8.11.2006 - Katowice Załęże

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob paź 28, 2006 6:35 pm

Jeśli sie nie myle to to jest jeden przystanek za Multikinem na Załężu
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » sob paź 28, 2006 6:48 pm

Mylisz się.
Gość

Postautor: Gość » sob paź 28, 2006 9:00 pm

Środek tygodnia.. no i jak zwykle nie mam się z kim zabrać. Eh.
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 29, 2006 9:27 am

najbliższy przystanek Załęże Szkoła jak sie jedzie 13

http://www.betania.katowice.pl/include/grafika/mapka.jpg
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz paź 29, 2006 12:47 pm

Benson pisze:Wie ktoś, gdzie to jest dokładnie? Tzn. czy gdzieś w pobliżu przystanku tramwajowego (i którego) ? W środę robię do 17, więc nie chciałbym błądzić.

PS Piotrek, edytuj posty :twisted:

wysiadasz na przystanku zaleze dom kultury i idziesz w kierunku jazdy tramwaju badz wysiadasz na zaleze szkola (kolo auxchana) i cofasz sie troszku......
bany 13, 36,37,7 i chyba to wszystko
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » ndz paź 29, 2006 1:17 pm

Dzięki.
Mam nadzieję, że się wyrobię, bo środa nie jest najlepszym dla mnie terminem :?
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 29, 2006 9:58 pm

Witam:) Bardzo prosze o udzielenie informacji,czy blisko dworca PKP w Katowicach jest przystanek,z którego odjeżdżają autobusy lub tramwaje na ul Gliwicką 267? Serdecznie pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 12:40 am

jacus89 pisze:Witam:) Bardzo prosze o udzielenie informacji,czy blisko dworca PKP w Katowicach jest przystanek,z którego odjeżdżają autobusy lub tramwaje na ul Gliwicką 267? Serdecznie pozdrawiam!

tak
Gość

...mam pytanie....

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 8:02 am

.....czy coś wiadomo odnośnie jakis rezerwacji czy biletów...czy nic takiego nie jest planowane...pozdrowionka
Gość

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 9:21 am

Właśnie dzwoniłam do kościoła i dowiedziałam się, że koncert nie będzie biletowany, natomiast po koncercie będzie miało miejsce, cytuje: "poselstwo, jakiś mówca będzie miał swoje słowo" :shock: ... nie udało mi się ustalić czy Zespół też będzie na tym spotkaniu.
W każdym bądz razie - do zobaczenia 8)
Gość

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 5:04 pm

fajnie ze koncert Dżemu na śląsku.
tylko nie fajne jest to, ze ten koncert jest w środku tygodnia, no i ze w kosciele...ale to sie da przezyc.
moze sie wybiore, tak wiem...mało kto sie cieszy :P

pozdrawiam slą(on)ską mafie...:) i nie tylko.
Gość

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 6:37 pm

kwiatuszku - a nie pomyślałaś o tym, że koncert w Betanii może mieć inną oprawę niż zwykle i tym samym być oryginalny ... :?:
Gość

Postautor: Gość » pn paź 30, 2006 6:46 pm

maciejka_jchs pisze:kwiatuszku - a nie pomyślałaś o tym, że koncert w Betanii może mieć inną oprawę niż zwykle i tym samym być oryginalny ... :?:

nie bo Ja nie myśle :P
a tak na serrio: przeciez Ja nie neguje tego ze to jest w Betanii, i myśle ze ten koncert bedzie troszke inny...
moze bedzie chór gospel ? :D ...OK, koniec zartów :).
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt paź 31, 2006 5:00 pm

Wiadomo już na 100% (pytanie zwłaszcza do Piotrka), czy będzie to normalny pełnowymiarowy (czyli ok. 2h) koncert? Czy też Dżem zrobi godzinną przygrywkę dla jakiegoś kaznodziei?
Gość

Postautor: Gość » wt paź 31, 2006 5:20 pm

dokladnie... :wink: Piotrze to raz, a dwa czy na stowke jak pisala maciejka_jchs nie ma biletow czy jakies zaproszenia sa czy cus??

PS i Piotrze przesun zegarek forumowy bo mamy 17.20 a przy mojej wiadomsoci widnieje 18.20 :wink:

Wróć do „Koncerty”