Sen o...zespole Dżem.

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Skazana_na_Dzem

Sen o...zespole Dżem.

Postautor: Skazana_na_Dzem » wt lis 21, 2017 4:49 pm

Witam Was Dzemole w to wtorkowe popołudnie.
Chciałabym podzielić się z Wami moim dzisiejszym snem w którym wystąpił nasz ukochany zespoł Dżem.
Sen zaczął się tak:
Byłam ze swoją klasą na wycieczce i zatrzymaliśmy się w hotelu.Nie wiedziałam wtedy że tam również zatrzyma się Dzem.Zauwazylam to dopiero na jakimś spotkaniu z jakimś facetem.Odwrocilam się do tyłu i zobaczyłam Jerzego Styczyńskiego.Czas mijał spotkanie było bardzo długie.W pewnej chwili wszedł jakiś mężczyzna, bardzo mi znajomy.Poznalam go od razu.To był P.Leszek Martinek-menadzer Dżemu.Powiedzial,że mam komuś podać swój numer telefonu komórkowego.To był tylko pretekst bo zaprowadził mnie do mojej wicedyrektorki która pojechała z moją klasą jako opiekun.Byla bardzo zdenerwowana.Odkrzyknelam,że mama mojej koleżanki, która również pojechała z nami jako opiekun pozwoliła nam (mi i swojej córce) spotkać się z zespołem Dżem.Oczywiscie natychmiast pobieglysmy się z nimi spotkać,bo za chwilę mieli odjeżdżać. Piskom i radości nie było końca.Poprosilam o autografy dla siebie i koleżanki no i na koniec poprosiłam o możliwość zrobienia sobie zdjęć z chłopakami.Zdjecie robił Jerzy Styczyński.Nie wiem dlaczego nie chciał być na zdjęciach.Nawet nie mogłam z nim wymienić jednego słowa,bo jacyś ludzie z nim rozmawiali. Pozegnanie było cudowne.Wysylalam buziaki i serduszka do nich.Z koleżanką krzyczalysmy ,,Jesteśmy Waszymi fankami" i wtedy się obudziłam.Na początku zakręciło mi się w głowie i nie kontaktowałam ale później miałam uśmiech przez cały dzień.I mam go nawet teraz.

W życiu piękne są tylko chwile...
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Re: Sen o...zespole Dżem.

Postautor: wawierniamarcin » wt lis 21, 2017 5:56 pm

Zaniemówiłem :shock: , nawet umiejętność pisania mi odjęło.
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Skazana_na_Dzem

Re: Sen o...zespole Dżem.

Postautor: Skazana_na_Dzem » wt lis 21, 2017 6:48 pm

,,Zaniemówiłem,nawet umiejętność pisania mi odjęło."
No wierzę, naprawdę mi się tak śniło nie kłamie.

W życiu piękne są tylko chwile...

Wróć do „Społeczność”