aktualizacja

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

aktualizacja

Postautor: Gość » pn wrz 19, 2005 7:18 am

Witam ....
Mam pytanie: czy warto aktualizować "zakładkę" -spotkania fan clubu?Ostanitnie spotkanie opisane w tym "dziale" pochodzi z 2002r. Materiału zdjęciowego z kolejnych spotkań mamy dużo, więc czy problem w tym, że są to spotkania oficjalnego fan clubu..hmmm Proszę o Wasze propozycje.
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pn wrz 19, 2005 1:02 pm

ja osobiscie czesto wchodze na ta zakladke zeby moc sprawdzic ze BYC moze cos sie tam zmieni.. szczerze powiedziawszy moim skromnym zdaniem jestem za.... =]
w trazie czego zdjecia mozna rowniez jakies nadeslac....
serdeczne pozdrowienia
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: aktualizacja

Postautor: Piotrek » pn wrz 19, 2005 1:54 pm

vvv_a pisze:Witam ....
Mam pytanie: czy warto aktualizować "zakładkę" -spotkania fan clubu?Ostanitnie spotkanie opisane w tym "dziale" pochodzi z 2002r. Materiału zdjęciowego z kolejnych spotkań mamy dużo, więc czy problem w tym, że są to spotkania oficjalnego fan clubu..hmmm Proszę o Wasze propozycje.

dzial spotkan zostanie zupelnie zmieniony...wlasciwie to bedzie zupelnie inaczej ;) jest juz prawie gotowe, tj. bylo na przed festwialem, ale niestety ostatnio nawal pracy spowodowal przerwe w pisaniu tego dzialu.... do kiedy nie wiadomo. jak sie obrobimy to na pewno bedzie widac ;)
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » pn wrz 19, 2005 2:26 pm

Piotrek, mowiesz ze od nawalu pracy, czyzby cala strona miala byc nowa? :twisted:
Pozdrawiam!
Mareku

znowu to pytanie

Postautor: Gość » czw lut 02, 2006 1:52 am

no cóż znowu pojawia się pytanie " co z aktualizacją?" tym razem co do samej strony a dokładnie do samego działu aktualności...... mozna tam przeczytać np o zaproszeniu na bal sylwestrowy, choć mamy już na kalendarzu LUTY 2006 (zapytanie dotyczyło sylwestra 2005/2006). Czy możemy aktualizować naszą stronę w granicach zdrowego rozsądku? Pozdrowienia dla Piotra i tu bez sarkazmu, bo naprawdę doceniam waszą pracę, ale..... no własnie to ale ..... przecież to już już drugi miesiąc.....
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: znowu to pytanie

Postautor: Piotrek » czw lut 02, 2006 8:15 am

vvv_a pisze:no cóż znowu pojawia się pytanie " co z aktualizacją?" tym razem co do samej strony a dokładnie do samego działu aktualności...... mozna tam przeczytać np o zaproszeniu na bal sylwestrowy, choć mamy już na kalendarzu LUTY 2006 (zapytanie dotyczyło sylwestra 2005/2006). Czy możemy aktualizować naszą stronę w granicach zdrowego rozsądku? Pozdrowienia dla Piotra i tu bez sarkazmu, bo naprawdę doceniam waszą pracę, ale..... no własnie to ale ..... przecież to już już drugi miesiąc.....

hm...nie wiem czy zauwazyles jak jest zbudowany dzial aktualnosci. otoz piec ostatnich zawsze jest wyswietlanych 'na starcie', pozostale zas przechodza do archiwum. Jak slusznie zauwazyles na glownej stronie jest zaproszenie na zabawe sylwestrowa, ale z data 19 listopada. W styczniu byly dwie informacje i sa one na samej gorze. Przeciez chyba nie o to chodzi zeby dodawac nic nie wnoszace aktualnosci byle tylko cos bylo...
Zapewniam Cie ze jesli zespol bedzie chcial przekazac jakas informacje to znajdzie sie ona w stosownym czasie i miejscu na stronie.

A co do aktualizacji: obecnie trwaja prace juz wykonczeniowe i ze tak powiem kosmetyczne w sprawie sylwetki Jasia Borzuckiego w wersji flash. Mam nadzieje ze juz niedlgo bedzie dane poogladac troszke zdjec Jasia i troszke o nim poczytac.

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pt lut 03, 2006 1:18 am

No to super i naprawdę nie myśl, że się czepiam ale tą stronkę oglądają również ludzie którzy wchodzą tu spontanicznie np przez przypadek z ciekawości itp.. Ja osobiście jestem zadowolony z jakości stronki ,,,
Gość

no to znowu się poczepiam :)

Postautor: Gość » wt cze 19, 2007 9:28 pm

Właśnie mam pytanie dla wszystkich którzy przeglądają stronkę: czy jeszcze czasami macie nadzieję, że zobaczycie coś nowego klikając na zakładki: spotkania fan clubu lub free art?. Ja już straciłem ową nadzieję i myślę, że albo zlikwidować te zakładki albo je uczciwie aktualizować. Tylko proszę Piotrze nie odpisuj w stylu mamy nawał pracy, bo to pytanie kieruję dla tych którzy przeglądają stronę. Proszę o opinie.
Pozdrowionka dla wszystkich :) :) :oops:
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: no to znowu się poczepiam :)

Postautor: Piotrek » wt cze 19, 2007 10:53 pm

vvv_a pisze:Tylko proszę Piotrze nie odpisuj w stylu mamy nawał pracy, bo to pytanie kieruję dla tych którzy przeglądają stronę. Proszę o opinie.

akurat tutaj moge z czystym sumieniem zgonic na innych :) vvv_a - napiszesz relacje z ostatniego? z tego co wiem to 'byłes' na nim :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smar666

Re: no to znowu się poczepiam :)

Postautor: smar666 » śr cze 20, 2007 7:24 am

Piotrek pisze:
vvv_a pisze:Tylko proszę Piotrze nie odpisuj w stylu mamy nawał pracy, bo to pytanie kieruję dla tych którzy przeglądają stronę. Proszę o opinie.

akurat tutaj moge z czystym sumieniem zgonic na innych :) vvv_a - napiszesz relacje z ostatniego? z tego co wiem to 'byłes' na nim :)

Pozdrawiam

Z ostatniego....a po drodze były jeszcze 3 inne spotkania i na prawdę nie masz ani jednej relacji żeby wrzucić na stronę ?? Bo wydaje mi się, że Sedun coś pisał choć mogę się mylić.....

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » śr cze 20, 2007 5:15 pm

A prosiłem Piotrze żebyś nie odpisywał..... a to dla tego, że ma być to opinia tych którzy przeglądają stronę a nie ją tworzą. Myślę, że troszkę późno piszesz o tym aby napisać relację ze spotkania skoro to już trzecie spotkanie FC bez żadnego opisu na zakładce.
Relację powinien napisać ktoś kto był tam od początku do końca ja byłem tylko częściowo. Jeśli wcześniej padło by zapytanie o relację ze spotkania to wierzę, że dostałbyś ich kilka. (według mnie taką obiektywną powinna stworzyć KAPITUŁA FAN CLUBU).
Proszę o dalsze uwagi na temat aktualizacji..... :twisted:
Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » śr lip 25, 2007 10:55 am

Proponuję aktualizację na temat płyty Nalepy z DZEMem z Rawy '87 i gościnnym udziałem muzyków na płycie Harlemu, bo chyba nie wszyscy o tym wiedzą.
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 2:23 pm

Ja pisałem relację ze spotkania w Nowym Miasteczku(nie pamiętam dokładnie daty, koniec sierpnia 2006), przesyłałem do Seduna, Alegorna, ale nie wiem gdzie się zagubiła po drodze.Jeśli mam ją posłać do Piotrka-nie ma problemu bo akurat ją przed chwilą znalazłem.

Wróć do „Komentarze na temat strony”