DZEM w Olkuszu

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

DZEM w Olkuszu

Postautor: Gość » czw kwie 22, 2004 7:36 am

Mam pytanie : ile osob z fanclubu wybiera sie na koncer dzemu, ktory bedzie 2 maja na stadionie w moim miescie??
MDosc zachecajacy jest fak ze do olkusza jest blisko z dwoch stron,poniewaz z Katowic jest 40 kilometrow i z Krakowa jest tez ok 40 kilo.
Nie chce tutaj sugerowac ze olkusz jest pepkiem swiata tylko zeby przyjechala niejaka ekipa a p[otem najlepiej zajac miejsca po koncercie w klubie AKWARIUM ul.K.K.Wielkiego 65 (nad "Plusem") bardzo fajny klub w ktorym graja nie tylko bluesa.....
Zapraszam
chromatycznie pozdrawiam
demer
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 22, 2004 1:51 pm

Ja się wybieram.
Próbuję się najpierw dowiedziec czegos wiecej, ale jakos na razie bez rezultatu.
Pozdrawiam, Indi.
qrczaq

Postautor: qrczaq » czw kwie 22, 2004 9:20 pm

To znowu ja,wiec tak : program bardzo interesujacy. okolo godz 17 totem - zespol z olkusza,pozniej roze europy,oddzial zamkkniety godz ok22 DZEMIK :) diatonicznie pozdrawiam
demer
jak cos to dzwonic 602763284
demer_niezalogowany

Postautor: demer_niezalogowany » ndz kwie 25, 2004 8:28 pm

Omowie jeszcze dolkadniej: pierwszy gra oddzial zamkniety,ok 18.30 pozniej roze europy nastepnie DZEM cena 7zl dorosli, 5zl mlodziez
pentatonicznie pozdrawiam
demer
czy ktos mi moze pomoic jak pisac posty i byc na nich zalogowany??
nie moge wlasnego nicka wpisywac
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 26, 2004 6:44 am

demer_niezalogowany pisze:czy ktos mi moze pomoic jak pisac posty i byc na nich zalogowany??
nie moge wlasnego nicka wpisywac

wchodzac do okienka forum kliknac u gory zaloguj i sie poprawnie zalogowac na dane fanclubowe...niestety mechanizm automatycznego logowania do forum w momencie logowania do fanclubu nie jest jeszcze sprecyzowany wiec jesli jest ktos chetny do pomocy przy jego wdrozeniu to bardzo zapraszam na priva : piotrek@dzem.com.pl ;)

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 26, 2004 1:47 pm

Wielkie wielkie dzieki !!!
chromatycznie pozdrawiam, lukasz
Karol

...

Postautor: Karol » pn kwie 26, 2004 5:17 pm

A nie wiecie do której tam imppreza jes planowana. Bo jurde pewnie spać będize pod jakimś drzewem trzeba...
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 26, 2004 8:54 pm

drzew w tamtym miejscu nie brakuje,ale potyem zapraszam do takiego klimatycznego klubu akwarium,kk.wielkiego 65, pisalem wczesniej juz o tyum fajny klub graja bluesa i szanty,czasami folk irlandzki,tam sie przeniesie impreza do rana,aha fajny i przytulny dworzec jest w olkuszu - spalem to wiem !

Wróć do „Archiwum”