8.11.2006 - Katowice Załęże

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt paź 31, 2006 6:13 pm

Benson pisze:Wiadomo już na 100% (pytanie zwłaszcza do Piotrka), czy będzie to normalny pełnowymiarowy (czyli ok. 2h) koncert? Czy też Dżem zrobi godzinną przygrywkę dla jakiegoś kaznodziei?

od samego poczatku bylo wiadomo ze bedzie to normalny pelny koncert - nie wiem skad te domysly o przygrywkach

przemo12 pisze:dokladnie... :wink: Piotrze to raz, a dwa czy na stowke jak pisala maciejka_jchs nie ma biletow czy jakies zaproszenia sa czy cus??

PS i Piotrze przesun zegarek forumowy bo mamy 17.20 a przy mojej wiadomsoci widnieje 18.20 :wink:

Co do biletow: niestety na chwile obecna jeszcze nie wiem. Na dzien wczorajszy byly dwie opcje: 1) za darmo (bardziej prawdopodobna) 2) za 'cegielke' w symbolicznej kwocie (nie pytajcie jakiej).

Z cala pewnoscia nie bedzie to koncert zamkniety czy cos takiego - jak najbardziej otwarty dla wszystkich.

Tyle wiem na dzisiaj.

Co do zegarka - zalatwione
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » śr lis 01, 2006 9:20 pm

Jedzie ktoś z Tychów na ten koncert? Jeśli tak to proszę wiadomość na priva.
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » śr lis 01, 2006 9:57 pm

..lub z Lędzin i okolic, żeby się może z kimś zabrać ewentualnie :roll:
Gość

Postautor: Gość » czw lis 02, 2006 12:40 am

licze(nie tylko ja pewnie) na wasza pomoc.
jade sobie tym tramwajem z bytomia-> http://www.kzkgop.com.pl/rozklady/frame ... =15&kier=1 i na ktorym przystanku trzeba wysiąść zeby bylo blisko do tego kosciola ?....

z góry dzięki :).
Gość

Postautor: Gość » czw lis 02, 2006 8:50 am

byla o tym moze czytaj uwaznie:

Załęże Szkoła
Gość

Postautor: Gość » czw lis 02, 2006 9:28 am

no dzięki, nie czytałam wcześniejszych postów...tak wiem, jest to zbrodnia.
dzięki za powtorzenie się, i radze Ci; pij melise, bo sie wykończysz nerwowo :).
Gość

Postautor: Gość » czw lis 02, 2006 12:20 pm

dostalas kartke ;)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 02, 2006 1:10 pm

kwiatuszek pisze:no dzięki, nie czytałam wcześniejszych postów...tak wiem, jest to zbrodnia.
dzięki za powtorzenie się, i radze Ci; pij melise, bo sie wykończysz nerwowo :).

jestem bardzo spokojniutki, wiec sie nie musisz martwic :wink: wiec kto sie wybiera moze jakies spotkanko??
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » czw lis 02, 2006 2:22 pm

Ja się wybieram, o ile zgryzota mnie ze sobą zabierze :)
Egotrans.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 03, 2006 8:09 pm

no ja też będę, i mam nadzieje ze z tata, bo w taka zimnice najlepeij autkiem pod samo miejsce koncertu i pod sam domek :D ---> jestem wygodnicka :D
Gość

Postautor: Gość » pt lis 03, 2006 8:46 pm

Mam nadzieje,że uda mi sie pojawić na koncercie, bo zapowiada się coś wyjątkowo wyjątkowego :]
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » sob lis 04, 2006 11:54 am

Piotrek pisze:
Co do biletow: niestety na chwile obecna jeszcze nie wiem. Na dzien wczorajszy byly dwie opcje: 1) za darmo (bardziej prawdopodobna) 2) za 'cegielke' w symbolicznej kwocie (nie pytajcie jakiej).

Wiadomo coś więcej o wstępie?
Gość

Postautor: Gość » sob lis 04, 2006 10:22 pm

Moi drodzy,

Koncert jest organizowany przez Kościół Chrześcijan Baptystów, którego jestem członkinią, więc jestem kompetentnym źródłem wiedzy na ten temat ;)

Nie ma żadnych biletów wstępu, wszystko jest za darmo, budynek "Betanii" (zaprzyjaźnionego Kościoła Zielonoświątkowego) jest duży, wszyscy się zmieszczą ;)

W trakcie koncertu Słowem (czyli kazaniem) będzie dzielić się brat Don Bets z USA, który finansuje cały koncert.

Zespół zagra takie kawałki, jakie tylko chcemy :)

Nadmienię jeszcze, że Dżem został ściągnięty do "Betanii" przez Piotra Uszoka, a na prośbę pastora Jezrzego Rogaczewskiego (czyli "naszego" pastora :D)

No i jeszcze dodam, że też jestem fanką Dżemu :D
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob lis 04, 2006 10:23 pm

no wiec postanowilem, w srode o 15:30 (planowo) bede w Kato, ktos chetny na spotkanie w Tawernie ?
Gość

Postautor: Gość » sob lis 04, 2006 10:49 pm

Martinita pisze:W trakcie koncertu Słowem (czyli kazaniem) będzie dzielić się brat Don Bets z USA, który finansuje cały koncert.

milo z jego strony :wink:

Martinita pisze:
Zespół zagra takie kawałki, jakie tylko chcemy :)

no nie gadaj...ja od zawsze chce Czarny Chleb i myslisz ze go zagraja??, i moze jeszcze Alex :?: :wink:

Wróć do „Koncerty”