Wasze pasje

O nas samych, czyli wszystko o forumowiczach

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Postautor: Gość » ndz lip 16, 2006 7:49 pm

Ja to hobby mam sporo. m.in. :
*muzyka
*sport(Piłka nożna,siatkówka,kiedyś nawet w kręgle grałem. :P )
*wędkarstwo(Tylko szkoda że już wędki nie mam,spowodowane to było brawurą.Jak to mówią : "W każdym z nas jest pirat".)
*siedzenie przed komputerem(W tym jestem naprawdę dobry. :oops: )
*Kiedyś znaczki zbierałem(ile kasy poszło się "walić" :evil: )
*A moim ostatnim hobby jest Piwo.

Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 16, 2006 7:56 pm

sito89 pisze:*A moim ostatnim hobby jest Piwo.

pewnie też dużo kasy idzie się "walić" :wink: :P
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 16, 2006 7:59 pm

adzia pisze:pewnie też dużo kasy idzie się "walić" :wink: :P

Sie robi,sie ma. :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 16, 2006 8:12 pm

No i o to chodzi :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn lip 17, 2006 7:49 am

po pierwsze muzyka (głownie Dżem), po drugie piłka nożna. Wcześniej moją pasją było zbieranie polskich starych komiksów (z lat 80`), zbieranie monet i banknotów oraz różnych kapsli. Więcej pasji teraz nie kojarze...Czasami jak mnie mnie natchnie to pisanie wierszy do szuflady, ale trudno to nazwać pasją, ponadto są kiepskie... Aha ostatnio robienie zdjęć, ale zupełnie amatorsko, ot tak dla siebie
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pn lip 17, 2006 9:08 am

czy zbieranie róznych rzeczy to nie jest starzenie sie ?
;-)
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » pn lip 17, 2006 10:28 am

Nie rozumiem, niby dlaczego? Przecież ludzie w różnym wieku coś zbierają, niektórzy od gówniarza, inni w średnim wieku, a jeszcze inni zaczynają coś zbierać na emeryturze. Nie widze związku wszelkiego zbieralnictwa ze starzeniem się. To nie efekt starzenia tylko zainteresowania.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 5:17 pm

w jakim sensie? Pijesz je? kupujesz i wylewasz? zbierasz puszki tudzież butelki? lubisz na nie patrzeć? Obrazek
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 10:34 pm

a ja pasjonuje sie historią sztuki. Rysuje, choć rzucałam to już sto razy, jednak to zamiłowanie jest silniejsze.
gram na gitarze, harmonijce i djembe. na nerwach rodziców tworze wyśmienite symfonie ;)

....a reszte dopisze jutro..............bo jeszcze paprów nie odespałam i niewiem narazie jak sie nazywam z braku snu ;P
Gość

:)

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 5:11 am

Akustyka , elektronika , informatyka , muzyka,
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » śr sie 02, 2006 8:16 am

kars pisze:
Nie rozumiem, niby dlaczego? Przecież ludzie w różnym wieku coś zbierają, niektórzy od gówniarza, inni w średnim wieku, a jeszcze inni zaczynają coś zbierać na emeryturze. Nie widze związku wszelkiego zbieralnictwa ze starzeniem się. To nie efekt starzenia tylko zainteresowania.

to było nawiazanie do jednej z wypowiedzi, niekoniecznie twojej, ale wypadło mi juz z głowy co tak do konca miałam na myśli, na pogodzenie powiem, ze zbueram korale i mam całą szafę zapchaną skarbami natury =)) (czyt. szyszk, kamienienie, kwiatki, muszelki żołędzie...)
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!

:D
Gość

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 8:31 am

Dagamarka pisze:
kars pisze:

to było nawiazanie do jednej z wypowiedzi, niekoniecznie twojej, ale wypadło mi juz z głowy co tak do konca miałam na myśli, na pogodzenie powiem, ze zbueram korale i mam całą szafę zapchaną skarbami natury =)) (czyt. szyszk, kamienienie, kwiatki, muszelki żołędzie...)

listonosze, hydraulicy...
Gość

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 12:48 pm

jeśli chodzi o pasje...to głównie muzyka i śpiewanie...chce sie uczyc gry na pekusji ale zaczynam narazie od małego bongosika...moze kiedys...ostatnio tez duzo czytam o historii Dżemu i Ryśka Riedla ...bo od niedawna jestem ich fanką to chce sie coraz wiecej dowiadywac o Dzemie i o tym co sie z nimi dzialo przez te wszystkie lata...

pozdrowionka for all :D
Ostatnio zmieniony śr sie 02, 2006 12:59 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 12:52 pm

kamila pisze:
w jakim sensie? Pijesz je? kupujesz i wylewasz? zbierasz puszki tudzież butelki? lubisz na nie patrzeć? Obrazek

Lubie sie nim smakować. :wink:
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » śr wrz 20, 2006 6:42 pm

Pasja... film taki był.. ale nie nie...
Jesli o mnie chodzi to przede wszystkim muzyka, dobry film, czasem teatr..? sztuka w wymiarze czynnym (tworzenie - pisanie, rysowanie) i biernym (jako widz). Ponadto podróże, poznawanie nowych ludzi, obserwowanie ich... a to wszystko zmierza do PSYCHOLOGII...
Egotrans.

Wróć do „Użytkownicy”