie najbardziej?

Postautor: goebbels » śr paź 13, 2004 10:29 am

Proponuję ankietę na najsympatyczniejszego muzyka w Dżemie. I nie chodzi mi o stronę warsztatową, tylko o ogólne wrażenie. Kto jest dla Was bardziej, a kto mniej sympatyczny, kogo styl Wam pasuje itd. Moim faworytem jest Beno - za brodę i ogrodniczki :)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr paź 13, 2004 10:46 am

Hmm, wybór trudny, bo wszyscy są sympatyczni :) Zawsze po koncercie można z każdym pogadać, zrobić sobie zdjęcie czy dostać autograf. Ja się jednak również zdecyduję na Bena. Nie wiem, jakieś takie ciepło od niego bije. No i ta siwa broda jak u Św. Mikołaja :wink:
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » śr paź 13, 2004 1:07 pm

Beno taaaak :) ale bardzo przepadam za Jerzym, zawsze po koncertach w Sierakowie, zostaje tam tydzien z rodzinka na wakacjach. I pamietam ze czasem wieczorami, przylaczal sie do jakis mniej znanych kapel, ktore dawaly takie tam koncerty w knajpie. Ogolnie superowo bylo popatrzec i posluchac.
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 2:38 pm

Bardzo trudny wybór,bo jak sami wiemy wszyscy są świetni ale tak naj....to....hmm....Beno i Paweł. :D :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 3:44 pm

Dla mnie wszyscy są Faworytami, ale jak mam kogoś wskazać to decyduje się na BENO- za styl i całokształt. Pozdro
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » śr paź 13, 2004 4:01 pm

Ja wybieram Jurka :) Nie wiem czemu ale z jego osoby bije jakaś taka tajemniczość....trudno to określić :D

pozdrawiam smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 5:34 pm

hmmm trudny wybór w zasadzie to mam dwóch faworytów Beno i Jurek ale jak mam wybrac jednego to wybieram Jurka Oczywiscie nie zapominajmy o reszcie bo tak naprawde to wszyscy sa swietni :)
Gość

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 6:08 pm

A ja się wyłamie i zagłosuje na Adama :) Wydaje mi się takim skromnym gościem,w porzadku.
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » śr paź 13, 2004 6:45 pm

Paweł za tajemniczość i skupienie podczas grania na klawiszach...Pełny szacunek do niego i wielkie dzięki.
Gość

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 8:29 pm

A ja zdecydowanie najbardziej lubie ADAMA :)
Rozmawiałem juz z wszytskimi członkami DZEMU i Adam zrobił na mnie najlepsze wrazenie, miło było wspominac Ryska...
Gość

Postautor: Gość » śr paź 13, 2004 8:57 pm

Wybór nie jest łatwy, gdyż każdy z muzyków Dżemu ma w sobie coś niesamowitego. Ale jeśli mam już wybierać to na pewno muszę wskazać Jurka, którego bardzo cenię oraz nie mogę zapomnieć o muzyku budzącym chyba najwięcej sympatii w zespole a tą osobą jest oczywiście Beno :-)
Awatar użytkownika
elvis_paw

ups..;)

Postautor: elvis_paw » śr paź 13, 2004 10:54 pm

No coz.. to ja sie troszeczke wylamie;) Jurek wydaje mi sie odrobine zarozumialy.. (slyszeliscie jaka wypowiedz walnal przy odbieraniu nagrody Gitary i Basu dla najlepszego gitarzysty roku: "Powiem krotko.. nalezalo mi sie" - i Jego ton nie brzmial zartobliwie.. ale oczywiscie mial prawo, jak dla mnie jego gra nie odbiega poziomem od muzykow kapel swiatowych..), Beno niewatpliwie wzbudza ogromna sympatie, za to szczerze mowiac, ja nie moge wyjsc z podziwu nad najmlodszym czlonkiem zespolu Mackiem. Jeszcze piec lat temu uwazalem, ze nikt nie jest w stanie zastapic R., ktory byl "jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, wielki..", a tu.. przychodzi sobie taki Maciek i czyni cuda;) Pomijajac Jego niewatpliwy talent, atmosfera jaka tworzy w czasie koncertow, nie odbiega wg. mnie od tej sprzed dziesieciu i wiecej lat.. ekstaza, czad.. jak widac nie jest to zasluga TYLKO wybitnych muzykow, bo jak za pewne widzieliscie w filmie, podpis pod fragmentem utworu "Ten o Tobie film": "T. Nalepa - tymczasowy frontmen Dzemu" zabrzmial dosc intrygujaco;) (z calym szacunkiem dla Tadzia, jest swietny, ale w swojej profesji;) ) ...i co ciekawe.. ani razu nie przyszlo mi do glowy, ze Maciek probuje nasladowac, Ryska, mimo ze podobienstwo da sie zauwazyc.. On po prostu taki jest! jest wielki! POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Awatar użytkownika
Bzyku3

Jednak Beno

Postautor: Bzyku3 » czw paź 14, 2004 12:00 am

Ja uwazam ze kazdy z muzykow ma cos niepowtarzalnego w sobie cenie Adama za jego swietna gre,moze technicznie niejest najlepszy ale stylowo mi odpowiada w 100% jestem jego wielkim fanem,a jezeli chodzi o wczesniejsza wypowiedz co do Macka to powpieram te opinie w 100%,
ale mimo wszystko zaglosowalem na Bena ktory jest dla mnie najbardziej sympatyczny tryska humorem a pozatym jest na luzie (swietnie sie z nim rozmawia)
POZDRAWIAM
Bzyku
Gość

Postautor: Gość » czw paź 14, 2004 12:43 pm

Beno... :P
Aczkolwiek lubie wszystkich, ale od Bena bije "cos" pozytywnego. :D
Awatar użytkownika
Rolus

...

Postautor: Rolus » czw paź 14, 2004 1:04 pm

Najbardziej lubie Ryska Riedla, chociaz juz go nie ma, ale ja i tak slysze jego glos. Teraz raczej wszystkich traktuje jednakowo.

Wróć do „zespół DŻEM”