Nowy dział

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn lis 07, 2005 9:20 pm

Scypion na moderatora.
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » wt lis 08, 2005 4:27 pm

QuorthoN na .... o nie! :P zapedzilam sie.. ;)
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » wt lis 08, 2005 5:51 pm

Agnieszka na...moderatora? :D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt lis 08, 2005 7:11 pm

temat do ... zamkniecia ?
Gość

Postautor: Gość » wt lis 08, 2005 8:27 pm

Adi pisze:temat do ... zamkniecia ?

Raczej admini do zaorania
Gość

Postautor: Gość » czw lis 10, 2005 2:08 pm

np. TSA ;-) ale i tak wole DŻEM :))
Gość

Postautor: Gość » pn sty 09, 2006 12:19 pm

Ja wiem, że jestem ciut upierdliwa :) ale gdyby tak stworzyć dział "Płyty i piosenki zespołu Dżem" i poprzenosić tam tematy tego dotyczące to w znacznym stopniu rozluźniło by dział "Dżem" i w znacznym stopniu ułatwiło by odnajdywanie właściwych tematów :)

Dodatkowo przydałby się dział "Kosz" gdzie można by przenieść wszystkie zamknięte tematy :)

Pozdrawiam Fabia
Gość

Postautor: Gość » pn sty 09, 2006 12:44 pm

zagadzam sie z ta pania Fabia...ponadto powinno sie dodac jakis hyde park...
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pn sty 09, 2006 12:56 pm

:) nie zostawilismy tego forum na pastwe losu - i z tego co ja wiem (a tak wlasciwie to ja tu tylko sprzatam...;) ) beda zmiany.:)

pozdraw.

Al

PS tylko nie kazcie mi zalowac - i nie pytajcie kiedy co i jak ;)
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 7:24 pm

A może by stworzyć temat Paprocany i tam umieścić informacje o zespołach które na nich grają, a m9oże ktoś zna jakieś inne zespoły które warto by znalazły się na tym koncercie.np. Coma, Ptaky, Ocean itp. A może ktoś z amatorów ma zespół i chciałby się pochwalić może zdarzy się tak że znajdzie tu swoich pierwszych fanów. i takie rzeczy by się mogły tu znaleźć, tytuł tematu oczywiście może być inny ale to już pozostawiam pod ocenę pozostałych uczestników.
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 7:29 pm

rock1987 pisze:A może by stworzyć temat Paprocany i tam umieścić informacje o zespołach które na nich grają, a m9oże ktoś zna jakieś inne zespoły które warto by znalazły się na tym koncercie.np. Coma, Ptaky, Ocean itp. A może ktoś z amatorów ma zespół i chciałby się pochwalić może zdarzy się tak że znajdzie tu swoich pierwszych fanów. i takie rzeczy by się mogły tu znaleźć, tytuł tematu oczywiście może być inny ale to już pozostawiam pod ocenę pozostałych uczestników.

Takie rzeczy można napisać w temacie Tyski Festiwal 2007.
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 7:59 pm

Widziałem na kilku forach dobre funkcjonowanie tematu czy działu pt. Pyskówka(najbardziej spotykana nazwa).Nie witam tam często, ale ten dział jest też chyba do tego jak ktoś ma komuś coś do przekazania.Chce się podzielić swoją furią na temat forum to to by było takie miejsce odosobnienia, dużo jest tutaj napięć i złej atmosfery, to się zauważa na samo wejście.Tam by się może co poniektórzy rozładowali a potem już w spokoju dyskutowali na różne inne tematy.No i jakiś właśnie hyde park-choć tego nie polecam, ale niektóre tematy zbyt szybko są zamykane a wiadomo że piłka nożna(będę się czepiać zamknięcia kiedyś tego tematu :lol: )czy jakieś inne ważne sprawy są zjawiskami ludzkości i wiele osób się interesuje.Na forum są różni ludzie, mają różne zainteresowania, niekoniecznie żeby były tematy łańcuszkowe czy coś, ale właśnie by każdy się podzielił czymś.Chyba coś niejasno się dziś wyrażam tak coś czuję...
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 8:05 pm

ja bym to nazwał Wyrzucalnia gdzie każdy może wyrzucić swoją wściekłość nerwy gniew i ten dział powinien być bez cenzury. Można tu nadawać na wszystko poza osobami czyli np .grzesiek to hu jest tak poj** że chętnie bym mu wpierd** i to powinno być karane w stylu za każde takie przewinienie jedno ostrzeżenie 5ostrzeżeń i out
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 8:35 pm

rock1987 pisze:ja bym to nazwał Wyrzucalnia gdzie każdy może wyrzucić swoją wściekłość nerwy gniew i ten dział powinien być bez cenzury. Można tu nadawać na wszystko poza osobami czyli np .grzesiek to hu jest tak poj** że chętnie bym mu wpierd** i to powinno być karane w stylu za każde takie przewinienie jedno ostrzeżenie 5ostrzeżeń i out

no to wlasnie powinienes dostac pierwsze :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 9:12 pm

rock1987 napisał:

ja bym to nazwał Wyrzucalnia gdzie każdy może wyrzucić swoją wściekłość nerwy gniew i ten dział powinien być bez cenzury. Można tu nadawać na wszystko poza osobami czyli np .grzesiek to hu jest tak poj** że chętnie bym mu wpierd** i to powinno być karane w stylu za każde takie przewinienie jedno ostrzeżenie 5ostrzeżeń i out

Wściekłość na co, czy raczej na kogo, co będziemy sie kulturalnie i bez używnia imion mieszać z błotem ?
Wiesz co, nam to w zasadzie niepotrzebny jest taki dział bo przeważnie swoją wściekłość i gniew wyrzucamy we wszystkich tematach, wystarczy się głebiej wczytać :lol:
Nawet jakby powstał taki dział to zaraz będą coniektózy pisać teksty w stylu "Nienawidzę Dżemu, bo nie zagrał u mnie w mieśie" albo "*****(tu wstaw dowolne imię któregoś z Dżemów) jest beznadziejny i głupi bo nie dał mi autografu" I po co to komu ? Zresztą problem osobnego działu, tzw.śmietnika, czy Hyde Parku, czy jak tam sobie chcecie to nazwać już był tyle razy poruszny że już nkt nawet nie pamięta ile ...
A zresztą system ostrzeżeń działa na naszym forum już od jakiegos czasu :D I z tego co mi wiadomo, to działa dość sprawnie :D Aż się sama sobie dziwie ze za liczne prowokacje polityczne nie dostałam jeszcze ostrzeżenia :D:D:D :shock: :shock: :shock:

Pozdrawiam

Wróć do „Komentarze na temat strony”