[24 maja 2008] Krakow Stadion WKS Wawel

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 11:27 am

Pietrula pisze:
Co do pracy ochrony, nie chodziło mi o wszystkich, po prawej stronie stało jedynie dwóch, którzy sobie świetnie radzili!

i Ci tez sobie radzili !!

Pietrula pisze:no szkoda, że Kult na większość koncertów jeździ z własną ochroną, która jest w 90% od wyłapywania ludzi, szkoda, że tym razem przyjechał sam zespół.

no wlansie... sa od wylapywania ludzi a nawt takiej ochronie zdazaja sie klopsy... jak jezdzisz na koncerty to sie pewnie z tym spotklaes...bo ja kilka razy tak
tete

Postautor: tete » ndz maja 25, 2008 12:11 pm

No to może wrócę do właściwego tematu. Bylo świetnie i przyznam że z koncertu na koncert interpretacje Macka bardziej mi sie podobają. Miłe zaskoczenie urozmaiceniem setlisty, może doczekamy sie większych zmian. Tylko raz harmonijka (Whisky), świetna solówka Janusza w Całej w trawie i dzięki wielkie Zespołowi, ze wreszcie NIE BYŁO Kaczora :wink:
PS. Dziękuję Blondi i Łukaszowi za miłe towarzystwo, pozdrowienia dla Michała i Kuby, no i buźka dla Maciejki :)
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » ndz maja 25, 2008 1:07 pm

Koncert bardzo, bardzo udany. Przyłaczam się do tego, że ochrona naprawdę niezła. Wielki + za organizacje. Muzycznie także świetnie. Liczyłem na standardowy set i się bardzo pozytywnie rozczarowałem. Pozdrowienia dla wszytskich których miałem okazje wczoraj spotkać :D
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 2:05 pm

Nie ma jak to wyszaleć się i wyskakać do dobrej muzyki, oczywiście- ale pogo na "do kołyski" to chyba przesada? Albo to ja miałam pecha stać w takim miejscu...Publiczności bluesowej chyba już nie ma. :(
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 6:42 pm

Ja bardzo pozytywnie wspominam całość imprezy.
Panowie z Maski, pomimo choroby wokalisty, stanęli na wysokości zadania, dając pierwszorzędny koncert :wink: ; Radio Bagdad - na punkowo-rockowym poziomie, ale przyznam, że mnie nie zachwycili.
Dżem zaskoczył mnie niezwykle pozytywnie, grając na dzień dobry "Dzień, w którym pękło niebo", ponadto pojawiło się dawno nie słyszane przeze mnie na żywo "A jednak czegoś żal". Muzycy w dobrych nastrojach i formie :wink: , Jasiek szalał po klawiaturze :wink: . W warstwie tekstowej zauważyłam, iż od pewnego czasu "Ćma barowa" ewoluuje - tym razem w ostatnich frazach utworu usłyszałam "chłepce cały bar", ma ktoś jakąś koncepcje, co autor miał na myśli :?: :wink:
Niestety tuż po pierwszych taktach zacnej kapeli Kult musiałam uciekać, więc nie usłyszałam całej sztuki - zaledwie "Celinę" i "Passanger", ale to co usłyszałam, to był raczej bełkot troszkę zmęczonego już Kazimierza S. :wink: .
Bravo dla Bartka Bigi, Asi Fejdasz i całej reszty organizatorów - dla Bartka za konferansjerkę - widać, że wkłada w to serducho, poza tym w/w zgrabnie opanowali organizację, przynajmniej do momentu mojego pobytu :wink:

Pzdr i podziękowania dla Tete, Aki, Przema i Malowanego Ptaka, Ziemniaqa, Jarka B, Filipa, Miśków & Michałów i całej reszty, z którą spędziłam sobotnie popołudnie.

Zdjęcia będą jak się z nich odkopię :wink:
Ostatnio zmieniony ndz maja 25, 2008 7:13 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz maja 25, 2008 6:55 pm

maciejka_jchs pisze:[...]
Zdjęcia będą jak się z nich odkopię :wink:
zauwazylem, ze ciagle musisz sie odkopywac, to dla Ciebie :

Obrazek
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 7:50 pm

zapraszam na filmik z koncertu:
http://www.youtube.com/watch?v=FE1uv6eC4sE - Harley mój
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 9:34 pm

Koncert wyśmienity - sztuka w najpiekniejszym wydaniu. Dzięki Przemowi, Ziemniakowi, Alicji, Kwintowi, Kasi i Krzyśkowi oraz Jarkowi za pare chwil towarzystwa podczas grania. Oby więcej chwil tak jasnych, kiedy czlowiek wie po, co żyje:)

..Dziękuję, że jesteś ;*
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 25, 2008 10:17 pm

Zastanawiam mnie czy zagrali Małą Aleję...bo w setliscie u Maciejki nie ma... a że to mój najbardziej ulubiony utwór to ciekai mnie to :) Więc jak bylo ?:)
BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » ndz maja 25, 2008 10:28 pm

O ile mnie pamięć nie myli to nie było "Małej alei róż".A koncert świetny,pozdrowienia dla Tete i Leszka :D
Filipo

Postautor: Filipo » pn maja 26, 2008 12:14 am

Koncert był świetny, aczkolwiek z przykrością przekonuje się juz po raz setny że gdy się foci na koncercie wiele się z niego traci.... tak na przyklad nie pamietam kilku piosenek, paru wykonan....uciekla mi solówka Janusza w Całej w trawie (tak przy okazji to chyba po raz pierwszy słyszałem tą piosenke na żywo...wow)...
Ja ze swojej strony dziękuję organizatorowi Bartkowi, Jarkowi za użyczenie paru "elek" (do teraz mam dreszcze na palcach ;) ) i całej reszcie za towarzystwo i uśmiech na twarzy.

Oto kilka moich zdjęć:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
Gość

Postautor: Gość » pn maja 26, 2008 2:42 pm

Koncert jak najbardziej udany, set lista bardzo pozytywna i niespodziewana :) "A jednak czegoś zal", "Dzień w którym pękło niebo", "Cała w trawie" (Aki się chyba cieszyła ze to zagrali z tego co widziałem, o ile to ona była :wink: ) "Paw".

Bardzo mi się podobało również wykonanie lunatyków z końcówka taką reggae'ową :p

Co do organizacji koncertu, to ochrona chodź nie profesjonalna za bardzo to starała sie wyłapywać "pływaków". Apropos jeden z ochroniarzy po złapaniu pewnej dziewczyny "Ale mnie kopnęła w jaja :lol: " hehe :)

Jedno co mnie wkurzyło to jest to, że miejsce przed sceną było tak jak by na pół rozdzielone aż do namiotu z obsługą sceny... :x

"Kultowa majówka z Dżemem" jak najbardziej udana :)

Zdjęcia z imprezy są dostępne również tutaj:
http://krakow.dlastudenta.pl/lokale/?ac ... &idi=22398

A i panowie z Dzemu nie podeszli po koncercie do barierek w celu rozdania autografów, a widziałem chętnych ludzi właśnie którzy chcieli je zdobyć.

Szkoda że nie poznałem w dalszym ciągu nikogo z forum :p No cóż może następnym razem :)

Pozdrawiam
Filipo

Postautor: Filipo » wt maja 27, 2008 9:44 pm

Powyższe oraz reszta zdjęć dostępna już na http://picasaweb.google.pl/Filipo1988/

pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » śr maja 28, 2008 10:34 pm

mizerny pisze:Koncert jak najbardziej udany, set lista bardzo pozytywna i niespodziewana :) "A jednak czegoś zal", "Dzień w którym pękło niebo", "Cała w trawie" (Aki się chyba cieszyła ze to zagrali z tego co widziałem, o ile to ona była :wink: ) "Paw"....

Tak Aki się bardzo cieszyła :D ale czy to akurat była ona, to już nie wiem :wink:

Wróć do „Koncerty”