tychy 2005 - kilka informacji z OFC

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
alegorn

tychy 2005 - kilka informacji z OFC

Postautor: alegorn » pt lip 22, 2005 4:25 pm

witam, padlo na mnie bym kilka informacji umiescil tutaj na forum, co niniejszym cznie :)
jak kazdy wie zbliza sie termin festiwalu :D padla propozycja by tak jak przed rockiem spotkac sie przy oczku o godz 19.. mysle ze do tej pory juz wiekszosc osob zdazy sie pojawic.

kolejna informacja jest to ze dzieki uprzejmosci organizatora (a.antosiewicza) mozemy razem (jako FC "Skazani na Bluesa") w wspolnym miejscu sie rozbic...
mamy wyznaczony teren (do tego celu uzyjemy specjalnej tasmy :D )

kolejna wazna informacja jest to ze ajk przed rokiem zlozymy wieniec na grobie ryska, oczywistym jest to ze o pawle tez nie zapomnimy, kasa na to idzie z wczesniejszych zbiorek oraz z tego co udalo nam sie odlozyc z organizowanych wczesniej imprez...

hmm mysle ze o niczym nie zapomnialem, w razie czego dopisze ja lub kto inny :) to na tyle, wiecej nie truje... milej zabawy nam wszystkim zycze..

Alegorn
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Re: tychy 2005 - kilka informacji z OFC

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 5:27 pm

alegorn pisze:...padla propozycja by tak jak przed rockiem spotkac sie przy oczku o godz 19.. mysle ze do tej pory juz wiekszosc osob zdazy sie pojawic.

o 19 w piątek czy w sobote, nie byłam przed rokiem, więc nie wiem :)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt lip 22, 2005 6:59 pm

Chodzi oczywiście o piątek :)

All a teraz pytanie do ciebie. Jeżeli mamy już być zapędzeni do tej "zagrody" :wink: to jak się tyczy ta sprawa ludzi, którzy jeszcze nie są członkami (tak, tak, jak powiedział Vaciak, nawet kobiety moga być członkami :lol: ) FC "Skazani na Bluesa". Chyba nie będziesz bezwzglednym szeryfem, który usuwa nieproszonych gości z terenu naszej "łąki" :D

pozdrawiam smar666
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 7:02 pm

wiem, ze to offtopic, ale mozecie mi przypomniec jakie warunki musi spełniac członek FC??
Gość

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 8:53 pm

musisz być przynajmniej na 2 spotkaniach FC w roku :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 9:46 pm

tak więc pytanko moja Kobieta będzie teraz 2 raz, to znaczy ze jest pełnoprawnym "Członkiem" jakże wspaniałego FC "SNB"
Gość

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 10:51 pm

no wlasnie, czy osoby ktore nie są w FC 'Skazanych' czy tez beda mogli byc z Nami...?
bo tak wyszlo ze ja jestem w namiocie z taka dziewczyna ktora ne jest w Skazanych, a to jest Jej drugi festiwal, ale na zadnym spotkaniu nie byla...

pozdrawiam kwiatuszek
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Pasztet

Postautor: Pasztet » sob lip 23, 2005 1:15 am

cos mi sie wydaje,ze sie nie zalapie do Was :(:( szkoda..... swoja droga troszku nie fair to jest,ale nie wazne :)
pozdrawiam
EDIT: powiem jeszcze,ze na zadnym spotkanie FC nie bylem...
Gość

Postautor: Gość » sob lip 23, 2005 8:53 am

a ja będę tam jak co roku ze wszystkimi, nie otoczony taśmą i bez flag, proporczyków i szumnych gestów, będę tam z wami wszystkimi ograniczony taflą jeziora i płotem:)

ludzie mają skłonności do organizowania się i zrzeszania w kluby, fan cluby to jest normalne, a podyktowane jest to chęcia odróżnienia się, władzą i innymi mało Dżemowymi rzeczami:)

ale pozdrawiam cały FC i rzyczę nam wam i sobie miłej i najlepszej jak zwykle zabawy
siemacie
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » sob lip 23, 2005 9:19 am

zaszlo pewne nieporozumienie ;)
my nie stwarzamy zadnych barier, nie bedziemy nikogo wyzucac.. chodzilo tylko o to bysmy nie byli rozproszeni po calych paprach o nic wiecej... sami tego chcielismy.. bariera tekze nie jest jakis betonowy plot tylko tasma (sugestia organizatora...) staramy sie by nie odstraszala ludzi, ale zwracala uwage ;)

juz kilka razy wyjasnialem ta sprawe... FC powstalo nie poto by dzielic.. lecz po to by laczyc.. kazdy kto mial okazje spotkac sie z nami sam stwierdzi ze nie jestesmy jakas banda degeneratow w garniturkach ktora tworzy zamkniety krag, lecz wrecz przeciwnie.. :mrgreen:

oczywiscie chodzilo o piatek :D w sobote pewnie tez znajdzie sie tam calkiem sporo osob. :]
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob lip 23, 2005 9:41 am

No i o takie wyjaśnienie mi chodziło Jacku :) Tak więc kto się zdobędzie na odwagę i się nas nie boi (bo jak juz wspomniano nie jesteśmy jakąś banda degeneratów :D ) to zapraszamy :D Ja osobiście poznam z wielką chęcią kolejne kilkadziesiąt nowych osób :wink:

A co do tego postu na temat władzy, odróżniania się itp. Jedyne czym się odrózniamy, to to, że sie troszkę bliżej znamy i wcale nie uważamy się za jakiś lepszych ludzi :) Jak wspomniał Alegorn - FC powstał aby łączyć a nie dzielić :)

pozdrawiam smar666
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » sob lip 23, 2005 10:09 am

Ja osobiście poznam z wielką chęcią kolejne kilkadziesiąt nowych osób

no właśnie poznamy kilkadziesiąt nowych osób, ale czy je zapamiętamy, czy oni zapamiętają nas?? myśle ze to dobry pomysł ze będziemy razem a troszke osobno bo wtedy mamy większe szanse ze za rok się poznamy, uważam ze bardziej przyjemne jest usłyszeć "Sie masz człowieku" na VIII Fesiwalu niż teraz znać się przez 3 dni
Gość

Postautor: Gość » sob lip 23, 2005 11:24 am

Zgadzam sie w zupelnosci z tokowal'em bede tam sam dla siebie i sam dla wszystkich, otoczony pieknym paprocanskim jeziorem, jak wolny ptak unoszacy sie nad cichym szumem wod, tak poprostu zwyczjanie jak co roku. Bez zadnych ceregieli, wazne zeby tam byc, a nie wyrozniec sie wstazkami i innymi bajerami. "Bo nie stroj zdobi czlowieka, ale to co ma w srodku"
Gość

Postautor: Gość » sob lip 23, 2005 11:57 am

mi sie to troche nie podoba, bo ja z Wami chce, i z innymi ludziorami ktorzy jeszcze nie są w FC, co ja tak bede latala jak głupia....eh

pozdrawiam kwiatuszek
Oficjalny Dżemowy FC
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » sob lip 23, 2005 11:58 am

za tasma hehehe troche tego nie widze :D moznaby zamiast jakas flage jest taka mniej odgradzajaca mimo wsyztsko

ale mnie tam nie bedzie i do fc jeszcze nie naleze wiec juz sie uciszam
pozdrawiam

Wróć do „Archiwum”