[2009.05.09] Warszawa - JUWENALIA

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

[2009.05.09] Warszawa - JUWENALIA

Postautor: Gość » śr maja 06, 2009 1:47 pm

Witam wszystkich

W związku z tym, że na stronie internetowej Dżemu nie ma jeszcze informacji o koncercie w Warszawie 9 maja 2009, mam przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, że tego właśnie dnia odbędzie się koncert Dżemu na terenie stadionu Syrenki z okazji finału Juwenaliów Warszawskich.
Koncert ma rozpocząć się o 18:20 i potrwa do 19:50 - czyli trochę krótki.
Warto podkreślić, że przed Dżemem wystąpi Indios Bravos a po Dżemie zagra Myslovitz i T.Love.
Wstęp jest bezpłatny i sądząc po zeszłorocznej imprezie jewenaliowej w tym samym miejscu wejść mogą wszyscy - nie tylko studenci.

Co ciekawe 16 maja w tym samym miejscu zagrają:
Ira, Lady Pank, Hey, Happysad

Tak więc zapowiada się koncertowo.

Źródło:
http://www.student.waw.pl/a-37-juwenali ... _2009.html

Pozdrawiam !!! :D
Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 3:50 pm przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nazywaj tematy wg przyjętego schematu
Gość

Re: Warszawa 9 Maj 2009 - JUWENALIA

Postautor: Gość » śr maja 06, 2009 2:52 pm

Po pierwsze, dlaczego nie piszesz tematu jak wszyscy?
Po drugie, Dżem nie gra na końcu :shock:
No tak, w Warszawie mają inne gwiazdy, a nie "Polski Zespół Wszechczasów".
boston

Re: [2009.05.09] Warszawa - JUWENALIA

Postautor: boston » śr maja 06, 2009 6:35 pm

A cóż to za zjadliwość?
Nie po raz pierwszy moje miasto albo raczej jego mieszkańcy są bezpodstawnie "atakowani", oceniani, "podsumowywani". :?
Wydaje mi się, że nie ważne skąd ktoś jest ale co sobą reprezentuje. A może to po prostu zwykłe kompleksy...

Zapewniam, że Warszawiacy bardzo cenią sobie nasz kochany Dżem - inaczej chyba nie bywaliby Oni w naszym mieście tak regularnie. Widocznie jednak mają tu swoich wiernych słuchaczy i fanów. :roll:
Powinniśmy pamiętać, że Dżem pomimo wielu zasług nie jest jedynym lubianym, wielbionym, wytęsknionym i szanowanym zespołem. Nic się nie stanie jak raz na jakiś czas zagrają nieco wcześniej. Może dzięki temu będą mieli np szansę zregenerować się przed kolejnym występem (jak wiemy są pracowici i bardzo często koncertują).

Wracając do meritum: bardzo się cieszę na ten koncert!! i mam nadzieję na spotkanie kilku znajomych twarzy :lol:
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » śr maja 06, 2009 8:54 pm

boston pisze:bardzo się cieszę na ten koncert!! i mam nadzieję na spotkanie kilku znajomych twarzy :lol:

Ja też się ucieszyłem dopóki nie spojrzałem w kalendarz, niestety 9-tego wyjazd do "kochanych" teściów :evil: a najgorsze jest to, że nie mam żadnego wyboru
trudno- odbijemy to sobie innym razem
pozdrawiam
jarek
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw maja 07, 2009 11:01 am

boston pisze:A cóż to za zjadliwość?
Nie po raz pierwszy moje miasto albo raczej jego mieszkańcy są bezpodstawnie "atakowani", oceniani, "podsumowywani". :?
Wydaje mi się, że nie ważne skąd ktoś jest ale co sobą reprezentuje. A może to po prostu zwykłe kompleksy...

boston:: to czesto jest poza swiadoma decyzja, 'warszawki' sie nie lubi i tyle, jesli lubisz warszawe - zwlaszcza na slasku - jestes w zdecydowanej mniejszosci, traktowany conajmniej jako dziwak, traktowany jestes z niechecia. nie zastanawiasz sie nad tym, ba, nie znasz nikogo z warszawy i moze z raz na wycieczce byles - ale i tak nie lubisz warszawy - i juz, bo tak jest ok, bo tak jest przyjete w srodowisku...

i czesto slyszysz :: "ty jestes z warszawy?? nie mozliwe..."
w czystej formie: brak rewizji wyznawanych pogladow... ot niejako dalo by sie to okreslic atawizmem intelektualnym, masz pewne poglady, ktore maja wszyscy w kolo ciebie, ktore pokutuja juz kilka pokolen, wiec nawet nie zastanawiasz sie nad tym... tak wygodniej :)

by nie bylo - wiem o czym pisze, mieszkalem jakis czas na slasku, mieszkam juz jakis czas w warszawie... niedlugo bede mieszkal pewnie w innym miejscu... cos takiego troche przeciera oczy, na to co i jak ludzie mowia...

zupelnie inna sprawa - to fakt ze w warszawie, warszawiacy sa w mniejszosci, ktos o nich slyszal, ale kto ich widzial...? ;) - ponoc sie wyprowadzili za miasto :P

pozdraw,
Al
ps - o ile nie wyjade - bede na koncercie, jestem w trakcie podejmowania decyzji :)
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
boston

Postautor: boston » czw maja 07, 2009 12:04 pm

Szkoda Jarku - ale faktycznie będzie pewnie jeszcze niejedna okazja do spotkania :lol:

Do Ala: wiem, że jest tak jak napisałeś i z reguły nie zwracam na to uwagi ale czasami puszczają hamulce... :roll: Wydaje mi się, że tolerancja i akceptowanie ludzi takimi jakimi są ułatwia bardzo życie :D
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw maja 07, 2009 1:35 pm

boston pisze:...tolerancja i akceptowanie ludzi takimi jakimi są ułatwia bardzo życie :D

Pewne rzeczy na szczescie mam za soba. Tolerancje i akceptowanie tez.
A atmosfera tego forum wciaz mnie zachwyca :mrgreen:
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » czw maja 07, 2009 5:07 pm

A ja przyjadę na zlot fanów i będę na koncercie :D
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » czw maja 07, 2009 5:58 pm

boston pisze:Szkoda Jarku - ale faktycznie będzie pewnie jeszcze niejedna okazja do spotkania :lol:

Będzie, będzie i to już niedługo. He,he już się cieszę :P
A co do Warszawy (albo jak kto woli Warszawki) i warszawiaków, to...........hmmm........nie wypowiem się, bo i po co?

Pozdrawiam wszystkich zadżemionych, bez względu na to skąd pochodzą i gdzie mieszkają.
jarek
dolphin

Postautor: dolphin » pt maja 08, 2009 10:45 am

I ja planuję zawitać :D
Moje pytanko do Gospodarzy - jest w okolicy stadionu jakiś strzeżony parking?
pozdrowienia
boston

Postautor: boston » pt maja 08, 2009 12:08 pm

Z tego co pamiętam to w pobliżu jest spory parking ale nie jestem pewna czy strzeżony i na pewno zawsze gdy są jakieś imprezy strasznie zapchany - tak, że trudno zaparkować. W pobliżu jest też klub studencki. W sumie to chyba lepiej zaparkować kawałek dalej albo bliżej i spokojnie dojść na piechotkę albo dojechać komunikacją miejską.
dolphin

Postautor: dolphin » pt maja 08, 2009 1:16 pm

Dzięki za odpowiedź:)
Coś się wymyśli - na pieszo, a na Dżem przyjdziemy :D
boston

Postautor: boston » ndz maja 10, 2009 4:02 pm

No i oczywiście... cisza jak makiem zasiał. Pewnie wszyscy dochodzą jeszcze do siebie :D
Elvisie? jesteś? byłeś na koncercie? Nie wierzę, że nie - to niemożliwe :lol:
Parę słów ode mnie chociaż zdecydowanie wolę czytać wypowiedzi innych uczestników forum. To ciekawe - poznawać odczucia różnych osób.
Parę słów ode mnie:
Byłam bardzo zaskoczone na plus! Bo wiadomo, że tego typu koncerty bywają różne. Ale okazało się, że Dżemki są w świetnej formie i nie "olewają" nawet takich "spędów".
Miałyśmy z Agnieszką świetne miejsce, przy samych barierkach, po lewej stronie. Jakość dźwięku była wg mnie naprawdę bardzo dobra, Maciek wyluzowany i uśmiechnięty, pozostali muzycy naprawdę cudni! Można powiedzieć, że byłam z nich dumna! Naładowali mnie dobrą energią do tego stopnia, że nie za bardzo chciało mi się wracać do rzeczywistości.
Chciałam bardzo, bardzo serdecznie podziękować za wspólne spędzenie czasu - przede wszystkim Agnieszce i Alowi oraz pozostałym osobom, które poznałam. Bardzo przyjemne było ognisko w sadzie do 4 rano :shock:
Do zobaczenia przy kolejnych okazjach - no i oczywiście czekam na opinie (bardziej może merytoryczne) od innych wielbicieli Dżemu.
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz maja 10, 2009 5:43 pm

boston pisze:Bardzo przyjemne było ognisko w sadzie do 4 rano

Czytam i nie dowierzam, jakie ognisko? jaki sad?, że też mnie ominęło coś takiego!
Ja tak uwielbiam ogniska.
Ewuniu napisz proszę coś więcej, bo mnie ciekawość zżera.
A może inni cokolwiek od siebie napiszą.
pozdrawiam
jarek
sergio7

Postautor: sergio7 » ndz maja 10, 2009 8:38 pm

postaram się od początku:
1.detox
2.a jednak czegoś żal
3.gorszy dzień
4.do kołyski
6.nic nie trwa wiecznie
7.zawsze do przodu
8.harley
9.magazyn mód
10.jesteś nie dla mnie
11.diabelski żart
12.wehikuł

bis

13.naiwne pytania
14.cegła

bis 2

15.whisky

jakbym się pomylił lub czegos brakowało to proszę poprawić :). Set raczej standardowy, koncert przecietny pewnie przez dosyć wczesną porę. Sporo przypadkowych ludzi, niektórzy nawet sypiący do Maćka wulgaryzmami :x. A najlepszy fragment ? Według mnie solówka Jurka w "jesteś nie dla mnie", oj dawno takiej nie widziałem i nie słyszałem, ostatnio to chyba przy piosence ekologicznej 2 lub 3 lata temu...

Wróć do „Koncerty”