OFC:: 31 marca, wroclaw.

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 10:41 pm

Spotkania zwykle kończą się rano- a wtedy już chyba coś jeździ na tej trasie, czyż nie? :)
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 10:49 pm

Jaah pisze:Spotkania zwykle kończą się rano- a wtedy już chyba coś jeździ na tej trasie, czyż nie? :)

Jaah, zawsze rano jeździ :wink: Jak mleko rozworzą o 4 z rańca można już stopa łapać :twisted:
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 10:56 pm

Eeee o 4tej to ja jeszcze wracać nie zamierzam :P Ale dzięki za info :D Może sie przyda kiedyś taka wiedza ;)
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 9:32 am

koncert Nipu 31.03.2007 21:00 Wrocław, Mantra (pl. Wróblewskiego)

To chyba zagraja podczas Jam Session? Ktoś jeszcze bedzie wystepowal?
Pasztet

Postautor: Pasztet » pt mar 16, 2007 12:34 pm

mam pytanko... czys ktos jest juz w stanie sie zadeklarowac,ze jedzie na to spotkanie?? mam na mysli osoby ze Slaska jadacymi cugiem :)
pozdrawiam
PS Charcerzyk jestes zarejestrowany na forum kibice.net?? :P
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 4:20 pm

W takim razie przybędę na 100%. Pewnie jeszcze kogoś przyciągnę, więc mam nadzieje, że i dla nas miejsce sie znajdzie :D
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 4:33 pm

coś "czarno to widze" :) tak właściwie to w ogóle nic nie widze bo plany były ale się zmyły :(
Trudno
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 4:49 pm

Pasztet, ja jadę napewno.Siostra...a ona sama nie wie :wink: Nie wiem o której jedziemy co i jak ale jeszcze trochę czasu zostało.
Patrycji nie odpuszczę :twisted:
Ulaula-dla każdego znajdzie się miejsce.
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 5:02 pm

dzemek01 pisze:Patrycji nie odpuszczę :twisted:

co masz na myśli? :)
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 5:15 pm

JednaZNiewielu pisze:coś "czarno to widze" tak właściwie to w ogóle nic nie widze bo plany były ale się zmyły
Trudno

Podobnie jak u mnie :(:( Plany, plany i po planach..
Gość

Postautor: Gość » pt mar 16, 2007 6:10 pm

Suuuuuuuper
Nie mogę się już doczekać kiedy Was wszystkich poznam :D Z tego co widzę, to szykuje się świetna ekipa. Gdzie ja byłam wcześniej :oops: ? Na szczęście wszystko jest do nadrobienia.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt mar 16, 2007 7:22 pm

Ja wybieram sie pociagiem 15,20 z Katowic we Wrocku jest 18,03 - no i jest w nim wagon barowy więc może jakis trening po drodze........jakies propozycje??????? :lol:
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt mar 16, 2007 7:42 pm

koncert Nipu 31.03.2007 21:00 Wrocław, Mantra (pl. Wróblewskiego)

To chyba zagraja podczas Jam Session? Ktoś jeszcze bedzie wystepowal?

tak i to jest odpowiedz na oba pytania. kolejna kapelka bedzie krem z wroclawia... (no powiedzmy ze z wroclawia.. :) ) jam jest w planach.

dojazd.
ja zdecydowanie wczesniej musze byc w wrocku, ale planow konkretnych jeszcze nie ma. wyjazd tez z slaska :D

pozdraw,
Al.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » sob mar 17, 2007 7:03 pm

paranoja_pearl pisze:
diabolique pisze:U mnie najbardziej prawdopodobny wariant to osobowy z Poznania 10:45, we Wrocku 13:53. Chociaż ja piszę się na to zwiedzanie Wrocka, więc trzeba będzie się zgrać jakoś z ekipą ze Śląska :D

Jeśli nie jechałabym stopem to się możemy zgrać w Poznaniu np.10:30 i 11:25 podstawiony jest do Wrocka pospieszny. Można się zgrać razem jeszcze Smerfa wyciągnąć :twisted: i jechać :D

ja tez dorzucam swa skromna jasminową osobke do poznańskiej brygady!!!! :) ciekaw jak was ponam na dworcu - zabierzcie czerwnona parasolllllke :P
jedzie nas tylko 3??
Gość

Postautor: Gość » sob mar 17, 2007 7:16 pm

no jeszcze ja jade...ale nie mam pojecia o ktorej...

Wróć do „Archiwum”