Którego z obecnych muzyków Dżemu lubicie najbardziej?

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Którego z obecnych muzyków Dżemu lubisz najbardziej?

Beno Otręba
60
29%
Adam Otręba
20
10%
Paweł Berger
10
5%
Jurek Styczyński
60
29%
Zbyszek Szczerbiński
15
7%
Maciek Balcar
45
21%

Liczba głosów: 210
Gość

Postautor: Gość » sob lis 26, 2005 5:47 pm

Ja chyba zaglosuje na Zbyszka a czemu?
Moze dlatego ze gram na perce i jest moze jakims wzorem to nasladowania lub czynienia postepow zeby byc lepszym i kiedys dorownac komus kto umie grac (ale tak dobrze).
Daje mu wielki poklon za to ze gra muzyke z zakresu blues bo ostatnio sie przekonalem ze zeby cos zagrac tak w klimatach bluesowych to trzeba naprawde duzo czasu zeby jakis sens mialo to co gram.
Niewiem czemu perkusisci sa zazwyczaj na drugim plane? Moze dlatego ze znajduja sie za wszystkimi i trudno ich zlapac wzrokiem, jednak gdybym mogl to zaglosowalbym na wszystkich bo kazdy ma w sobie jakas magie przyciagania do siebie.
Szkoda ze juz nieaktualna ta ankieta w niektorych przypadkach ale mimo to w tej opcji chcialbym zaglosowac na wszystkich naraz :)
PS. Sorki za odgrzewanie tematu
Gość

Postautor: Gość » sob lis 26, 2005 7:14 pm

Trudny wybór, ale jak dla mnie to Styka i Beno rządzą :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 11:47 am

widze ze głosy sa podobne ja tez najbardziej lubie Bena i Jurka od nich obu bije take fajne ciepło które promieniuje i ciągnie by brac jeszcze wiecej .Beno w ogóle przypomnia św . Mikołaja :D :P i nawet w pewnym sesie jest nim bo daje nam razem z chłopakim muzyke która płynie w naszych sercach .Oczywiście nie ujmuje tu pozostałym chłopakom bo wszystcy sa świetni . A Rysiek ma swoje szególne miejsce w moim serduszku :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 6:07 pm

Ja najbardziej lubię p. Jurka , Bena i Maćka :-)
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz lis 27, 2005 6:51 pm

diabolique pisze:Ja niedawno miałam okazję porozmawiać z Dżemami i szczególnie polubiłam Janka, megasympatyczny i pozytywnie zakręcony :wink:

a nie Janusz czasem ? ;) chyba ze juz sam sie myle
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 6:59 pm

diabolique pisze:Ja niedawno miałam okazję porozmawiać z Dżemami i szczególnie polubiłam Janka, megasympatyczny i pozytywnie zakręcony :wink:

musisz ich jeszcze troche poznac... ;)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » ndz lis 27, 2005 7:11 pm

diabolique pisze:
mareku pisze:

Przedstawił się jako Janek, więc chyba woli taką wersję :wink:

mysle ze obie formy sa poprawne :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 7:22 pm

diabolique pisze:
mareku pisze:

Przedstawił się jako Janek, więc chyba woli taką wersję :wink:

no to chyba zamyka sprawe ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 8:26 pm

Hmmm trudno powiedzieć kogo się lubi najbardziej, na scenie to najlepiej wypada chyba Jerzy Styczyński. Biorąc pod uwagę kontakt osobisty, chyba Zbyszek Szczerbiński. Wszyscy są sympatyczni, ale z perkusistą miałem śmieszną sytuację. Otórz po premierze skazanego w chorzowskiej panoramie było zaproszenie uczestników do pobliskiego lokalu szuflada 15. Dżemowcy i twórcy filmu mieli zastawiony stół z kanapkami, fani jednak wciąż kręcili się wokół nich. Gdy brakowało mi podpisu na płycie 2004 Szczerbińskiego, który akurat stojąc konsumował konapkę, stwierdziłęm że zaczekam nie przeszkadzając. A że nieładnie patrzeć komuś do buzi postanowiłem się odwrócić. Zainteresowany jednak to zauważył i z jeszcze pełnymi ustami machnął mi ręką że mam podejść. Podaję płytę i mazak i ... chwila konsternacji co zrobić z talerzem? Zbyszek próbował jakoś podpisać płytę, po czym ustaliliśmy wymianę - płyta za talerzyk. Trudno opisać zabawne gesty i śmieszność tej chwili, ale było to zabawne:)
bluesia

Postautor: bluesia » ndz lis 27, 2005 8:47 pm

jesli o mnie chodzi to uwazam, ze kazdy z Dzemowców jest na swoj sposob inny, a przez to ciekawy. to, którego z Nich bedziemy bardziej lubic zalezy od sytuacji. ja miałam fajna sytuacje na Paprach z Benem, wiec obstawiam jego :)
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pn lis 28, 2005 8:18 am

Broda Bena jest nie do przebicia... =)
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » pn lis 28, 2005 8:53 am

Dagamarka pisze:Broda Bena jest nie do przebicia... =)

zalezy jak to rozumiesz...
Gość

Maciek :)

Postautor: Gość » pn lis 28, 2005 12:16 pm

Ja zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami dotyczacymi wokalisty czyli Mcieja Balcara. Tak osobiscie twarza w twarz mialam z nim do czynienia tylko raz i bylam zbyt zaaferowana samym faktem ze jestem przy nim tak bliskoz eniepotrafilam nawiazac rzmowy :lol: :oops: . Bije od niego takie nieopisane cieplo, radosc, optymizm i chcec spiewania. On nierobi tego bo musi tylko dlatego ze chce, a neiktorzy piosenkarz moim zdnaiem wlasnie spiewaja jakos tak z przymusu. To jest oczywisci emoje subiektywne zdanie z ktroymmozecie si eniezgodzic:) Ale racje maja tez ci, ktorzy mowia ze poprostu caly zwspol jest swetny!!! Zadko ktory artyst ajest tak otwarty na ludzi - fanow, chetny do rozmowy:) Oni sa poprostu wspaniali!!! :D
Gość

Postautor: Gość » pn lis 28, 2005 3:05 pm

Beno - fajnie sie z Nim gada :D
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pn lis 28, 2005 3:36 pm

Scypion pisze:
Dagamarka pisze:Broda Bena jest nie do przebicia... =)

zalezy jak to rozumiesz...

No jak to jak... najwspanialsza broda świata... a tak całkiem poważnie... oni są uroczy wszyscy... =]
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!

:D

Wróć do „zespół DŻEM”