Rawa Blues

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 15, 2005 12:22 pm

Mała prośba.. jesli ktoś wie kiedy będzie druga część Rawy w Tv.. dajcie tutaj znać, albo gg, priv itd. Postaram się też nagrać.
Gość

Postautor: Gość » wt lis 22, 2005 11:28 pm

W regionalnej TVP3 Katowice Rawa ma być w niedzielę 27 listopada o 13,45 Tylko nie wiem czy to cz.1 czy 2 nic nie pisze
Przygotować videa i komputery:)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 1:14 pm

no to sie juz nie moge doczekac :-)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 1:04 pm

Przypominam DZIS rawa:)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 2:26 pm

Ptaku, pamietasz nasza wersje
'musze Goooooo miec..."!!!!!!!!!ah te wspomnienia:)
'jestem chory na bluesa"
jeny jak to tak fajnie cofnac sie w czasie...
cudnie, naprawde:)))

az lepszy humor sie ma;)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 2:29 pm

Dokladnie:) az ciareczki przechodzily po pleckach
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 2:52 pm

No tak, ja przegapiłam.. :x Jeśli nie nastawie sobie kilku zegarków na daną godzinę, to TV nie włącze... Zła! Zła! Zła!
Jesli ktos nagrywał i ma mozliwość udostępnienia, to ja jestem chętna... i to bardzoooo! :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 2:59 pm

Ha! No mi się nagrał obraz bez dzwięku :-/ Jeżeli komuś się udało to nagrać, to bardzo prosze o kontakt.
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 3:42 pm

Kurcze...też zapomniałem podobnie jak Annuszka.A co puszczali w tv?Pewnie Dudka i Big band, widzę że Kwiatuszek słyszała również Sebastiana Riedla & Cree oraz Nocną zmianę bluesa.Powiedzcie co tam jeszcze leciało.
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 4:21 pm

Irek Dudek i Big band, M. Piskorczyk, A. Koralik, Cree, Ridersi, NZB, Easy Rider...
chyba to wszystko:)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 27, 2005 4:31 pm

'
kwiatuszek pisze:Ptaku, pamietasz nasza wersje
'musze Goooooo miec..."!!!!!!!!!ah te wspomnienia:)
'jestem chory na bluesa"
jeny jak to tak fajnie cofnac sie w czasie...
cudnie, naprawde:)))

az lepszy humor sie ma;)

Pamiętam:) Odrazu mi się to przypomniało...Zresztą i tak mi sygnały puszczałaś w tym momencie
Naprawdę przyjemne doznanie. :roll:
"musimyyyyyyyyyy ":)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz lis 27, 2005 7:56 pm

Właśnie rippuje Rawe z videa na komputer... jak się uda to wrzucę na serwer..tylko nie wiem kiedy bo ostatnio mam tragiczne transfery, więc może to trochę potrwać :? .
bluesia

Postautor: bluesia » ndz lis 27, 2005 9:15 pm

kurcze, czy Rawa leciała tylko na tvp3 katowickiej czy juz mi sie kompletnie telewizor zbuntował? wlaczam sobie o 13:45 na tvp3 kraków a tam jakis koleś przynudza, gada i gada, wygladalo tak jakby nawet nie wiedział o czym tak chrzani :lol: w kazdym badz razie nie byla to Rawa..
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz lis 27, 2005 11:58 pm

Armin pisze:Właśnie rippuje Rawe z videa na komputer... jak się uda to wrzucę na serwer..tylko nie wiem kiedy bo ostatnio mam tragiczne transfery, więc może to trochę potrwać :? .

jak wrzucisz na kompa pozniej na serwer to zapodaj linka na forum badz na PM, bede wdzieczny. pozdrawuan
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pn lis 28, 2005 8:27 am

Wyobraźcie sobie ze mnie tam pokazali.. :D :D :D ... czuję się normalnie taka... sławna... =]
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D

Wróć do „Inne”