1 WRZEŚNIA - URODZINY MAĆKA !! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

1 WRZEŚNIA - URODZINY MAĆKA !! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 3:10 pm

Wszystkiego najlepszego samych szczęśliwych chwil , dużo szcześcia, zarówno w zyciu osobistym, aby Ci sie układało jak najlepiej, jak i zawodowym, i obys żył nam sto lat co najmnniej oczywiscie .

A teraz mały wierszyk urodzinowy :)

Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione. :D :D :D

-----------------------------------------------------------------------------------

Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat..
wyrzec to, co serce chowa..
Powiem krótko: żyj 100 lat
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr sie 31, 2005 3:18 pm

A 1 września nie wypada czasem w tym roku 1 września? Czy to jednak już dzisiaj?
Gość

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 3:21 pm

No zrozum ja... chciała byc pierwsza :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 3:22 pm

Wiem Benson, że wypada jutro ale mnie jutro nie będzie przy kompie dlatego napisałam dziś... :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 4:35 pm

no i "2004" już roczek skończy jutro hehe
Gość

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 9:20 pm

hepi birsdej
Gość

Postautor: Gość » śr sie 31, 2005 11:00 pm

jest godzina 00:01, 1szego wrzesnia..;)

No to ja tez zloze zyczonka...
banalne ale moje;)

Zdrowia przede wszystkim, cierpliwości...wytrwałości oraz spełnienia marzeń
Pozwole sobie zacytowac:
"przestałem marzyć, jak człowiek nie marzy-umiera..."
Warto marzyc, no;))

kwiatek(niezapominajka) od Kwiatka:)->

Obrazek

BLUEsowo DŻEMowo:))

100 latek;))
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 6:28 am

Z okazji urodzin życzę Ci Maćku fanów tak wiernych jakich miał Rysiek, a może jeszcze wierniejszych :) życzę Ci uśmiechu i pogody ducha, aby każdy rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze: radość, szczęście i miłość. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i tęczy na niebie, która przypomni Ci, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy się czujesz samotny, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno, które mają widzieć Twoje oczy, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości. Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 7:10 am

Wszystkiego dobrego Maćku, wspaniałych fanów, koncertów, dzieci, miłości, szczęścia i czego sobie tylko wymarzysz.Dawaj radość innym swoim śpiewem.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » czw wrz 01, 2005 8:15 am

Przede wszystkim zdrowia, a także szczęścia, pomyślności, wielu wspaniałych koncertów i przepięknych tekstów na nowe płyty i w ogóle wszystkiego najlepszego !!
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » czw wrz 01, 2005 8:20 am

Wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin :D

Życzę Tobie, Maćku, abyś zawsze miał wspaniałe koncerty i wspaniałych fanów. Teksty na nowej plycie niech będą pisane z serca (nawet jeśli by ich miało być tylko 5 :wink: ). Oczywiście oczekujemy 3-płytowego albumu :)

Życzę Tobie również samych dobrych występów na "Jezus Christ Superstar" :!:

To już rok po premierze "2004" :!: :D

STO LAT!
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw wrz 01, 2005 8:24 am

Również życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia przede wszystkim, a cała reszta sama przyjdzie :D

Niech BLUES zawsze będzie z Tobą!!!

Obrazek
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 8:28 am

Ja tez się dołączę, wszystkiego dobrego !!!
Czadu i zdrowia !
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 8:35 am

Macku zycze Ci wszystkiego naj, naj, naj zebys zawsze byl usmiechniety i byl z nami na zawsze i dawal nam tyle radosci ile do tej pory.
NIECH BLUES BEDZIE Z TOBA!!!!
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 01, 2005 9:05 am

Wszystkiego najlepszego :D Trzym się ŹĄ :P

Wróć do „zespół DŻEM”