20.07.2007 Radiowa Trójka

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 3:00 pm

Link do koncertu spieszcie się :)

DZEM W TRÓJCE 20.07.2007.MP3

Spoko koncercik Kto narzeka?
Chojnacki mowil ze kilka tysiecy ludzi ogląda, no chyba ze słucha :) na tych zdjątkach to ze 100 osób widzę :)
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 3:21 pm

charcerzyk pisze:Link do koncertu spieszcie się :)

Nikt sie nie bedzie spieszyl bo juz wczoraj ze trzy linki zostaly podane, wystarczy poczytac temat a nawet post wyzej :roll:
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 3:28 pm

acerrock pisze:

Nikt sie nie bedzie spieszyl bo juz wczoraj ze trzy linki zostaly podane, wystarczy poczytac temat a nawet post wyzej :roll:

Acerrock wyluzuj napinaczu

Pliki załadowane na takie serwery są ważne tylko przez tydzień i o to mi chodziło pisząc spieszcie. A gośc grzecznie pyta to grzecznie odpowiadam a nie każę mu przeglądać 8 stron tekstu. Pozdro.

Może koncercik skomentuj a nie denerwuj ludzi na wakacjach.
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 3:31 pm

charcerzyk pisze:[
A gośc grzecznie pyta to grzecznie odpowiadam a nie każę mu przeglądać 8 stron tekstu. Pozdro.

Może koncercik skomentuj a nie denerwuj ludzi na wakacjach.

No wlasnie, gosc zapytal, a diaboliquue zaraz pod nim podala mu link, wiec nie musiales robic drugi raz tego samego

Koncert slaby, nie podobal mi sie ani set ani jakosc nadawania przez Trojke
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 6:27 pm

Oj.. ryk z kolumn walil mi wrecz po uszach a tutaj w nagraniu takie wygladzone wszystko. Niestety ale nagranie nie oddaje klimatu jaki tam byl. Glos Macka tez inczej brzmi! Stad moze takie odczucie ze wymuszone i wymeczone! Jakbym sluchal tylko w radiu to bym sie zawiodl. CO innego widzialem w "ogrodku" Chociaz o tych tysiacach fanow rzekomych to sciema :)
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 8:39 pm

charcerzyk pisze:
acerrock pisze:

Acerrock wyluzuj napinaczu
.

hehe powiem Ci ze to haslo NAPINACZU mnie rozwalilo.... kilka browarkow wchodze na forum i to czytam hehehhe nie moge no po prostu nie moge
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 10:35 pm

No wiec przyszedl czas na fotki :)

Tradycyjnie uzywac Internet Explorera i zagladnąc TUTAJ

I jedna dodatkowa fotka przedkoncertowa:

Obrazek

Pozdrowka!

Jakby sie ktos z was rozpoznal gdzies w tlumach to krzyczec, wieksze fotki moge podeslac:)
marzena29

Postautor: marzena29 » ndz lip 22, 2007 8:18 am

Dziękujemy za fotki jblaminsky :D
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » ndz lip 22, 2007 9:35 am

diabolique pisze::oops: :oops: Dzięki Jarek za dotrzymanie słowa :lol: :wink:

Jaka teraz jesteś tajemnicza :twisted:

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz lip 22, 2007 11:23 am

Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » ndz lip 22, 2007 9:08 pm

Adi pisze:hmm a czy tylko ja zauwazylem ze Maciek zmienil koncowke tekstu Cmy ?

1. Zmienił we wszystkich miejscach gdzie występowało słowo wóda lub tym podobne 8) W kaczorze też przecież.

2. Ja nagrywałem na minidyska więc jakość jest lepsza niż mp3, ale dopiero od połowy Ćmy barowej, bo miałem małe problemy z kablem... W zasadzie do połowy brzmi nieźle, ale trochę jakbym przegrywał z vinyla. Ktoś ma to w dobrej jakości? Nie ściągałem tego co wrzuciliście, bo raz, że jakoś nie moge, a po drugie widze że ledwo 37 mb ma...

3. Sam koncert po prostu nudny, bez klimatu. Klimat się zaczął gdy Aga prawie całą Łiski i Skazanego dała przez komórke posuchć 8) Dzięki!

4. Koncert trwał 2 godziny, emitowana była godzina. Może zbierzemy się i poprosimy ich ładnie niech dadzą którejś nocy cały? Wolałbym usłyszeć Lunatyków i ten nowy popik niż Diabelski żart na przykład.
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 9:54 pm

Ludzie.. nie oceniajcie koncertu tylko na podstawie godzinnej audycji w radio albo ze ktos nakrecil aparacikiem kiepskiej jakosci nagranie wideo na Youtube (czemu nie podszedl pod scene przeciez miejsca bylo full!) ! Naprawde nie oddawala klimatu (zaryzykowalbym ze raczej popsula). Ja sluchalem wielu koncertow w Trojce przez radio i 90 % byla nijaka..
Gość

Postautor: Gość » pn lip 23, 2007 11:02 am

jblaminsky pisze:Ludzie.. nie oceniajcie koncertu tylko na podstawie godzinnej audycji w radio albo ze ktos nakrecil aparacikiem kiepskiej jakosci nagranie wideo na Youtube (czemu nie podszedl pod scene przeciez miejsca bylo full!) ! Naprawde nie oddawala klimatu (zaryzykowalbym ze raczej popsula). Ja sluchalem wielu koncertow w Trojce przez radio i 90 % byla nijaka..

Apropos... Nikt nie pokusil sie o nagranie koncertu na zywo w wiekszym fragmencie?
Ciekawość :wink:
Gość

KONCERT W RADIOWEJ TRóJCE

Postautor: Gość » wt lip 24, 2007 10:41 am

ARMINKU :D NAGRAłES MOZE KONCERT JESLI TAK TO ODPOWIEDZ :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: KONCERT W RADIOWEJ TRóJCE

Postautor: Armin » wt lip 24, 2007 12:36 pm

kubas_w pisze:ARMINKU :D NAGRAłES MOZE KONCERT JESLI TAK TO ODPOWIEDZ :lol:

Już się chłopie pytałeś i otrzymałeś odpowiedź...zajrzyj na poprzednią stronę :roll:

Wróć do „Koncerty”